Yaz Lastiği Tavsiyesi

Polo aracımız için 195 ebat kumho ecowing s31 nasıl olur kullanan oldu mu acaba? Nexen vakası yaşama ihtimali nedir?

Polo aracımız için 195 ebat kumho ecowing s31 nasıl olur kullanan oldu mu acaba? Nexen vakası yaşama ihtimali nedir?

Test sonuçları ; bu lastiğin gayet başarılı bir lastik olup, kesinlikle en az 1 sene boyunca size mükemmelliyeti taşatabileceğini gösteriyor.

Bu mükemmelliyetin, kaç sene devam edebileceğini, sanırım ( satın aldığınız taktirde ) siz söyleyeceksiniz bize.

Bir lastiğin ilk günkü mükemmelliyetini devam ettirebilme süresi, o lastiğin üretim aşamasında, hamurunda ne kadar gerçek kauçuk kullanılmış olduğuna göre değişkenlik gösterir. Kauçuk pahalı bir materyal olduğundan, bol kauçuk kullanılan lastik, hem pahalı olur hemde ilk günki performansını yoğun ve agresif kullanımda, 3 - 4 sene, sakin ve dikkatli kullanımda 5 - 6 sene devam ettirir.

.

aslında biriçton too5 çok güzel ben beğeniyorum :) çıkma kışlık bulsam alacağım...
T005 de tabiki elle muayenede bile kanırtılabilen egilip bükülebilen bir elastik hamur var.

Bizim fabrikasyon bricstone t001 le alakası yok ....

Degisim bariz evet ama bu kadar soguduktan sonra bi daha briçstone zorr

@Doctor peki primacy mı pilot sport mu yada continental premium contact mı?
Kauçuk oranı ve yumuşaklık olarak.

@Doctor peki primacy mı pilot sport mu yada continental premium contact mı?
Kauçuk oranı ve yumuşaklık olarak.
yaklaşık 7 aydır continental premium contact 6 lastik kullanıyorum. 225/45/17 ebatlarda. Öncelikle lastik oldukça sesli kış lastiklerinden buna geçtiğimde seste önemli bir azalma olmamıştı. Yol tutuş kazık gibi yalan yok savur savurabildiğin yere tedirgin etmez. Ancak ilerleyen dönemlerde 3. aycivarında sağ arka lastikte yanakta balon oluştu değişmek zorunda kaldım. aşırı engebeli veya çukurlu bir yerde kullanmıyorum ultra dikkat ediyorum buna. Bu dikkatime rağmen bu konuda mağdur etti beni çok sesli ve çukura engebeye gelemiyor memnun kalmadım açıkçası. Şimdiki aklım olsa biraz daha koyar kesinlikle michelin alırdım

yaklaşık 7 aydır continental premium contact 6 lastik kullanıyorum. 225/45/17 ebatlarda. Öncelikle lastik oldukça sesli kış lastiklerinden buna geçtiğimde seste önemli bir azalma olmamıştı. Yol tutuş kazık gibi yalan yok savur savurabildiğin yere tedirgin etmez. Ancak ilerleyen dönemlerde 3. aycivarında sağ arka lastikte yanakta balon oluştu değişmek zorunda kaldım. aşırı engebeli veya çukurlu bir yerde kullanmıyorum ultra dikkat ediyorum buna. Bu dikkatime rağmen bu konuda mağdur etti beni çok sesli ve çukura engebeye gelemiyor memnun kalmadım açıkçası. Şimdiki aklım olsa biraz daha koyar kesinlikle michelin alırdım
Selam,
kışlık lastikleriniz de 17” ebat mıydı markası neydi..?

Conti PC 6 lastikleriniz 91Y mi 94Y XL mi..? üretim yeri neresi..?

Sessiz ve kasislerde çok hissettirmeyen bir lastik arıyorum. Bridgstone turanza kullandım berbattı. Şimdi iki lastik arasında kaldım. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Goodyear Efficientgrip Performance 2 (69 db)

Continental Ultra contact (70 db) yakıt her ikisinin B ıslak zemin A

Bu iki lastikten hangisi konfor olarak memnun edici olur. Kullananların deneyimlerini merak ediyorum açıkcası.

Premium contacth 6 17 inç bende kullanıyorum dediklerinize katılıyorum. Virajda ve ıslak zeminde mükemmel ama sesli bir lastik tümsekten falan geçince çok yavaş geçmeniz lazım konforlu değil ama güvenlikli.

Sessiz ve kasislerde çok hissettirmeyen bir lastik arıyorum. Bridgstone turanza kullandım berbattı. Şimdi iki lastik arasında kaldım. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Goodyear Efficientgrip Performance 2 (69 db)

Continental Ultra contact (70 db) yakıt her ikisinin B ıslak zemin A

Bu iki lastikten hangisi konfor olarak memnun edici olur. Kullananların deneyimlerini merak ediyorum açıkcası.
Bende goodyear f1 asimetrik 5 var sanırım yenisi çıktı asimetrik 6 idi yanılmıyorsam dahada iyileştirlmiş oldıgı söyleniyor testlerde de başarılı..ben f1 assimtrikten 5 den memnunum alman malı güzel lastik sizin dediğiniz 3 kanallı olanmı 4 kanallı olanmı emin olamadım goodyear performance türk malı olabilir 3 kanallı ise contide sesli ama güvenlikli lastik michelinde düşünebilirsiniz güzel lastiktir

Bende goodyear f1 asimetrik 5 var sanırım yenisi çıktı asimetrik 6 idi yanılmıyorsam dahada iyileştirlmiş oldıgı söyleniyor testlerde de başarılı..ben f1 assimtrikten 5 den memnunum alman malı güzel lastik sizin dediğiniz 3 kanallı olanmı 4 kanallı olanmı emin olamadım goodyear performance türk malı olabilir 3 kanallı ise contide sesli ama güvenlikli lastik michelinde düşünebilirsiniz güzel lastiktir
Goodyear efg2 3 kanallı olan yerli üretim değil. 4 kanallı tam modelin linki:
https://www.goodyear.eu/tr_tr/consumer/tires/efficientgrip_performance2.EFFIGRIPP2.html

Continental ultra contact
https://www.continental-tires.com/tr/tr/b2c/car/tires/ultracontact.html?articleID=03123720000

Falken öneririm performans ve ses yakıt tasarruf olarak ideal bir lastik

Geri
Üst Alt