2021 Yeni Leon fiyatları

Ben halen 230 bin tl olacağını düşünüyorum hocam. Hiçbir yerde şuan Leon FR yok çünkü bayilere 1-2 tane gelmiş asıl parti Şubat ayında geleceği için. Manuel FR'ı %80 ötv'den satamayacağını biliyor Doğuş Oto. Bekleyip görelim, yeterki fiyatlar düşsün.
Hocam keske oyle olsa benim 2015 golfu verim 2021 fr alirim

Şimdi görelim leoncuları. Sahibindendeki şu şişirilmiş leon fiyatlarını. adamlar sunroofsuz da olsa dsg sizde olsa yapmış arabayı. Ben her hâlükârda bu aracı alırım 230 bin tl param olsa. Eski kasa leona sunroofluda olsa dsg de olsa bakmam bile.

Eski kasa leonlar umarım apaçi arabası olarak tarihe geçmez bu arabadan sonra  :)  

Vay be geçen sene bu zamanlar highline cam tavanlı kış paketli dsg golfler 230k değildi şimdi cam tavansız manuel 1.5 tsi ama 150 ps bile olmayan leon a çok iyi fiyat diyoruz. Asıl algı budur. Kabullenmek.  1 senede maaşlarımız yada kazançlarımız ne kadar arttı bu arada? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

Model yılı

donanım (manuel cam tavan vs) 

eksiklerine göre fiyat hiçte normal değil bence. Cam tavan+dsg+2021 model üst vergi dilimi ile uçuk kaçık rakam çıkar. 

@Doctor hocam ben olumlu düşünüyorum, başımdan geçen bir olayı anlatayım, Eylül ayında 2017 yeni Polo aldım, km çok düşüktü bayileri aradım sordum sürekli olarak bana 4-5 Ay sonra aracın geleceğini 230 dan 220 den Higline modelinin fiyatını verdiler ancak herkes bana 4-5 ay sonra araç geldiğinde fiyatların çok uçuk olabileceğini 220 ye anlaştığım aracın 250-270 e kadar çıkabileceğini söyleyip 2. Ele itti. Bende gittim ikinci el aldım. Şuan piyasa sıfır Polo kaynıyor, Higlinede ne oldu fiyat değişmedi, hatta Comfourtline 0 km 2021 alanlar var 195-200 bandında. Ben gerçekten de 1.0 tsi style Plus yeni leon un bundan 1 ay sonra da 230 larda satılacağını çok olumlu yönde düşünüyorum. Hatta daha ucuza satılsın. Bu piyasa son 1 yılda yüzde yüze yakın artmadı mı? Benim gibi düşünüp bir çok kişi 2. Ele saldırdı Eylül de Ekim’de. Dolayısı ile piyasayı biz coşturduk. Zararda etsem benim aracımında fiyatı düşsün, alım gücümüz artsın.

-aracım cupra beyazıdır. 80 bin tl fark verilerek özellikle bu renk alınmıştır.

-plaka yek, dünyada tektir aracım. daha önce 290 verdiler ama satmadım. şimdi değerini bilene 300'den vereceğim.

-yeni kasa 230 ediyorsa benim araç en az 280 eder. kapalı garaj aracı sonuçta. üstelik bayide seramik kaplama bile yapıldı.

image.png

@AhmetCakmak Aman yarabbi, bunlar bir de manuel... 

Ben şubat sonrası yeni leon ların fiyatının artacağını düşünüyorum, şöyle ki:

Manuel fr 230000k (Vergisiz 129990tl ile %50 sınırında. ) 

DSG fr 278000k (Vergisiz fiyatı 130885tl ile %80 sınırında) 

Çıplak fiyatta DSG fiyat farkı 895tl mi? 

Avrupa da bile sanıyorum 1500-2000€ fark vardır..

..dünyada tektir aracım. daha önce 290 verdiler ama satmadım. şimdi değerini bilene 300'den vereceğim.
Sanırsın ki el yapımı..

Daha ucuza verecekmiş gibi başlayıp daha pahalıya satmak nedir :lol:

Galiba satıcıların en gaza geldikleri yer olsa gerek ilan sayfaları..

@tuncer_2632 ben de izledim bu videoyu yeni leon fr güzel olmuş.

elimde araç olmasa yeni araç alacak olsam hemen bunu alırdım bakmazdım otomatiğine eksiğine falan. güzel donanımı yine de.

ama dsg golften sonra leon alırım ama epey opsiyon ve dsg+sunroof isterim o da epey yüksek fiyat çıkar gibi...

@Doctor iste hocam sorunda orda basliyor eger fr o rakamdan 1.5 tsi gelirse o dedigi zor iste 2015 o rakam etmicek  kafa kafaya takastan bahsettiysen tabi:)

Geri
Üst Alt