Eksik aksesuarlar

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Yeni gelen araçlarda bir takım ekleme ve eksikler olduğunu fark ediyoruz, araçları detaylı inceleyince de farklar çoğalıyor. Geçenlerde eklemenen shark anten konuşuluyordu.

Benim aracım 14 Aralık üretimli 6 Ocak teslimdi, ancak bazı eksik aksesuarlar olduğunu gördüm. Yeni araç alanlarda durum ne acaba?

1- Araçta kilitli bijon çıkmadı, ve teslim alırken gelen tüm araçlar bu şekilde idi belirteyim.

2- ön kapı vidalarını kapayan plastik yok ve vidalar ortada, hoş gözükmüyor.

Bu iki durum çok ta güzel değil açıkçası. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Fotoda işaretlediğim plastikler yok.

1c9fa00f8a3dae1757eb472ab0e8865c.jpg

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yeni gelen araçlarda bir takım ekleme ve eksikler olduğunu fark ediyoruz, araçları detaylı inceleyince de farklar çoğalıyor. Geçenlerde eklemenen shark anten konuşuluyordu.

Benim aracım 14 Aralık üretimli 6 Ocak teslimdi, ancak bazı eksik aksesuarlar olduğunu gördüm. Yeni araç alanlarda durum ne acaba?

1- Araçta kilitli bijon çıkmadı, ve teslim alırken gelen tüm araçlar bu şekilde idi belirteyim.

2- ön kapı vidalarını kapayan plastik yok ve vidalar ortada, hoş gözükmüyor.

Bu iki durum çok ta güzel değil açıkçası. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Fotoda işaretlediğim plastikler yok.

hocam kapıdaki plastikler var şimdi baktım. kilitli bijon da var

bijon anahtarı mı yok sizde yoksa 5 bijon da normal şekilde mi geldi?

aracım 2016 hocam, kilitli bijon mevcut araçta.

20160221_212536_resized.jpg

şifreli bijon anahtarı yani hocam. bir bijon onunla sökülüyor.

yok yok kapak benimkinde de hocam 

@Orhan Hoca

cevap vermiş arkadaslar zaten hocam. 5 bijondan 1 tanesi yıldız gibi farklı bi şekilde 

Orhan Hoca dedi:
tamamdır hocam şimdi çaktım olayı. sadece can hocamın araçta olmaması yenilik midir, eksikliktir bence?

netice de güvenlikle alakalı bir parça.
hocam o kapıdaki kapağı da eksik göndermelerine yuh dedim. Gerçekten tasarruf mu ediyorlar?

bijonlarina baksın bakalım hepsi düz mü?

bi kaç, bijon sıyırma ve lastiği çıkarama vakası duymuştum. ona binaen vaz mi geçtiler acaba?

valla @enpisagor hocam hiç farketmemiştim olmadığını, çokta kötü durmuyor yahu :)  

O kapıdaki kapaktan benimkindede yok arabaya binerken gozume carpmisti aslinda oyle vida gibi seyler gozukuyor ama pek onemli parca degil herhalde

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla 2016 da tr de olan hiçbir araçta kapı içindeki kapak yok, benim araba Aralık üretim 2015 model ama yok, yeni gelenlerde olmuyor.

Kilitli bijon da sadece bende değil showroom daki tüm araçlarda böyle idi valla, tek tek kontrol ettim. O da incelerken bagajda kilit için olan başlık yoktu Allah Allah dedim St de başka bir araçtan çıkaralım dedi ve baktık hiçbirinde yok, o hafta için 20 teslimat vardı sadece golf olarak, hepsinde kapak ve bijon yoktu.

hocam kapıdaki plastikler var şimdi baktım. kilitli bijon da var
bijon anahtarı mı yok sizde yoksa 5 bijon da normal şekilde mi geldi?
Evet hocam kapakları çıkarıp baktım hepsi düz bijon vidası,

kapak daha önceki aracımda ve annemin arabasında var ama bende yok, vw bundan kar mı etti, hiç yakışmadı bence :) servise gidince sorup o parçadan almayı düşünüyorum. @Orhan Hoca Abi'm dediğin gibi göze çarpıyor yaw.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet hocam kapakları çıkarıp baktım hepsi düz bijon vidası,

kapak daha önceki aracımda ve annemin arabasında var ama bende çok, vw bundan kar mı etti, hiç yakışmadı bence :) servise gidince sorup o parçadan almayı düşünüyorum. @Orhan Hoca Abi'm dediğin gibi göze çarpıyor yaw.

bana da lastikçim "bu kilitli bijonu düzle değiştir başına bela olur, dikkatsiz biri sıyırır, servise çekersin arabayı" dedi :)

işin bi de bu boyutu var aslında.

hassasmış biraz kilitli bijon

bana da lastikçim "bu kilitli bijonu düzle değiştir başına bela olur, dikkatsiz biri sıyırır, servise çekersin arabayı" dedi [emoji4]işin bi de bu boyutu var aslında.

hassasmış biraz kilitli bijon
Murat hocam kilitli bijon şöyle her aracın ki farklı oluyor, şöyle ki annemin ve benim aracın kilit deseni farklı idi, bozulursa ciddi anlamda sorun olanbilirim ama bence güzel bir güvenlikti. Ve benim yok :(

Orhan Hoca dedi:
kapağı da parayla aldığımızı duymasınlar dh dakiler hep makara geçerler yav. &: Troll dolacak ortalık. ah Vw. birazda bizi düşün daa.
Pahalı bişe olmayacağını düşünüyorum Orhan abi yaw, gülerler mi bana :)

Geri
Üst Alt