Sıfır Araç Teklifi Alanlar

samimi soruyorum bu fiyatlara ikinci el araç satışı devam ediyor mu? yani 3-4 yaşında golfleri insanlar 450-500e alıyor mu gerçekten?
ne para varmış millette diyorum bazen.

Doğuş oto bayi kapatıyor zaten.
Doğuş oto ankara (etimesgut) 15 aralık son.
Hadi uzay kapatır mez kapatır anlarsın.

Bunları da gördük ya.

Bu gidişle

İnstagramdan satarlar sıfır aracları

Gümrük kapısı önünden gel-al teslim
Ankara (Etimesgut) kapanıyor mu?? Çok şaşırdım açıkcası

Ne zaman sarı site ilanları liste fiyatından düşük olur o zaman bu millet durur, durulur... demekki satılmiyor millet bitti demektir stop los noktası orası...

Devlet fiyatı ona göre belirliyor bıraktı önce millet çıkarıyor sonra devlet, önce millet sonra devlet ..

%50 lik otv diliminde araba kalmamış nedeni ne acaba...

O değilde bundan 10 sene sonra şimdi bi aradan 50 bin kazanıp piyasanın için eden al satçılar evlatlarının yüzüne nasıl bakacak onu merek ediyorum...

Öyle veya böyle piyasa çıktı ama çok şükür bu çorbada benim tuzum yok...

Kazandınız aferim aranızda ala sata piyasanın içine ettiniz parayi pul ettiniz tebrikler...

üretmeyin hazır olanı stokla sat...

amiri memuru esnafı herkez al satçı oldu...

.@lycyan

Adamın duruma bak.

Sanki şehir hastanesi dahiliyeye sevk kararı gibi hikayeler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-01-12-11-34-226_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-01-12-11-34-226_com.android.chrome.jpg
    100.3 KB · Görüntüleme: 51
.@lycyan

Adamın duruma bak.

Sanki şehir hastanesi dahiliyeye sevk kararı gibi hikayeler
gerçekten şaka gibi...kendi aracımda dahil aileminde bir aracını yıllardır bu servise götürüyorduk. Hatta son olarak ağır bakım yapıldı birkaç ay önce.

Ne zaman sarı site ilanları liste fiyatından düşük olur o zaman bu millet durur, durulur... demekki satılmiyor millet bitti demektir stop los noktası orası...

Devlet fiyatı ona göre belirliyor bıraktı önce millet çıkarıyor sonra devlet, önce millet sonra devlet ..

%50 lik otv diliminde araba kalmamış nedeni ne acaba...

O değilde bundan 10 sene sonra şimdi bi aradan 50 bin kazanıp piyasanın için eden al satçılar evlatlarının yüzüne nasıl bakacak onu merek ediyorum...

Öyle veya böyle piyasa çıktı ama çok şükür bu çorbada benim tuzum yok...

Kazandınız aferim aranızda ala sata piyasanın içine ettiniz parayi pul ettiniz tebrikler...

üretmeyin hazır olanı stokla sat...

amiri memuru esnafı herkez al satçı oldu...

kusura bakmayın ama piyasayı al satçıların iş yapacağı kıvama getiren tek bir suçlu var. artık hükümet v.s. de degil tek kişi var herkes biliyor.

adamlar al sat yapa yapa iki senede milyonlarca para kazandılar, biz buradan al satçılara küfredelim adamlar 10 sene çalışmasa yine idare edecek parayı kazandırdı sistem bu tiplere.
e tabi bu para havadan gelmedi, kenarda birikimini, hanımın bileziğini satıp üstüne aylarca ödeyeceği banka kredisi çekip bir külüstüre binmeye çalışan sıradan vatandaşın cebinden çıktı, çıkıyor.

Son düzenleme:
Şuan vavacars bile comfortline paketlere neredeyse 500 veriyor.
Bu duruma sevinen varsa kendine de yazık ediyor. Kazanılan ücretlere zam yapmak bi yere kadar. Satılan herşeye ama herşeye denetleme getirilmeli. Her ürüne bir fiyat belirlenmeli. Serbest rekabet, piyasa bizi ne hale getirdi gördük. Bu fiyatlar boş rakamlardan ibaret benim için. İsterse 1 milyonluk golf yazılsın. Alan var mı?

Bu duruma sevinen varsa kendine de yazık ediyor. Kazanılan ücretlere zam yapmak bi yere kadar. Satılan herşeye ama herşeye denetleme getirilmeli. Her ürüne bir fiyat belirlenmeli. Serbest rekabet, piyasa bizi ne hale getirdi gördük. Bu fiyatlar boş rakamlardan ibaret benim için. İsterse 1 milyonluk golf yazılsın. Alan var mı?

Vavacars bu fiyatı verdiğine göre vatandaş alıyor ki veriyor.Şuan 1 milyona satılan arabaların da ederi 1 milyon değil ama böyle.
Mercedes c serisi mesela.
Vatandaş sevinmiyor,ticaretini yapan seviniyor.

Geri
Üst Alt