Golf 1:43 Model Araç

@maniax Aslında hediye olduğu için hangi gün alındı bilmiyorum ama arkadaşım dayanamayıp, sürpriz kargoya verilmiş dedi ve hiç beklemezken 1 günde elime geçti.

@enpisagor

anladım hocam. ilginize çok teşekkürler. iptal etmiim madem ya. hem eşim üzülür. o benden çok istedi valla

araç kargoya verilmiş. geri dönüşü yok. akşama gelir mi ki?

dün akşam hazırlanıyordu, 10 dk önce kargoya verildi diye değişti.

ups'den sorguladım takip no'yu, dün akşam 21:20'de istanbul dağıtım merkezine gelmiş.

bugün gelme ihtimali yüksek aslında :)

Serdar hocamin çay bardağı yanındaki aracına baktım, 1:43 gibi, 4 kapı, açılıyor gibi duruyo kaput bagaj ve 2 ön kapı. 

stand üzerinde duran araç tek kapı. ikisi farkli

can hocaminki polo diye mi açılmıyor acaba?

bi de son olarak ben bardağın yanindakiyle aynı şeyi mi aldım?

kafam karıştı iyice 
Hocam bendeki çay bardağının yanında olan 1.18 ebatında. Ölçü olarak 25cm gibi neredeyse tablet büyüklüğünde.

1.43 ebatında olan beyaz golfüm direksiyonun önünde resmi olan neredeyse sigara paketi büyüklüğünde.

1.18 ebat büyük olduğu için detaylandırma daha iyidir, haliyle görsel olarak daha dikkat çekicidir.

Paspaslar süet, direksiyon deridir. İnce işler biraz model işi :)

Fiyat farkı fazla yok aslında diğerine de bakmanızı öneririm.

Hocam bendeki çay bardağının yanında olan 1.18 ebatında. Ölçü olarak 25cm gibi neredeyse tablet büyüklüğünde.

1.43 ebatında olan beyaz golfüm direksiyonun önünde resmi olan neredeyse sigara paketi büyüklüğünde.

1.18 ebat büyük olduğu için detaylandırma daha iyidir, haliyle görsel olarak daha dikkat çekicidir.

Paspaslar süet, direksiyon deridir. İnce işler biraz model işi :)

Fiyat farkı fazla yok aslında diğerine de bakmanızı öneririm.
vay be. direksiyon ve paspas ayrıntıları çok iyimiş.

diğeri aklımdan geçti aslında ama gece mavisi ve gri vardı. ben mevcut aracımın küçüğü olsun deyince 1:18'lere bakmadım hiç.

kargoya da verildi zaten artık :)

1:43 olanı platformdan çıkarmamışsınız sanırım. 2 kapılı versiyondan o. kapıları açılıyor mu peki?

vay be. direksiyon ve paspas ayrıntıları çok iyimiş.

diğeri aklımdan geçti aslında ama gece mavisi ve gri vardı. ben mevcut aracımın küçüğü olsun deyince 1:18'lere bakmadım hiç.

kargoya da verildi zaten artık :)

1:43 olanı platformdan çıkarmamışsınız sanırım. 2 kapılı versiyondan o. kapıları açılıyor mu peki?
Açılmıyordu hocam

Çok iyi o zaman bende 1/43 olanı sipariş edeyim @enpisagorteşekkür ederim bilgilendirme için
Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun.

@maniax  Gelmesi kuvvetle muhtemel hocam ups yurtiçi gibi dandik değil, akşam verilen dediğim gibi ertesi gün öğleden sonra geldi. Hayırlı uğurlu olsun pasifik maviş miniğiniz. 

1/43 ile 1/18 yan yana
emoji5.png
nasıllar?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam golf baya doluymuş.Her opsiyon var gibi Allah temizlikçiden çoluktan çoçuktan,kediden köpekten korusun diyelim :)

SAYGLARLA

@RockandRage  Evet hocam sağolun, özellikle 11 aylık bir yeğenim var, mina sürekli almak istiyor, Fanusu ve standı biraz koruyucu çok şükür :D  

değerli arkadaşlar, araç geldi.

resim vs akşama ekleyebilirim gibi duruyor. işyerinde biraz zor şu an

ilk izlenimimi açık yüreklilikle söylemem gerekirse; buna 100 TL vermesem de olurmuş.

evet ayrıntıları çok güzel, dışı hakikaten pasifik mavi ve metal, standa vidali, tekerlekleri dönüyor

hani bilenler bilecektir maisto'nun 1:24 araçları dahi 60 TL bandında satılıyor

bu araçta biraz da official vw product olmasının getirdiği bir pahalılık var bence.

zaten fonksiyonsuz olduğunu öğrenince hayal kırıklığı olmuştu biraz

normalde herşeyi görüp kanlı canlı dokunarak alan bir insan olarak, başıma böyle bişeyin gelmesi muhtemeldi :)

tabiki herşeyin ötesinde hatırası olacak ve çok sevimli bişey

@maniax  Hayırlı olsun hocam, fotoları bekliyoruz, dediğiniz gibi ufak da olsa, aracınızın birebir aynısı olduğu için çok özel ve eşinizde istemiş çok daha değerli oluyor. Biz tutkunlar için ufak bir şey ama büyük mutluluk sebebi. 

Bu arada cam filmi ve boya koruma mı yaptırsak :D :) :D  

@maniaxMurat hocam tekrar hayırlı olsun bu model araç araba  koleksiyonu için başlangıç olabilir. Fotoları bekliyoruz bu arada bende almayı düşünüyorum.  Siz 100TL etmez demişsiniz. Acaba ben başka yerden daha uygun fiyatlı mı almalıyım ?

@maniaxMurat hocam tekrar hayırlı olsun bu model araç araba  koleksiyonu için başlangıç olabilir. Fotoları bekliyoruz bu arada bende almayı düşünüyorum.  Siz 100TL etmez demişsiniz. Acaba ben başka yerden daha uygun fiyatlı mı almalıyım ?
yani 100 TL etmez demeyelim de, bi içim acıdı hafiften :)

muhtemelen daha uyguna veya başka biyerden bulamayız. lisanslı ürün sonuçta.

sonradan evdeki bi anahtarlık aklıma geldi bana hediye gelen: abu dhabi ferrari world'den, kendileri 100 dirhem, yani 80 TL :blink:

Geri
Üst Alt