Golf 1:43 Model Araç

b7f3441e1349554545190b87613e7c44.jpg
924c0fcd65e5c1858bb705bdc0225b25.jpg

@maniax @kimi-emd

1/43 olanlar platform ile geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben de istiyorum :)

gerçeği gelmeden idare eder mi?

Bir  pasifikte ben alayımv 1:18  den. Dışarda aracıma içerde evde ona bakarım :)  hiç ayrılmayız birbirimizden :)  

@enpisagor 1:18 olan 105 lira mı, bir ama malum sitede 300küsür liraya satıyorlardı [emoji3]
Öyle Eren, malum sitede biliyorsun ki, orijinal diye sahte vag kablosu da satıyorlar. Bu araçlar faturalı, özel kutuda bandrolü ile geliyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

forumdaşlar;

az önce eşimin de ısrarlarıyla gecikmeli de olsa doğum günü hediyem olan pasifik mavi golf model aracın siparişini verdim.

4 bayide görünüyordu. doğal olarak ankara çankayayı seçtim. umarım çabuk teslim ederler

100 TL fiyatı var
Murat hocam, vw shop'da pasifik rengi yok şimdi baktım, siz nerden verdiniz siparişi?

Murat hocam, vw shop'da pasifik rengi yok şimdi baktım, siz nerden verdiniz siparişi?
1:43 boyutlu Pasifik mavi var ama 1:18 den sadece gri renk ellerinde kalmış.

1/18 de yokmuş pasifik pardon, 1/43 de var şimdi gördüm...

1/18'de varmıydı peki

1/18 de yokmuş pasifik pardon, 1/43 de var şimdi gördüm...1/18'de varmıydı peki
1/18 sadece tungsten gri ve gece mavisi var, ben tungsten aldım ama renk normal gümüş gibi ;)

Şimdi baktım VW shop ta 1:18 Pasifik kalmamış Lacivert ve T.Gri var . ara sıra bakarım artık. olunca bir sipariş geçerim :)  

1:43 boyutlu Pasifik mavi var ama 1:18 den sadece gri renk ellerinde kalmış.

1:43 sipariş ettim ben hocam. 

@enpisagor hocam söyle bi sıkıntı var, ufak olanın fonksiyonları yok mu :(

@maniax yok hocam ne yazık ki sadece izliyorsunuz, standa vidalamışlar fanus içinden bakalım diye :) ben yine kapıları açılsın isterdim.

Geri
Üst Alt