Start stop devreye girmemesi

Mmt0634

Paylaşımcı Üye
İsim
Mehmet
Aracı aldım şükür :)  Start-stop çalışıyor ama nedeni ilginç geldi akü yetersiz diye not düşmüşler takviye yapmış. Çok anlayan biri olmadığımdan sordum 3 ay sonra ben yine mi gelicem dedim "yok yok abi" dediler ama içime de kurt düşmedi değil :(  neyse ki şimdilik sorun yok.

Kötü kısmı 2000km lik 5.0lt/100km verisi kayboldu uzun süreli olan o beni üzdü :(
Geçmiş olsun hocam 

Yinede bekliyoruz 5000 km ortalama 4 lt hedefinizı...

Bundan sonra 3.000 km de Ortalama 3.4 civarı yakarsaniz 5000 km de ortalama 4 lt görülebilir 

3.4 civarı yaktirmak mesele ama :)

karacafc

Yeni Üye
İsim
Sait
Yok hocam öyle yakılmaz 3-4 kere farklı yollara girdim tabii ki hemen 5-6 üzerine çıktı ortalamalar. Ben yine de sürekli gideceğim yollar düz Ankara içi olduğu için memnunum ama 4 altı çok mümkün değil :D  

Nfk

Paylaşımcı Üye
İsim
Nevzat
@karacafc hocam şükür sorununuz çözülmüş. İlk yorumda da belirtmiştim. Akü olabilir diye.  :)   

Rahmetli Barış Manço geldi aklıma. 5 puan 5 puan 25 puannn  :)

cengiz74

Paylaşımcı Üye
İsim
cengiz
Arkadaşlar aynı şey benim de başıma geldi,yolda giderken kırmıız ışıkta durduğumda ekranda star/stop hata mesaj geldi,bunu bikaç kez tekrarlayınca wv servsi aradım usta aküden kaynaklı bitmek üzere dedi.Aracım 2014 model.Ekim ayının başında yol yardımıyla dğeişti.Usta yarım saaat boyunca yol yaptı star stop devereye girmedi meğerse uzun km yapmak gerekiyormuş artık sorunsuz çalışıyor..

Bluedrift

Yeni Üye
İsim
VAG TEKNIK UZMANI
Önce servise danışın serviste çözemezseniz yardımcı olabilirim :)

Orhankhr

Yeni Üye
İsim
Orhan
Aracimin sorunu çözüldü. Sorunu karmaşık şeylerde aramak bazen yanlış oluyor😁 aracimin sorunu motor bölümünde bulunan sigorta panelindeki sigortanın olmamasiymis. Sivas And oto Ahmet ve Muhammet ustaya çok teşekkür ederim. (Kendileri kapanan volkswagen servisi deneyimli ustasıdır)

Orhankhr

Yeni Üye
İsim
Orhan
bi ise yaramıyor ben sürekli kapatıyorum ilk araca binince

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunu sürekli kapatmak yerine motor bölümünde bulunan sigortasını çıkarınca hatada vermiyor arıza işığı da yakmıyor sürekli de kapatmaya gerk kalmıyor. Tecrübe ile sabit👌

buelent111

Üye
İsim
Bülent
Bunu sürekli kapatmak yerine motor bölümünde bulunan sigortasını çıkarınca hatada vermiyor arıza işığı da yakmıyor sürekli de kapatmaya gerk kalmıyor. Tecrübe ile sabit👌
Hangi sigorta oluyor bu hocam, bi resim paylaşabilir misiniz?