Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Valencia ? Yeni trend demekki

Bir zamanlar Durban kraldı...
Dogruya dogruya demode oldu artık.

Bu valenciaların 18 i olsa
Durbandan 3 kat afilli jant...
Tiguan icin varmıs 18 ''

üstad benim Norfolk jantları aldı ve kırmızıda güzel duruyordu beyaz da da güzel duracak hayırlısıyla…

Valenciaların 18” bilmiyorum ama 19” tuguanda olması gerek ve dehşet güzel duruyor…

Son düzenleme:
Valencia ? Yeni trend demekki

Bir zamanlar Durban kraldı...
Dogruya dogruya demode oldu artık.

Bu valenciaların 18 i olsa
Durbandan 3 kat afilli jant...
Tiguan icin varmıs 18 ''
Hocam 18" orjinal valencia yok, golf için 17" ve tiguan için 19" ölçüleri var. Ben replika 18" kullanıyorum, çok araştırmıştım zamanında. Hatta o zamanlar golf 8 olmadığı için yalnızca 19" vardı orjinal.

Evet bir güncel yapalım…

Mk8 kararan dikiz aynası çerçeveli ben beğenmedim ve ufak bir u dönüşü ile mk7,5 çerçevesiz kararan dikiz aynasını denedik ve oldu Montajı bitti…

Koltuk ısıtma montajı ve kablo tesisatı bitti fakat bağlantısı şema hazır olmadığı için kodlama vs uzun zaman alacak bu nedenle erteledim… ileriki günlerde detaylandıracağım

Aldığım dokunmatik tuş takımı maalesef satıcı golf dediği halde tiguan yada skoda tam bilemiyorum direksiyona çerçevesi sığmadı onu ender elektronikte bıraktım satılır mutlaka…

Ekli dosyayı görüntüle 54030
İmpressionda kararan ayna için tesisat gerekiyor mu? 7,5 aynalarda oluyor anladığım kadarıyla ? Teşekkürler

İmpressionda kararan ayna için tesisat gerekiyor mu? 7,5 aynalarda oluyor anladığım kadarıyla ? Teşekkürler

Aynen fotoğraftaki gibi…

Mevcut aynan tesisatsız bunda olmak zorundaki kararsın elektrik grlecek kodlanacak…

Son düzenleme:
Oem Park sensörü / 17 valencia jant

Aracı 270 bin ve altına kim aldıysa

Bu iki opsiyona hicbir sekilde acınmaması lazım.

Zaten helal ederine aldınız.(zarar yok kazıklanma yok)

Hele 196 ya alanlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt