Eksik aksesuarlar

Evet hocam aykandan aldım ama öyle birşey yapamazlar, aracı tırdan ben indirip her yerini inceledim, ilk dk bijonu eksik görmüştüm, kapıda farklılık olduğunu hissettim ama anlamamıştım, başka bir araç görünce fark ettim. Ben zannediyorum ki üretim partisi ile ilgili benim araç 14 Aralık 2015 Wolfsburg üretimi sanırım belirli dönemlerde parti parti farklı çıkabiliyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Evet hocam üretim partisi ile olabilir benim araç 5 ocak 2016 mossel üretimi benim icin sorun teskil etmedi aslında :)

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şifreli bijon bende de var aksama kapağa bakacağım merak ettim şimdi :(

Arkadaşlar öncelikle karışıklığa mahal vermemek adına bir uyarı yapmak istiyorum. Şimdi şifre bijon değil, şifreli bijon lokması doğru olan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@enpisagor Can Hocam, hadi kapı içindeki kapak neysede bijon olayını siz isteyin bayiden, bizi de örnek gösterin.

Arkadaşlar öncelikle karışıklığa mahal vermemek adına bir uyarı yapmak istiyorum. Şimdi şifre bijon değil, şifreli bijon lokması doğru olan.

Düzeltme için teşekkürler.

Son gelen araçlar için merak ettim ben Murat Hocam, Can hocamda ve bir arkadaşta yok yanlış hatırlamıyorsam, daha önceki araçların hepsinde var galiba

Son gelen araçlar için merak ettim ben Murat Hocam, Can hocamda ve bir arkadaşta yok yanlış hatırlamıyorsam Sent from my iPhone using Tapatalk
Evet öyle ama benim önceki aracımda ve annemin aracı da yine Comfortline ve onda var, şifreli bijon lokması :) ve dediğim gibi özellikle kontrol ettim o zaman ki teslim araçlarda yoktu.

Aynen katılıyorum. Aracı aldığımda ilk dikkatimi çeken şeylerden biri de radyonun iyi cekmemesiydi 
Umut abi bence Adana'da radio konusunda genel bir sıkıntı var. Konya'da canavar gibi çeken radyo Adana'da cızırtı yapıyor.

Umut abi bence Adana'da radio konusunda genel bir sıkıntı var. Konya'da canavar gibi çeken radyo Adana'da cızırtı yapıyor.

Daha önceki aracımla kıyasladım Muhammed.Bu arada Adana ya gelmiyorsun bir süredir...

Daha önceki aracımla kıyasladım Muhammed.Bu arada Adana ya gelmiyorsun bir süredir...
Anladım abi. Evet bayadır gelemiyorum kebap counter'ın sıfırlanması lazım, yakın zamanda bir kaçamak yapabilirim :)

@mse aynen kanki özlendin, buluşmada da yoktun.

@muslumbingollu karşılıklı hocam bizlerde öğreniyor tartışıyoruz, örneğin R daki kapı eşik aydınlatmasının bizim araçlara da olabileceği konusu çok ilginçti, doğru yerdeyiz. :)

Geri
Üst Alt