Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Vavacars bu fiyatı verdiğine göre vatandaş alıyor ki veriyor.Şuan 1 milyona satılan arabaların da ederi 1 milyon değil ama böyle.
Mercedes c serisi mesela.
Vatandaş sevinmiyor,ticaretini yapan seviniyor.
Varmı vavacarsın elinde birtane
İmpression golf ?
Ben baktım yok.
Niye 55 gün önce 270 den toplamamıslar sarı sitedeki 60 tane impressionları?
Bugün 500 den ilanları döşeyemiyor.

Vavacars manevi teklif yapıyor sanal alemde bence.

Verdim arabayı aldım parayı diyen biri gelip canlı canlı evet vavacarsa sattım 430 a derse hayırlı olsun denir.

Adamların anca 5 tane golf ilanı var (mk7/7,5)

bayırda papatya toplar gibi piyasadan araba topladıkları algısı yaratmaya çalışıyorlar.

%99 al-gı dilimi
%80 ver-gi dilimi

Varmı vavacarsın elinde birtane
İmpression golf ?
Ben baktım yok.
Niye 55 gün önce 270 den toplamamıslar sarı sitedeki 60 tane impressionları?
Bugün 500 den ilanları döşeyemiyor.

Vavacars manevi teklif yapıyor sanal alemde bence.

Verdim arabayı aldım parayı diyen biri gelip canlı canlı evet vavacarsa sattım 430 a derse hayırlı olsun denir.

Adamların anca 5 tane golf ilanı var (mk7/7,5)

bayırda papatya toplar gibi piyasadan araba topladıkları algısı yaratmaya çalışıyorlar.

%99 al-gı dilimi
%80 ver-gi dilimi
Ellerinde bekletmek islerine geliyorsa neden arac yigsin? Ben boyle dev yatirim yapmis sirketin elinde bir kac Golf kaldigina inanmiyorum.Zaten ilanlarina bakin bazi araclar anlik olmuyor bile.Corolla yoktu adamlarda gecen gun.Ellerinde arac yok degil bildigin stokculuk yapiyorlar.Ve fiyatlari da istedikleri gibi sisirmeye basladilar.

İkinci el impression golflerden sonra sıfırlar da 400ü geçmiş oldu.Ekli dosyayı görüntüle 52736
Yani şu son zamlardan sonra yarım milyona manual golfe binmeyi reva görmüyorum pek . 1.0 Tsi İmpression sahibi olarak aracımı satıp tekrardan 1.5 Tsi 7.5 golf almayı planlıyorum. Kafama yatan 2-3 araç var. Düşünceden ibaretti ancak haftasonu ilana koyucam

Yok artık impression
ltqvw7l.jpg
Ağam bizle eğleniiirr. otomatik olsa adam milyoner olurdu. :D

Doğuş oto bayi kapatıyor zaten.
Doğuş oto ankara (etimesgut) 15 aralık son.
Hadi uzay kapatır mez kapatır anlarsın.

Bunları da gördük ya.

Bu gidişle

İnstagramdan satarlar sıfır aracları

Gümrük kapısı önünden gel-al teslim
Doğuş oto bu kadar galerici varken, show room a ihtiyaç duymaz artık, Çankaya'yı da satar, bayilerde 1 tane bile sıfır araç yok sarı gacı sitesinde yüzlerce araç var, daha da karlı fiyata satıyorlar. Karaborsacı oldular. yarın bir gün de sanayiden iki tamirciyi yetkilendirir, servisleri de kapatır.

Doğuş oto bu kadar galerici varken, show room a ihtiyaç duymaz artık, Çankaya'yı da satar, bayilerde 1 tane bile sıfır araç yok sarı gacı sitesinde yüzlerce araç var, daha da karlı fiyata satıyorlar. Karaborsacı oldular. yarın bir gün de sanayiden iki tamirciyi yetkilendirir, servisleri de kapatır.
Abi kimde sıfır araç var ki? Citroen'e gittim geçen ellerinde bir tane araba yok.İçerde satılmış bir kaç araba var onlarında kapı kilitli.
İçine bile zor baktırıyorlar satıldı diye.Peugeot'a gittim yine öyle araç yok ellerinde.Opel'e uğradım bir tane Mokka kalmış onu kitleme derdindeler.

Millet rengini falan seçerdi şimdi içini göremediği arabanın siparişini geçiyor artık gelirse.
Şu bayilerde çalışan satış temsilcilerinin bok yemesi..Kocaman showroom tek tük araç getirmeyle nasıl dönecek yoksa.
Avantayı alıyorlar galeriden bizde bekliyoruz bir tane vatandaşa ayıracaklar mı diye. 2 ayda bir tane cart markanın curt modeli gelecek de listede ilk sırada olanlar almayacak da sıra bana gelecek de.
Zaten sen araca yazıldığında aracın fiyatı gelene kadar elli tane zam yiyor.E git galeriden al bekleme bari.
Yazıklar olsun şu düzeni bitirmeyenlere.

