Eksik aksesuarlar

Murat hocam kilitli bijon şöyle her aracın ki farklı oluyor, şöyle ki annemin ve benim aracın kilit deseni farklı idi, bozulursa ciddi anlamda sorun olanbilirim ama bence güzel bir güvenlikti. Ve benim yok :(

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
yaklaşık 20 farklı desen varmış zaten. serviste bu bijonların anahtarlarının tümünün olduğu bir çanta varmış. bijon anahtarı kaybolursa şasi numarası ile üretilip geliyormuş almanyadan

evet güvenlik açısından iyi de tekelekler çıkmışken, anahtar sıyrılırsa birini takarken... o facia olur gerçekten :)

Orhan Hoca dedi:
pahalı değildir can. parçayı al ve büyük bir gururla aracına tak. kapağa kadar düşmüşler demekki. bizi ne uğraştırıyorlar böyle şeylerle.golf 6 da kilitli bijon olayı var mıydı?
Kesinlikle bu emisyon olayı bizi etkiledi heralde :)

Valla golf 6 yı bilmiyorum.

Maliyet düşürmek için yapılan ufak çakallıklar bence ama gel gör ki burada öyle bir kitle var ki, ne gözden kaçar ne de vazgeçer :D

appconnectten sonra kilitli bijon istiyoruz diye 2. bir hareket olmasın  :D

Maliyet düşürmek için yapılan ufak çakallıklar bence ama gel gör ki burada öyle bir kitle var ki, ne gözden kaçar ne de vazgeçer [emoji3]
Çok önce fark etmiştik bunu, buluşmada göstermiştim deniz hocama :)

@Orhan Hoca böyle bir bug bulduğum için faydalı konu oldu ise sevindim. Bakalım yeni araçların durumu nasıl olacak, tek fark anten mi zamanla başka detaylar çıkar gibi.

Mesela cam tavan olmayan bir 2016 model golfte anten yoktu, hala ne ile geldiği bilinmiyor. Değil mi?

Çok önce fark etmiştik bunu, buluşmada göstermiştim deniz hocama :)

@Orhan Hoca böyle bir bug bulduğum için faydalı konu oldu ise sevindim. Bakalım yeni araçların durumu nasıl olacak, tek fark anten mi zamanla başka detaylar çıkar gibi.

Mesela cam tavan olmayan bir 2016 model golfte anten yoktu, hala ne ile geldiği bilinmiyor. Değil mi?

Adana buluşmasında Can hocam gösterdi eksik parçayı. O gösterene kadar öyle bir parçanın varlığından bile haberim yoktu. Muhtemelen Can hocam göstermese bir 15 sene falan daha haberim olmazdı :D

Demek ki bir çok ekonomi odaklı hamleler var, ikisi bulunmuş oldu bakalım diğerleri neler?

Sent from my iPad using Tapatalk

@enpisagor Gözümüzün önünde bunlar varsa arkada neler var acaba. Bence aracı aldığınız yerden bunları ücretsiz isteyin. Ya da mantıklı bir açıklama...

e4a46ad768283f84c4241c503b7b884c.jpg

50e60178023723aa2afe650df01b7601.jpg

6206309763ebe29e65107a9629cc8ea9.jpg

Can hocam istedikleriniz, kapak bende de yok, kilitli bijon var

@enpisagor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
Hocam arabayı alır almaz ilk paylaştığım foto anten içindi.

Aracı Shark anten ile gelenler kimler başlığında paylaşmıştım [emoji4]

En çok sevindiğim konulardan bi tanesi, çünkü bende sonradan taktırmak istiyordum...

Fabrika böyle küçük şeylerden kar edeceğini düşündüğünü sanmıyorum. Şifre ya çalınmıştır ya da unutulmuştur kapı arasındaki plastik parça gözden kaçmıştır. Şark anten için ise düşüncem birçok radyo çekim sorunu şikayetlerinden sonra böyle değişiklik olmuş olabilir.

yaklaşık 20 farklı desen varmış zaten. serviste bu bijonların anahtarlarının tümünün olduğu bir çanta varmış. bijon anahtarı kaybolursa şasi numarası ile üretilip geliyormuş almanyadan

evet güvenlik açısından iyi de tekelekler çıkmışken, anahtar sıyrılırsa birini takarken... o facia olur gerçekten :)
Değerli Murat Hocam;

İlk kez duyduğum bir bilgi bu.

Sizden ricam müsait olduğunuzda az bilinen gizli özellikler kısmına "şifreli bijon ve anahtarı" isimli yeni konu açsanız ve burada aktardıklarınızı bir kaç fotoğrafla birlikte aktarsanız mümkün müdür?. Bu güzel bilgi kaynamasın konuşma arasında.

Değerli Murat Hocam;

İlk kez duyduğum bir bilgi bu.

Sizden ricam müsait olduğunuzda az bilinen gizli özellikler kısmına "şifreli bijon ve anahtarı" isimli yeni konu açsanız ve burada aktardıklarınızı bir kaç fotoğrafla birlikte aktarsanız mümkün müdür?. Bu güzel bilgi kaynamasın konuşma arasında.
bu bilgiyi teyid edeyim yapayım hocam. kaynağı forumumuza rehber olacak kadar sağlam değil. :)

Geri
Üst Alt