Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yani klips alamya gerek yok, kapak kendi tirnaklari ile araca monte ediliyor dogrumu anladim :)

Yani klips alamya gerek yok, kapak kendi tirnaklari ile araca monte ediliyor dogrumu anladim :)

Aynen tırnak giriyor çekmezsen çıkmıyor zaten ama daha önce dediğim gibi şarj üniteniz var ise oraya telefon koymak için alttakini kaldırınca geri geliypr gibi oluyor ama çıkmıyor..

Ekli dosyalar

• 94585C78-42A3-4618-823B-ABF20FBF2D56.jpeg
    94585C78-42A3-4618-823B-ABF20FBF2D56.jpeg
    223.1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bir kaç güncel çekeyim sonunda bitti...

İlk defa acc kullanıyorum değişik bir sistemmiş hoşuma da gitti doğrusu...

🧿 almam lazım:)

Ekli dosyayı görüntüle 63683

Ekli dosyayı görüntüle 63682

Ekli dosyayı görüntüle 63681
Ekli dosyayı görüntüle 63684

Ekli dosyayı görüntüle 63691

Konu başlangıcından bitişine kadar tüm bilgiler...
https://www.golftutkusu.com/topic/1...araca-adaptive-cruise-control-acc-uygulamasi/
Vites manuel olunca nasıl ayarlıyor araç, yavaşlayınca vites değiştirmek gerekir. Otomatik araçlarda tamam ama manuelde nasıl oluyor.

Vites manuel olunca nasıl ayarlıyor araç, yavaşlayınca vites değiştirmek gerekir. Otomatik araçlarda tamam ama manuelde nasıl oluyor.
vites yükseltme veya düşürme yaparken debriyaja bastığınızda araç gaz vermeyi kesiyor, tabiki sizin takip etmeniz lazım

vites yükseltme veya düşürme yaparken debriyaja bastığınızda araç gaz vermeyi kesiyor, tabiki sizin takip etmeniz lazım

100 ayarlıyorum vites düşürsem de çıkarsam da aynı hıza kendi geliyor devreden çıkmıyor frene dokunursam çıkıyor...

100 ayarlıyorum vites düşürsem de çıkarsam da aynı hıza kendi geliyor devreden çıkmıyor frene dokunursam çıkıyor...
Önüne araba gelince 60 a düştü diyelim , 6. Vites fazla geliyor ya onu kastettim abi, yani yukseltirken veya dusururken arac gaza basmiyor, arkadas onu sordu diye anladim ben

Öncelikle @Metsa9619 "beyaz_garage" Metin dostumun herkese selamları var...
Sabah eski R logosunu çıkartıp Rline logomu taktı...
Uzun bir süre Hatay da deprem bölgesinde ellerinden geldiği kadar Vatandaşlarımıza destek verdiler şirket olarak... Allah(cc) razı olsun...

A03AD5BD-92C6-4185-A6FE-58580B4DE520.jpeg
12947E01-F2CC-490A-8879-6BC84D30AD5F.jpeg
C483F12D-15FD-4698-A48B-FD09D47C5EFF.jpeg

Yavuz bey cok temiz iş olmuş, hayırlı olsun. Benim parçalar da 3 gün once geldi, yıllık izine ayrıldığım da montaj yapacağım.
Merak ettigim bir sey var, kapağın kademe ayarı varmi, acik bırakınca, müdahale olmadan kendisi tekrar kapanıyor mu ? (Yani kapak uzerine cüzdan vs koydum, altinda telefon , telefon ekranını görebilmek icin acik konumda kalmasını istedim. Kaliyor mu, yoksa cüzdanın vs eşyaların ağırlığı ile kapanıyor mu ?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt