Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sağlık olsun Metin abi.
Yeterki iş güç sağlık sihhat yerinde olsun gerisi hallolur evvelallah 🤗

Geçmiş olsun abi, hayırlısı buymuş demekki. can sağlığı oldukça yeniden yapılır mk6,mk7,mk8 derken yeni projeler :)

Geçmiş olsun hocam. Allah sabır versin. Bu işler sıkıntılı bir süreç. Ekstra sistemlere çektiğiniz kablolarda ilerde sorun çıkabilirdi diye düşünüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim.

abi hakkında hayırlısı olur inşallah.

@metinkar Hocam eskilerini yerine takmak şartıyla aracınıza yaptığınız retrofitleri sökün. yazık günah o kadar emek var, belki yeni araçta kullanırsınız belki de satarsınız.

Görüş fsrklılığı var bana kalırsa pertlik yoktu (tesisatı düşğnmediğim için) servisin tesisatı dahil etmesi bana gösterilen dünkü evrak net 460b şuan sonuç ne çıkar bilmiyorum... arabada herşey çalışıyor döşemeyi koy deavm et bana göre ama servis hayır diyor bendr bezdim çıkarın perte dedim...

Konuya ilişkin analiz??

***Araç sahibi araç sağlam hersey çalışıyor mis gibi diyor

*** yetkili servis araç en azından şimdilik sağlam ilerde sorun çıkarabilir. Bi dünya şu degissin bu degissin derdinde gibi

*** kasko şirketi bizim bildiğimiz raconda , gizli görüşme odalarında yetkili servisle oturur

Abicim araç sağlammı sağlam !!
Şu an müsteri arıza ışığı yakmadan anahtarı takıp aracı kullanabilecek mi ? Eee buda tamam. Yetkili servisde para kazansın aracta perte çıkmasın senaryosuyla degismiycek olsa bile 250-300 bin değişecek kalemleri çıkar isi orta yoldan halledelim

@metinkar diyorki

Dösemeleri degistir bin git.

Sonuç olarak (pert kararı alındı )

Bu isten ne yetkili servis cebine para indirebildi?

Ne de kasko sirketi 100-200-300 bin liralık onarım masrafıyla yırtabildi

1 milyon cebinden çıkacak kaskonun
(Ek donanımlar bedeli ayrı konu)

Sonuç:::

Hem yetkili servisin hem kaskonun zarar ettigi bu isten araç sürücüsü karlı çıktı

Benim bildigim
Yetkili servisler kasko şirketleriyle organize şebeke halinde çalışırlar
Her ikisi de bu isten karlı çıkar

Burada kazanan @metinkar

Bu yetkili servisin ismini
Bu kasko şirketinin adını

Ögrenelim bence

Aynı durum başımıza gelecekse

Süreç aynı adreslerden yürüsün. Perisan olmayalım mahkemelerde

Konuya ilişkin analiz??

***Araç sahibi araç sağlam hersey çalışıyor mis gibi diyor

*** yetkili servis araç en azından şimdilik sağlam ilerde sorun çıkarabilir. Bi dünya şu degissin bu degissin derdinde gibi

*** kasko şirketi bizim bildiğimiz raconda , gizli görüşme odalarında yetkili servisle oturur

Abicim araç sağlammı sağlam !!
Şu an müsteri arıza ışığı yakmadan anahtarı takıp aracı kullanabilecek mi ? Eee buda tamam. Yetkili servisde para kazansın aracta perte çıkmasın senaryosuyla degismiycek olsa bile 250-300 bin değişecek kalemleri çıkar isi orta yoldan halledelim

@metinkar diyorki

Dösemeleri degistir bin git.

Sonuç olarak (pert kararı alındı )

Bu isten ne yetkili servis cebine para indirebildi?

Ne de kasko sirketi 100-200-300 bin liralık onarım masrafıyla yırtabildi

1 milyon cebinden çıkacak kaskonun
(Ek donanımlar bedeli ayrı konu)

Sonuç:::

Hem yetkili servisin hem kaskonun zarar ettigi bu isten araç sürücüsü karlı çıktı

Benim bildigim
Yetkili servisler kasko şirketleriyle organize şebeke halinde çalışırlar
Her ikisi de bu isten karlı çıkar

Burada kazanan @metinkar

Bu yetkili servisin ismini
Bu kasko şirketinin adını

Ögrenelim bence

Aynı durum başımıza gelecekse

Süreç aynı adreslerden yürüsün. Perisan olmayalım mahkemelerde

Aslında net olan şu...

Araç sel hasarı alır ise yani taban da su olur ise tesisat değişimi şart bu her servis için geçerli...

Ben eğer servise değil normal bir özel servis götürseydim evet araç içi kurutulur taban halısı temizlenir al aracını denecekti...

Allah kimsenin başına sel deprem gibi felaketler vermesin burada zor süreç...

Burada bir isim vermeye gerek yok tercih senin...

Aracın sele mağruz kalır ise

1- Özel servise götür temizlet düşük tremer ile devam et.

2- Yetkili servise götür süreci bekle.

Araç değeri belli, kaskoya yaptıklarını işlersen alacağın rakam belli ama benim bir yıldır emeğim boşa gitti sefasını süremedim...

Bence sen hiç bir süreci düşünme aracını sele kaptırma yeterli...

Bu fotoğrafı (serviste aracı söken usta suyun girmediği yer yoktu dedi) gördükten sonra iyi ki yetkili servise vermişim dedim çünkü ben bu kadar olduğunu bilmiyordum bana göre evet yer döşeme değişse bitti gitti olacaktı iyiki gösterdiler şimdi gönlüm ferah...

12925d87-7fb8-4046-984d-4702b0033015.jpeg

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar aracın satışı kasko tarafından bugün gerçekleşti Aydına gitti...

Konum kapanabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt