Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abi siparişi verdim. Vatana millete hayırlı olsun. Bugünde gider , gelirden fazla :)

Sabah kapı kollarını bo
Abi ender elektronik metin bey’den haber varmı.

Ben haftaya kar yağmaz ise çarşamba günü arayacağım ve perşembe tamam der ise gideceğim.... Ama net değil hava durumu önemli benim için aracımda kış lastiği yok hava durumu sıfırın üstü olmasına dikkat ediyorum sabahları...

Selamlar, şarj kapağı için sadece kapak yeterli değil. Sırasıyla numaralarını paylaşayım. Belki ilgisini çeken olur.

• Teslimat kapsamı: Saklama bölmesi için 1x kapak, 1x Kaucuk Paspas ve 4x montaj klipsi
  • VW Parça Numaraları: 5H1864571 ZNX / 5H1863330B 9B9 / 5N0867190

Selamlar, şarj kapağı için sadece kapak yeterli değil. Sırasıyla numaralarını paylaşayım. Belki ilgisini çeken olur.

• Teslimat kapsamı: Saklama bölmesi için 1x kapak, 1x Kaucuk Paspas ve 4x montaj klipsi
  • VW Parça Numaraları: 5H1864571 ZNX / 5H1863330B 9B9 / 5N0867190

Montaj klipsi dediğin parça bu değilmi @yavuzbattal ben bundan almadım dört adetmi almak gerekiyor...

LL.jpg

Son düzenleme:
Günaydınlar, internetten gördüğüm kadarıyla 4 adet klips te almak gerekiyormuş. Abi sen montaj yaptın diye hatırlıyorum? Yerinden çıkmıyor mu? Ben kapağın siparişini verdim, kauçuk ped ve klipsleri de bugün sipariş geçeceğim.

Günaydınlar, internetten gördüğüm kadarıyla 4 adet klips te almak gerekiyormuş. Abi sen montaj yaptın diye hatırlıyorum? Yerinden çıkmıyor mu? Ben kapağın siparişini verdim, kauçuk ped ve klipsleri de bugün sipariş geçeceğim.

yerine çapraz zor giriyor ama şarj edeceğim zaman alt haznenin açılması gerek o işlemi yapınca hafif geliyor... bende şimdi verdim siparişi dört adet 30,49TL akşam gelecek denerim...

Bemde gecen hafta kapak ile pedin siparisini verdim. Tabiki uzman olmayan parca personeli, montaj için sunlarda lazim demediği icin bende siparis vermedim.
Hatta bu parca tam olarak nedir nereye takiliyor diyede kisa bir suali oldu bana.
Klipsler de yurt disindan mi geliyor acaba

Bemde gecen hafta kapak ile pedin siparisini verdim. Tabiki uzman olmayan parca personeli, montaj için sunlarda lazim demediği icin bende siparis vermedim.
Hatta bu parca tam olarak nedir nereye takiliyor diyede kisa bir suali oldu bana.
Klipsler de yurt disindan mi geliyor acaba

08.58 - 15.30 diyelim... muhtemelen ana depoda vardı...

Güle güle kullanın, ben de güncelledim. Benim kapak ve ped için 10 günü bulur dediler. Metin Hocam montajını yaparken foto ile desteklersen bizi dadından yenmez.

Güle güle kullanın, ben de güncelledim. Benim kapak ve ped için 10 günü bulur dediler. Metin Hocam montajını yaparken foto ile desteklersen bizi dadından yenmez.

Kilipsin mi yoksa diğerlerinin mi onun fotoğrafları bir önceki mesajlarda vsr zaten... zaten parçayı takarken çapraz tutmak zorundasın direk içeri girmiyor önce uzun kenarı yani sol kenarı içeri sokulacak sonra kısa kenarı yani sağ kenarı sonra düz hale getirip hafif geriye itip yeni oturtacaksın...

Son düzenleme:

Boşuna aldık :) belki başka yerde kullanılır ben saklarım siz almayın:) tırnaklar dediğim gibi tık diye oturuyor başka birşeye gerek yok..

0332416E-C7B5-4AFE-9346-AFE30CB0C6C7.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt