Golf 1:43 Model Araç

maniax

Katılımcı Üye

İsim
Murat
forumdaşlar; 

az önce eşimin de ısrarlarıyla gecikmeli de olsa doğum günü hediyem olan pasifik mavi golf model aracın siparişini verdim.

4 bayide görünüyordu. doğal olarak ankara çankayayı seçtim. umarım çabuk teslim ederler

100 TL fiyatı var

Moderatör tarafında düzenlendi:
@maniax Öncelikle hayırlı olsun, çok değişik bir sistemleri var, ürün seçtiğimiz bayii den gelmiyor, Kocaeli doğuş oto merkez depodan geliyor, üzerine 1 hafta sonra seçtiğiniz bayiiden fatura geliyor :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

forumdaşlar; 

az önce eşimin de ısrarlarıyla gecikmeli de olsa doğum günü hediyem olan pasifik mavi golf model aracın siparişini verdim.

4 bayide görünüyordu. doğal olarak ankara çankayayı seçtim. umarım çabuk teslim ederler

100 TL fiyatı var
hayırlı olsun hocam artık model araç içinde 3 ay sıra bekleriz :))

teşekkür ederim hocalarım. 

yalniz @arfkync hocam çok güldüm yahu 

:lol:

@enpisagor Can hocam kaç günde gelir tahmini? İş yerinin adresini verdim bi de. Haftasonu getirmeye kalkarlar benim şansıma. 

Kargo takibi, şubeden alma vs oluyor mu?

@maniaxHayırlı olsun murat hocam bende almak istiyorum model araç ama vw nin sitesinde platform üzerinde olanı yok forumda beyaz renk platform üzerinde olan vardı  platformlu benim gözüme daha hoş geldi :)  eğer bulabilirsem platformuluyu alıcam 

@maniaxHayırlı olsun murat hocam bende almak istiyorum model araç ama vw nin sitesinde platform üzerinde olanı yok forumda beyaz renk platform üzerinde olan vardı  platformlu benim gözüme daha hoş geldi :)  eğer bulabilirsem platformuluyu alıcam 
hocam napcaniz platformu ya. oynarım ben onunla :D  

serbest olsun

forumdaşlar; 

100 TL fiyatı var
Kaput koruma şart, uzun yol yaparsınız Allah muhafaza taş, çakıl denk gelir üzülürüz hepimiz.

@maniax hocam kargoya verince hem mail geliyor, hemde vw shop sitesinde siparişlerin bölümünden takip edebilirsiniz. Kargo ya verilince 2 gün de elinizde, ups kargo Cumartesi de çalışıyor.

@maniax hocam kargoya verince hem mail geliyor, hemde vw shop sitesinde siparişlerin bölümünden takip edebilirsiniz. Kargo ya verilince 2 gün de elinizde, ups kargo Cumartesi de çalışıyor.

işte ben cumartesi çalışmıyorum. :)

olmadı ups'i arar buluşuruz. apple kargomu öyle teslim almıştım.

hocam napcaniz platformu ya. oynarım ben onunla :D  

serbest olsun
Murat hocam ben araba hastasıyım evde eski model araçlar formula 1 araçları koleksiyonları var platforma daha şık olur diye düşündüm diğer model araçların arasında :)

sipariş durumu, "hazırlanıyor" olarak güncellendi :rolleyes:

tahminimden hızlı gelir inşallah

1/43 ile 1/18 yan yana [emoji5] nasıllar?

d76179ebd0c67c004951e99262a10177.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt