Tercih Karmaşası 2015-2016

83e anlaştık. 

Kaput koruma filmi, Ses yalıtımı Vs Vs öneride bulundular. Toplam 2.700 tl imiş. 

Ses yalıtımında aklım kalmadı değil. Ancak hiç birşey yaptırmadım. 

Aklımda sadece app connect var. 

2 adet tdi highline teslim edildi. Media playerlarinda voice tuşu yer almaktaydı.

Bizdekinde mute var. 
Yazık o paralara. Boş highline almakta kararlı mısınız? Biraz bekleyip ergoaktif ve sunroof ekletseniz çok güzel olur. (Boş highline yazdım evet doğru okudunuz)

@dtkorkmaz doğru diyorsunuz. Ancak araç işimiz biraz aceleye geldiği için böyle bir karar almıştık

DLAsız, ergosuz, işe yaramayan 6.5" ekranı ile highline boş kalıyor. 

83e trend Passat + cc ekletip alınabilirdi. Varsın manuel olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
o araç sahibi kaça bırakıyor bilmiyorum ama yazdığı fiyat bence çok abartı yüksek. Hani şöyle söyleyeyim bende de 2015 golf var km aynı 7500, dsg, sunroof, uled, durban, spor süspansiyon, kış paketi var. şu araçtan tek eksiği geri görüş kamerası. 83000 istiyorum henüz satamadım. Manueli o fiyatla satarsa valla helal olsun. 

fiyatta çok ciddi bir indirim yapmıyorsa bence direk sıfırını alın. 

@jajaja hocam sadece golf için değil, 

Ben aracı alırken caddy ve passata yapıyorlardı.

Ben yaptırmadım. Zar zor aracın ücretini denklestirmistik zaten :)

Eskihisar-vw

St ler oldukça ilgili idi. 

Hatta appconnect - kamera ilişkisini onların yapmış olduğu yazışmalar sonrası öğrenmiştim.
Teşekkürler hocam. :) Bende Golf'e yalıtım yaptırdınız sanıp şaşırmıştım ben sırf sessizliği bana hitap ediyor diye aldım bu döşlü 150lik ACT'yi :)

o araç sahibi kaça bırakıyor bilmiyorum ama yazdığı fiyat bence çok abartı yüksek. Hani şöyle söyleyeyim bende de 2015 golf var km aynı 7500, dsg, sunroof, uled, durban, spor süspansiyon, kış paketi var. şu araçtan tek eksiği geri görüş kamerası. 83000 istiyorum henüz satamadım. Manueli o fiyatla satarsa valla helal olsun. 

fiyatta çok ciddi bir indirim yapmıyorsa bence direk sıfırını alın. 

Gerçekten çok teşekkür ederim ben arabaya dsg var diye bakmışım mümkün değil o fiyat verilmez tabiki? 

Bu arada sizin arabanızın ilanı var mı? Arabanız ne renk ?

rica ederim hocam, ben ilandan manuel gördüm ama yanlış seçmişse bilemem. dsg ise pazarlıkla alınabilir.

benim araç kurşun gri. Malum sitede 300451664 ilan no ile yayında. 

@jajaja hocam sadece golf için değil, 

Ben aracı alırken caddy ve passata yapıyorlardı.

Ben yaptırmadım. Zar zor aracın ücretini denklestirmistik zaten :)

Eskihisar-vw

St ler oldukça ilgili idi. 

Hatta appconnect - kamera ilişkisini onların yapmış olduğu yazışmalar sonrası öğrenmiştim.
Eskihisar-vw ses yalıtımı mı teklif ettiyse  golfe ayıp etmiş zira eski hisar benim en çok sevdiğim bayidir. İlgileri ve yaptıkları  işle  takdir edilesi yerdir. 

Geri
Üst Alt