Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıldı tam olarak ben anlamadım olayı...
Geçenlerde ben de Instagram hikayesinde gördüm. Bir vagcom garajı Türkiye'de ilk biz yaptık diye hikaye atmıştı.
Bu özelliği bildiğim kadarıyla Travel Assist 3.0 diye tanıttı VW. Kapasitif direksiyonu ve kör nokta sistemini şart koşuyor olması lazım.

@metinkar maşallah. Tekerine taş değmesin.

Abi selamlar,

Ben ender elektronikten ön ayak aydınlatma yaptım fakat kodlama olmadığı için çalışmıyor. Metin bey sizin arabaya yaptığını ancak çalıştığını söyledi. Bizim araçların aynı anda orda olması gerekmiş. Yakın zamanlarda gideceğin bir gün bende geleyim. Hem tanışmış oluruz.

@metinkar maşallah. Tekerine taş değmesin.

Abi selamlar,

Ben ender elektronikten ön ayak aydınlatma yaptım fakat kodlama olmadığı için çalışmıyor. Metin bey sizin arabaya yaptığını ancak çalıştığını söyledi. Bizim araçların aynı anda orda olması gerekmiş. Yakın zamanlarda gideceğin bir gün bende geleyim. Hem tanışmış oluruz.

:) Metin bey mi dedi bana demedi :)

Yakın zamanda evet gideceğim ondan haber bekliyorum... Bu nedenle benim net bir tarihim yok...

Kendisi ile görüşürsen selam söyle :) gel demesini bekliyorum :)

:) Metin bey mi dedi bana demedi :)

Yakın zamanda evet gideceğim ondan haber bekliyorum... Bu nedenle benim net bir tarihim yok...

Kendisi ile görüşürsen selam söyle :) gel demesini bekliyorum :)
🙂 az önce tekrar konuştum haber vereceğim dedi. Bakalım inşallah çalıştırırız ayak aydınlatmayı 😊

Merhaba arkadaşlar bende @yükselen elektronik Muhammet'ten sonra ikinci olmak için :) parça toplamaya başlıyorum...

Aliexpressteki her zaman ürün aldığım satıcıya yazdım oda araştıracak... Sizlerde Aliexprestte denk gelirse bu başlık altında paylaşırsanız memnun olurum....

Kapı Kolu .................( Temin Edildi )
5H0837205
5H0837206

Modül
5WA959436J

Anten
5WA962131 - İki Adet
5WA962133B - Dört Adet

Anten Kablosu
5H1971641G

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bizim araçların kablosu şarj kısmıda ambiyans led yok... bugün içerideki kısmın fotoğrafını çektim... bu şekilde bir bölüm var... enteresan bir görüntü🤔

Ambiyans ledli olan bir arkadaşımız bu kısmın fotoğrafını ekleyebilirmi...

C2984F4C-6936-4BC9-BC4A-29E65521917B.jpeg
F64CCF9E-C101-4188-9128-C8AADAE8CFC2.jpeg

Son düzenleme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt