Sıfır Araç Teklifi Alanlar

@ahmet306
Mart basinda Passat 1.5 tsi R-line yaris mavisi+camtavan bugünkü listedeki Polo 1.0 style extrasiz fiyatina satilmisti, saka gibi, sadece 8 ay var arada.
hocam neyseki o dönem araçlarımızı almışız, çok saçma bir hal aldı artık.

martta 2020 sıfır tiguanı yukarıdaki polo manuel life fiyatına almıştım neredeyse. yav bi de araç beklemiş diye alsam mı diye soruyordum burada ne safmışız. :)

hocam neyse o dönem araçlarımızı almışız, çok saçma bir hal aldı artık.

martta 2020 sıfır tiguanı yukarıdaki polo manuel life fiyatına almıştım neredeyse. yav bi de araç beklemiş diye alsam mı diye soruyordum burada ne safmışız. :)
Hahahaa, ben 90. dakikada aldim sen 90+4'te aldin, ucuz yirttik, tek sansizligimiz son Tiguan R-linelari kacirdik, 420-450 arasina veriyorlardi full olanlari.

Yok artık impression
ltqvw7l.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar. Fiyat teklifi almadım fakat merak ettiğim bi konu var değerli tecrübelerinizi bekliyorum.
2014 model 1.4 122 beyaz Golf aracım var.
Araçta egzoz sistemi var. (Aldığımda da vardı) Önlerde coilover arkalar soğuk pres ek olarakda difizör ön tampon eki ve marşpiyerler mevcut.
Sıfır araç almak istediğimde aracımı bayiye verip sıfır alabilir miyim ?

Elbette ki aracım aramızdan temiz araç arayan birine nasip olsun isterim ve önceliğim formda bulunan değerli üyeler için olacaktır.

Şuan satmayı düşünmüyorum çalar böyle bi ihtimalin olup olmadığını merak edip konu başlığı ile doğrudan alakalı olmamada sormak istedim.

Autopia Galericiler sitesinin bahcesinin dis kisminda 40-50 tane hepsi beyaz en bos paket plakasiz Fiat Egea var, iceriside full sifir araba dolu.

Merhabalar. Fiyat teklifi almadım fakat merak ettiğim bi konu var değerli tecrübelerinizi bekliyorum.
2014 model 1.4 122 beyaz Golf aracım var.
Araçta egzoz sistemi var. (Aldığımda da vardı) Önlerde coilover arkalar soğuk pres ek olarakda difizör ön tampon eki ve marşpiyerler mevcut.
Sıfır araç almak istediğimde aracımı bayiye verip sıfır alabilir miyim ?

Elbette ki aracım aramızdan temiz araç arayan birine nasip olsun isterim ve önceliğim formda bulunan değerli üyeler için olacaktır.

Şuan satmayı düşünmüyorum çalar böyle bi ihtimalin olup olmadığını merak edip konu başlığı ile doğrudan alakalı olmamada sormak istedim.
Hocam şu an araç alıp satmak ne kadar mantıklı o ayrı bir konu ama satacağınız zaman ilan verip piyasaya kendiniz satmanız en doğrusu olur. Bayi/galeri ölü fiyattan sayacaktır aracınızı.

Artık sıfır araç getirtmesinler bizim ülkeye.
1-3 yaş aralığında ikinci el araç getirtsinler az km yapmış kazasız boyasız.

Şaka yollu bunu yazdım ya şimdi, gün gelir gerçek olur bu piyasa koşulları yüzünden...

7.5 kasalari bile 400 kusurlere eklemeye basladi millet 😄
Ben 500’den aşağı görmüyorum şuan Highline paket 7.5ları. Ekim’de 320den ilana koymak üzereydim oysaki..

vw artık araç getirmeye başlar bu fiyatlardan sonra.

Doğuş oto bayi kapatıyor zaten.
Doğuş oto ankara (etimesgut) 15 aralık son.
Hadi uzay kapatır mez kapatır anlarsın.

Bunları da gördük ya.

Bu gidişle

İnstagramdan satarlar sıfır aracları

Gümrük kapısı önünden gel-al teslim

Sıfır 50 kilo un 380 tl liste fiyatı var...
Temmuzda 90 tl ye almıştım
Golf 400 olmuş çok mu bide bulana al satcidan 500 e rahat alınır

Geri
Üst Alt