Golf 1:43 Model Araç

Orhan Hoca dedi:
bende krom çıtalarını alıp tamamlardım. ön panjura mesela.
Krom çıta çok ii fikir :)

23.5 boy, 12 cm en 8 cm de yüksekliğe sahip 1/18 olan, ve fonksiyonel alıp sürüyor oynuyorum, kapılar vb açılıyor, içinde teyp üzerinde yazan welcome to volkswagen yazısı dahi var.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Orhan Hoca dedi:
çok iyiymiş. çocukluğumuz hiç bitmeyecek. bir ara bende bakarım inş.güzel paylaşım oldu.
Bunları görüp hep istiyordum, ama pahalı diye alamıyordum, ikisi de hediye geldi, nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Çocukluk güzeldir, biraz dahi yaşayabilsek süper. Hemde gönül verdiğimiz bir markanın model araçları :)

@maniax yok hocam ne yazık ki sadece izliyorsunuz, standa vidalamışlar fanus içinden bakalım diye :) ben yine kapıları açılsın isterdim.

o zaman bu benim icin iptal sebebi. hareket de etmiyo sanirim?

@Negatiwe hocam sizden konuya bi açıklık rica etsem?

çay bardağı yanında paylaştığınız beyaz maket 1:43 mü?

kapilar açılıyor falan demiştiniz sanki? hatta tekerlekleri dönüyor da demiştiniz?

sadece 1:18 lerde mi bu özellikler var?

siz mi serbestlestirdiniz aracı normalde sabır miydi?

@Negatiwe hocam sizden konuya bi açıklık rica etsem?

çay bardağı yanında paylaştığınız beyaz maket 1:43 mü?

kapilar açılıyor falan demiştiniz sanki? hatta tekerlekleri dönüyor da demiştiniz?

sadece 1:18 lerde mi bu özellikler var?

siz mi serbestlestirdiniz aracı normalde sabır miydi?
Çok değil bir iki sene öncesine kadar model araç koleksiyonum vardı, sonra dağıttım mahallede ki çocuklara(profesyonel işi değildi tabi ki, hepsi 1:24 idi)

1:43 araçların tekerleri sağa sola yönlendirilemez(istisnalar olabilir), genellikle kapıları açılır, bazılarında da ön kaput

Serdar Abi'nin paylaştığı resimde ki araç 1:43 ölçekli, ön kapılar(arkalarda dahil olabilir net bilmiyorum), kaput ve belki bagaj kapağı açılıyor olabilir, ön tekerler sağa sola yönlendirilebilir ve bunu direksiyondan da yapabilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok değil bir iki sene öncesine kadar model araç koleksiyonum vardı, sonra dağıttım mahallede ki çocuklara(profesyonel işi değildi tabi ki, hepsi 1:24 idi)

1:43 araçların tekerleri sağa sola yönlendirilemez(istisnalar olabilir), genellikle kapıları açılır, bazılarınd ada ön kaput

Serdar Abi'nin paylaştığı resimde ki araç 1:43 ölçekli, ön kapılar(arkalarda dahil olabilir net bilmiyorum), kaput ve belki bagaj kapağı açılıyor olabilir, ön tekerler sağa sola yönlendirilebilir ve bunu direksiyondan da yapabilirsiniz :)
Serdar hocamin çay bardağı yanındaki aracına baktım, 1:43 gibi, 4 kapı, açılıyor gibi duruyo kaput bagaj ve 2 ön kapı. 

stand üzerinde duran araç tek kapı. ikisi farkli

can hocaminki polo diye mi açılmıyor acaba?

bi de son olarak ben bardağın yanindakiyle aynı şeyi mi aldım?

kafam karıştı iyice 

@maniax hocam buluşmaya da getirirsin oynariz beraber ;)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam vidalı sabit bi şekilde geliyo ve de sağı solu açılmıyorsa eğer soğudum gibi  <_<
Soğutmak istemem ama Serdar Abinin resminde çay bardağının yanında duran gri Golf 1:18, sağı solu açılıyor.

Diğer resimlerde ki vidalı beyaz olan 1:43 ve sağı solu açılmıyor(ön iki.kapı açılıyor olabilir belki)

Soğutmak istemem ama Serdar Abinin resminde çay bardağının yanında duran gri Golf 1:18, sağı solu açılıyor.

Diğer resimlerde ki vidalı beyaz olan 1:43 ve sağı solu açılmıyor(ön iki.kapı açılıyor olabilir belki)
o beyaz tek kapılı ya, benim siteden sipariş ettiğim 4 kapılı. 

kesin açılmıyordur ya

@maniax Murat hocam hiç herhangi bir Golf'ten soğunulur mu ? :D  1/43 boyut olarak biraz ufak olabilir ama tüm detaylara sahip ve gerçekten çok özel. Bizde bu mavişin gerçeği olduğu için süper oldu, hafta sonu araç ile beraber bi kaç çekim yapmayı planlıyorum, standından sökünce tekerler dönüyor ve oynaya biliyorsunuz. Kapı açılma mevzu da belki polo olduğu içindir, golf açılabilir. bu arada ups kargo cidden hızlı dün akşam üstü kargoya verilen ürün bugün öğleden sonra geldi.

@maniax Murat hocam hiç herhangi bir Golf'ten soğunulur mu ? :D  1/43 boyut olarak biraz ufak olabilir ama tüm detaylara sahip ve gerçekten çok özel. Bizde bu mavişin gerçeği olduğu için süper oldu, hafta sonu araç ile beraber bi kaç çekim yapmayı planlıyorum, standından sökünce tekerler dönüyor ve oynaya biliyorsunuz. Kapı açılma mevzu da belki polo olduğu içindir, golf açılabilir. bu arada ups kargo cidden hızlı dün akşam üstü kargoya verilen ürün bugün öğleden sonra geldi.
vidalarını sökerim ben onun :D

siparişinizi takiben kargoya kaç günde verildi hocam peki?

Geri
Üst Alt