Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Kaporası alınmıştır.
Malatyadan israfil kardeşime hayırlı olsun.
Yazsın
Yarın tüm ilanlar 1,3 milyon olur
Haa demekki satılıyomuş Ayağına

15 yıldır aynı tiyatro vardı kabul ama

60 bin eden araca 68 bin yazıp 2 günde kaporası alınmıştır senaryolarıyla piyasa yükseltmeye çalıstılar.
Gercekte olmayan araçlara feyk resimlerle 5 tane 10 tane ilan açtılar. Piyasa şişiriciler.
ama o yıllarda o araca 68 vereceğime gider sıfır alırım çaresi vardı

2. Eli 1 milyon
Sıfırı yok
Sonuç ?
Evde matbaa kurup para basan varsa ? Ki olabilir ! Alsın hayrını görsün.

Şuan galericilerinden tutun yetkili satıcılarına kadar hepsi araç fiyatlarının bu durumundan şikayetçi olmaya başladılar. Herkes ikinci elde yüksek kar peşinde koştu . Aldı sattı falan .Gelinen noktaya gelene kadar başını kuma sokan herkes şimdi gerçekleri görmeye başladı.
Kimse alamıyor kimse satamıyor. Servislerin bakım işleri bile azalmaya başladı. O iş bile çok pahalı ve daha nereye varacağı belli değil. Öyle koca yetkili satıcıların araç satış işleri üç beş araç ile dönmez dönmeyecek. İkinci el satarız dediler. O bile şuan insanların alamayacağı fiyatlara geldi. Ve daha ne kadar zam gelecek belli değil. 1 ay önce 300 bine 2.el golf alıp 350 bine golf satan yetkili satıcılar bile 1 ay sonra aynı 2.el aracı alırken 400 bin verip almak zorunda kalıyor. Görünüşte kar yapmış gibi görünse de işi çevirmek için sürekli sermaye artırmak gerekiyor. Buna ne kadar dayanabilecekler ? Artık 2. eli bile satamaz hale geldiler ve dayanamıyorlar. Bunlar benim piyasa ile ilgili düşüncelerim.
Evet adam 800.000 TL lik golfüm var benim diyerek ortalıkta geziniyor ama o arabayı o fiyattan alacak alıcı bulamıyor. 500 bine satmaya çalışsa . Satabilecek mi o bile belli değil.
Durum pek sizin anlattığınız gibi değil aracımı değiştirmek istediğim için doğuş oto ve avek bayilerini aradım 640 bin tl fiyatla 1.5 r-line için sipariş oluşturmak istediğimde seneye mayıs-haziran gibi sıra gelebileceği(Gelecek değil gelebilecek) söylendi.

Dışarıya bakıyorum,yola çıkıyorum etrafta sıfır araç gördüğüm yok.
Görsem görsem i20 görüyorum o bile satmıyordur şuan.

Son düzenleme:
Makyajlı Volkswagen Tiguan fiyat listesi
ModelDonanımVergisiz FiyatSatış Fiyatı
Yeni Tiguan Allspace 1,5 TSI ACT 150 PS DSGLife374.010 TL796.200 TL
Yeni Tiguan Allspace 1,5 TSI ACT 150 PS DSGElegance418.313 TL890.300 TL
Yeni Tiguan Allspace 1,5 TSI ACT 150 PS DSGR-Line453.624 TL965.300 TL

Ülkede ne çok milyoner varmış. Bu paralar nasıl kazanılıyor da bu kadar kolay harcanıyor anlamak zor. 13 yıldır özel sektörde çalışıyorum gördüğüm kadarıyla para kazanmak kolay bir iş değil ya da ben yanlış iş seçmişim. Ülkenin yarısından fazlası asgari ücretle çalışıyorken üstelik milyon liraya dayanan orta sınıf arabalar çok düşündürücü.

Bu ülkede herkesi kendimiz gibi görüyoruz malesef. Hani ben bunu kazanıyorum alamiyorsam bunlar nasil alınıyor diye. Ama 80. Milyon insanin artik 5 milyonu milyoner onu unuttuk. Bu şekilde devam etmeyecek onlarda doyacak biryerde patlayacak bu iş ben seçime kadar gider düşünüyorum artık. Çünkü al satcilarda artık aldığını yerine koyamaz hale geldi. Rezillik devlet reisimiz olaya mudahale etmesi lazim ama onlarda kulağının üzerine yatmış... Parlamento gerçekten güzelmiş. Bunu anladik iliklerimize kadar 😂😂😂

Ufak bir Vespa motorum var, geçen sıfır fiyatı 63 iken sarı sitede 70-71 ilandaydı. Şimdi baktım güncellenmiş 73 olmuş sıfırı, sarı site 80-85 arası :)
Bu nasıl iş anlamadım. Sıfır olmadığı için mi yoksa önceden haber alıp ona göre fiyatlıyorlar mı

Bu durum sadece otomobil sektörü için geçerli değil veya bu hassasiyeti emlak sektörü içinde göstermek gerekir. 45 gün önce Çorlu’dan 1+1 evi 350bin TL satınaldım. Ailevi durumlar nedeni ile mecburen satmak zorunda kaldım 530bin TL 45 günde 180bin TL prim böyle bir kazanç yok aslında kazanç değil 1 ay sonra bende o paraya alamayacağım. Aynı durum nedeni ile kendi arabamı 1 ay önce 395binden ilana koydum güncelleye güncelleye 575bine çıktım. Bu süreçte en son güncellemeden önce 490 teklif ettiler.
Suç kimde bu saçma piyasada emlakçı ve galericilerde mi yoksa yükselen global emtia maliyetlerinde mi?
Geçen iki ay önce İnşaat demiri kilosu 9 TL iken bugün 12 TL geçen sene bu zamanlar 6 TL
Hazır beton m3 fiyatı iki ay önce 250 TL iken şimdi 430 TL
Saç Demir malzeme geçen sene tonu 500 usd iken şimdi 1200 usd
Esasında kimse milyoner değil herkes fakirleşiyor aynı oranda kazanmadığı sürece

Bu durum sadece otomobil sektörü için geçerli değil veya bu hassasiyeti emlak sektörü içinde göstermek gerekir. 45 gün önce Çorlu’dan 1+1 evi 350bin TL satınaldım. Ailevi durumlar nedeni ile mecburen satmak zorunda kaldım 530bin TL 45 günde 180bin TL prim böyle bir kazanç yok aslında kazanç değil 1 ay sonra bende o paraya alamayacağım. Aynı durum nedeni ile kendi arabamı 1 ay önce 395binden ilana koydum güncelleye güncelleye 575bine çıktım. Bu süreçte en son güncellemeden önce 490 teklif ettiler.
Suç kimde bu saçma piyasada emlakçı ve galericilerde mi yoksa yükselen global emtia maliyetlerinde mi?
Geçen iki ay önce İnşaat demiri kilosu 9 TL iken bugün 12 TL geçen sene bu zamanlar 6 TL
Hazır beton m3 fiyatı iki ay önce 250 TL iken şimdi 430 TL
Saç Demir malzeme geçen sene tonu 500 usd iken şimdi 1200 usd
Esasında kimse milyoner değil herkes fakirleşiyor aynı oranda kazanmadığı sürece
Size tamamen katılıyorum. Geçtiğimiz Haziran ayında Arsası bana ait olan yerin üzerine 2,5 kat bina yapılacak, 120m2 zemine oturan alt kat işyeri üst katı da kiremit çatılı dubleks ev olacak şekilde 550 bin TL'ye müteahhit ile sözleşme yaptık. Eylülde inşaata başlandı ve halen devam ediyor. Şimdi emsal işi 1 milyondan bahsediyorlar.

Eder mi etmez mi derken vw sitesinde fiyatlar güncelleniyor yazıyor... İmpression golf 432 lira olacakmış

Geri
Üst Alt