Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@metinkar

Bu araca çıkma mk8 style Koltuk retrofiti yapılırsa ???
Müzelik olur.

En zor retrofit ama , imkansız değil.
Ben oyumu “mercekli” Led Performance far veya IQ Led Matrix fardan yana kullanıyorum :)

Ben oyumu “mercekli” Led Performance far veya IQ Led Matrix fardan yana kullanıyorum :)

fara hiç girmeyeceğim far buldum mesela 16bin ama onu montaj değişecek parçalar 40bini buluyor bu nedenler yapacağım bir uygulama değil.... stop ise belki ilerde olabilir düşüncem var...

abi farlar ilerleyen zamanda retrofiti kolay yapılır bence afs modülü felan yok diye biliyorum far modülleri üzerinden kontrol ediliyor. Kablo karmaşası olmaz düşüncesindeyim.
Travel Assist de bi bak abi baya başarılı duruyor :)

abi farlar ilerleyen zamanda retrofiti kolay yapılır bence afs modülü felan yok diye biliyorum far modülleri üzerinden kontrol ediliyor. Kablo karmaşası olmaz düşüncesindeyim.
Travel Assist de bi bak abi baya başarılı duruyor :)

ok yazalım kenara ama dediğim gibi olmazsa olmazım değil :)

@metinkar Metin hocam emeklerine sağlık güzel oluyor maşallah. Nazar değmesin.
Ancak durduk yere insanlara masraf açıyorsun.

eyvAllah sağolsın… :)

190-250b civarında bu aracı alanlar bence gerçekten binici ise yaptıkları masraf şuan ki rakamlar ile masraf sayılmaz en azından mk8 impression piyasaya boş araç olarak girse de dolduğunu gösterebildik diye düşünüyorum…

Son düzenleme:

Hocam bence şeffaf stopları yakınca efsane duruyor araç beyaz belki sırıtır ama farklı durmasını istiyorsanız bence şeffaf tercih edin kırmızı zaten herkeste var bir fantazisi yok bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt