Eksik aksesuarlar

Bende kilitli bijon var hatta 2 gün önce lastik patladı lastikci degiştirmek icin istedi bende o an öğrendim actı bagajdan aldı..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı şekilde ben de bu kilitli bijon olayını hafta sonu lastik tamiratında öğrendim.

439e69bfe8f6d42a52b5cb552a06c027.jpg
c96d148a0f36d3f74fa6a1268876d43b.jpg

Valla şekildeki gibi iki eksik var aracımda ama ben teslim alırken showroomdaki tüm golfler aynı şekilde idi, st dahi şaşırdı, 3 ay once aldığım araçta hepsi varken bunda yok [emoji15][emoji16]

Ben 25 aralıkta aldım aracı ve araçtaki şifreli bijon ile janttaki bijonlar farklıydı açamadık servis çağırdım gelip açtılar sonra Altur a gittim bana yeniden 4 bijon ve  şifre verdiler

@şefik@muslumbingollu@Emrah Sanırım forumda sadece bende eksik şu kilitli bijon, açıkçası plastik neyse ama bunun olmaması trajı komik çünkü bagajda yeri var ve yeller esiyor :) gece biri arabayı takoza kaldırıp götürse tekerleri ben şok :D ben iptal :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Şefik

Ben 25 aralıkta aldım aracı ve araçtaki şifreli bijon ile janttaki bijonlar farklıydı açamadık servis çağırdım gelip açtılar sonra Altur a gittim bana yeniden 4 bijon ve  şifre verdiler
Bende çıkmadı deyip 4 şifreli bijon ve anahtar isteyebilirim o zaman :) bir şansımı deneyeyim :) ayrıca şu kapı kapağını da almayı düşünüyorum yoksa@yusuf hocamın dediği gibi mantıklı bir açıklama isteyecem.

@enpisagor kapağa hiç dikkat etmedim araca gidip bakıcam varmı yok mu :)

Fabrika böyle küçük şeylerden kar edeceğini düşündüğünü sanmıyorum. Şifre ya çalınmıştır ya da unutulmuştur kapı arasındaki plastik parça gözden kaçmıştır. Şark anten için ise düşüncem birçok radyo çekim sorunu şikayetlerinden sonra böyle değişiklik olmuş olabilir.

Aynen katılıyorum. 

Aracı aldığımda ilk dikkatimi çeken şeylerden biri de radyonun iyi cekmemesiydi 

Bende çıkmadı deyip 4 şifreli bijon ve anahtar isteyebilirim o zaman :) bir şansımı deneyeyim :) ayrıca şu kapı kapağını da almayı düşünüyorum yoksa@yusuf hocamın dediği gibi mantıklı bir açıklama isteyecem.

Aynen hocam siz isteyin. Belki de unutulmuş bir parçadır montajda. Olur mu olur. Bence şifreli anahtarınızı koymayı unuttular. Tüm sorunlarınız çözülecek eminim ;)

@enpisagor

Benim aractada yok kilitli bijon dun bakmistim acaba uretim yerleriyle ilgilimi yada aykan motormu carpti bilemedim can hocam nedersiniz sizde aykandan aldiniz dimi?

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şifreli bijon anahtarından vageçilmiş olabilir mi acaba?

Şifreli bijon anahtarından vageçilmiş olabilir mi acaba?
Hocam ihtimaller dairesinde hepsi olabilir ben sevindim aslında çıkmamasına kilidi kaybetsen sorun bide onla ugrasmiyalim sonra zaten 15" jantlari calsalar ne yapacaklarki hem çalsınlar degistirmek için sebebim olur :)

@enpisagor

Benim aractada yok kilitli bijon dun bakmistim acaba uretim yerleriyle ilgilimi yada aykan motormu carpti bilemedim can hocam nedersiniz sizde aykandan aldiniz dimi?

Evet hocam aykandan aldım ama öyle birşey yapamazlar, aracı tırdan ben indirip her yerini inceledim, ilk dk bijonu eksik görmüştüm, kapıda farklılık olduğunu hissettim ama anlamamıştım, başka bir araç görünce fark ettim.

Ben zannediyorum ki üretim partisi ile ilgili benim araç 14 Aralık 2015 Wolfsburg üretimi sanırım belirli dönemlerde parti parti farklı çıkabiliyor.

Geri
Üst Alt