Son düzenleme:
2021 Kasım'da en çok satış yapan markalar
SıraModelAdet
1.Renault7.879
2.Toyota4.065
3.Hyundai3.776
4.Fiat3.249
5.Peugeot3.115
6.Citroen3.035
7.Volkswagen2.690
8.Honda2.658
9.Opel2.527
10.BMW1.484
,

2021 Kasım'da en çok satılan otomobiller
SıraModelAdet
1.Renault Clio4.036
2.Toyota Corolla3.660
3.Renault Megane2.036
4.Fiat Egea2.001
5.Honda Civic1.577
6.Renault Taliant1.485
7.Volkswagen Polo1.361
8.Hyundai i201.345
9.Fiat Egea Cross1.088
10.Peugeot 20081.038

2021 Kasım'da en çok satış yapan markalar
SıraModelAdet
1.Renault7.879
2.Toyota4.065
3.Hyundai3.776
4.Fiat3.249
5.Peugeot3.115
6.Citroen3.035
7.Volkswagen2.690
8.Honda2.658
9.Opel2.527
10.BMW1.484
,

2021 Kasım'da en çok satılan otomobiller
SıraModelAdet
1.Renault Clio4.036
2.Toyota Corolla3.660
3.Renault Megane2.036
4.Fiat Egea2.001
5.Honda Civic1.577
6.Renault Taliant1.485
7.Volkswagen Polo1.361
8.Hyundai i201.345
9.Fiat Egea Cross1.088
10.Peugeot 20081.038
Bu rakamları kim yayınlıyor bilmiyorum ama rakamlar tamamen gerçek dışı (bana göre).,

Vatandaşa yapılan araç satışı: %5
Galericilere, Filo araç kiralama şirketlerine, kurumsal firmalara yapılan araç satışı: %95

Bunu yayınlıyanlar ancak kendisini kandırır... kendi çalar kendileri oynar

İki ay önce bir hafta sonrası için verilen söz bugün yerine getirildi(!) ama yaklaşık 200 bin lira farkla. Satış danışmanı aradı araç var diye fiyat 420 küsür dedi. Polo için life paket

Artık galericiler hücum etmiyor anlaşılan zira sarı sitede de aynı fiyata ilanlar var. Yüksek kârlılık ve avanta dönemi bitiyor anlaşılan. Bayiden 425'e alıp 480'e zor satarlar artık poloyu.

Doguş oto ankara şube kapanması ile ilgili yeni gelişme.(ist. Yolu,)

Adamlar (showroom+servis) evet kapatıyoruz gidiyoruz diyor servis randevusu vermiyor falan.

Sonra bir dostumuza , şubata doğru tekrar acılmak üzere özele devredildi falan demişler.

Bae' ye mi sattılar ki ?

Şuan galericilerinden tutun yetkili satıcılarına kadar hepsi araç fiyatlarının bu durumundan şikayetçi olmaya başladılar. Herkes ikinci elde yüksek kar peşinde koştu . Aldı sattı falan .Gelinen noktaya gelene kadar başını kuma sokan herkes şimdi gerçekleri görmeye başladı.
Kimse alamıyor kimse satamıyor. Servislerin bakım işleri bile azalmaya başladı. O iş bile çok pahalı ve daha nereye varacağı belli değil. Öyle koca yetkili satıcıların araç satış işleri üç beş araç ile dönmez dönmeyecek. İkinci el satarız dediler. O bile şuan insanların alamayacağı fiyatlara geldi. Ve daha ne kadar zam gelecek belli değil. 1 ay önce 300 bine 2.el golf alıp 350 bine golf satan yetkili satıcılar bile 1 ay sonra aynı 2.el aracı alırken 400 bin verip almak zorunda kalıyor. Görünüşte kar yapmış gibi görünse de işi çevirmek için sürekli sermaye artırmak gerekiyor. Buna ne kadar dayanabilecekler ? Artık 2. eli bile satamaz hale geldiler ve dayanamıyorlar. Bunlar benim piyasa ile ilgili düşüncelerim.
Evet adam 800.000 TL lik golfüm var benim diyerek ortalıkta geziniyor ama o arabayı o fiyattan alacak alıcı bulamıyor. 500 bine satmaya çalışsa . Satabilecek mi o bile belli değil.

Geri
Üst Alt