Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence folyo yaptır abi, hem uygulaması hem de geri dönüşü kolay olur. Kolay kolay da çıkmaz.

Şeffaf stoplar çok hoşmuş ama kafanı karıştırmayalım şimdi. :D

Seffaf yakışmadı beyaza denedik beğenmedim kırmızı alacağım büyük ihtimal şuan için bekliyorum…

kör nokta işlemlerini bitireyim sonrasına bakacağım…

Abi merhaba konuyu ilgiyle sıkılmadan okudum, çok başarılı çalışmalar yapmışsın, bende golf 8 impression kullanıcısı olarak bazı eklemeler yapmak istyorum ve örnek alacağım çalışmalarını. Aracımı Nisan 2021 de Manisa Demoto'dan aldım ve ne şanslıymışım ki araç hız sabitleme-ışık görüş(far-yağmur sensörlü)-appconnect fabrikasyon olarak geldi ve cam filmi-boya koruma serviste yapılarak teslim edildi. Kullanmaktan çok keyif aldığım aracıma yakında ön-arka park sensörü, logo kamera ve led panjur ilk yapacağım eklentiler. Tekrar bu güzel paylaşımları yaptığın için teşekkür ederim.

Abi merhaba konuyu ilgiyle sıkılmadan okudum, çok başarılı çalışmalar yapmışsın, bende golf 8 impression kullanıcısı olarak bazı eklemeler yapmak istyorum ve örnek alacağım çalışmalarını. Aracımı Nisan 2021 de Manisa Demoto'dan aldım ve ne şanslıymışım ki araç hız sabitleme-ışık görüş(far-yağmur sensörlü)-appconnect fabrikasyon olarak geldi ve cam filmi-boya koruma serviste yapılarak teslim edildi. Kullanmaktan çok keyif aldığım aracıma yakında ön-arka park sensörü, logo kamera ve led panjur ilk yapacağım eklentiler. Tekrar bu güzel paylaşımları yaptığın için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun aracın… 🧿

hız sabitleme özelliğinin aracında olması ayrı güzel çünkü sonradan yapılması şuan için mümkün olmayan bir uygulama yaptırmak isteyen için şuan hayal bir uygulama…
appconnect özellikle fabrikasyon varsa var impressionlarda sonradan lisanslı serviste yapmakta mümkün değil işte Ender Elektronik gibi bir kaç firma bu işi çözebilse rakamlar düşer ve bende yaptırmak istiyorum…

Evet arkdaşlar ne yapıyoruz bir göz atalım…

kör nokta ve lastik basınç için montajlar bitti kodlama ve bağlantıların sonlandırma bilgilerini bekliyorum çünkü kabloların sonlandırılacağı bilgiler farklı ne yapsak olmadı bakalım haftaya bilgiler gelirse deneyeceğiz merak ediyorum çalışacakmı…

Bu araçta kablo çekmek çekilen kabloyu nereye bağlayacağını bilmek kaldıki araç şablonu olduğu halde görünen yerlere bağlansa bile çalışmıyor montaj ve kodlama çok zor doğru veriler girildiği halde araç kendini korumaya alıyor ve kabul etmiyor vw yaptırmamak için elinden gelen zorluğu çıkarmış :)

A788A1B2-E81D-496A-AA46-FF6C666CE30A.jpeg9626D7C7-79C0-40E5-8BCB-FDAA6AFD6E68.jpeg

Bugün işe giderken değerli dostum TANZER ’e uğradım genelde kimsenin yapamadığı ön kelebek camına ufak bir operasyon yaptı sağolsun…

B852292C-8D67-4B56-BD4E-EAF1722EB321.jpeg

58556E50-51B7-40F6-B3CB-D5AD35360697.jpeg664DF5F9-065D-4161-8319-7E2D9BA4152E.jpeg

Evet sabah mekana geldik bakalım bugün son aşama bitmiş olacakmı göreceğiz…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt