Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Sabit fiyat garantisi palavrasına inanan vatandaş varsa hele bu zamanda Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
6 yıl önce gemideki 10 gün sonra gelecek arabaya garanti vermemişti bayii.

POLO !!!

2017 den 2021 e Eski kasa
Comfort 1.0 tsi ilan sayısı 554

2,5 aydır ülkeye girişi olan
Yeni kasa life polo ilan sayısı 402

Çip krizi öylemi ??

Allah kimseyi aptal etmesin.

IMG_20211214_002220.jpg

POLO !!!

2017 den 2021 e Eski kasa
Comfort 1.0 tsi ilan sayısı 554

2,5 aydır ülkeye girişi olan
Yeni kasa life polo ilan sayısı 402

Çip krizi öylemi ??

Allah kimseyi aptal etmesin.

Ekli dosyayı görüntüle 53027
Hocam sıkıntı yok zaten bu aksam enerji bakanı açıkladı Avrupa'da en ucuz doğal gazida biz kullanıyoruz. Acaba Abd de chip krizi var diyip fiyatlari bu denli sisirebildilermi ?

Hocam sıkıntı yok zaten bu aksam enerji bakanı açıkladı Avrupa'da en ucuz doğal gazida biz kullanıyoruz. Acaba Abd de chip krizi var diyip fiyatlari bu denli sisirebildilermi ?

Zaten bu dünyada her şeyin ucuzunu biz kullanıyoruz tek sorun bunu diyenlerin güneş gözlüğü yerine at gözlüğü takmış olması ben şunu anlıyorum bizler ayrı dünya içerisinde herşeyden etkilen toplum onlar başka dünyada yaşayan gözlüklü toplum…
bugün döviz ve altını seyredin bir Ülke daha ne kadar kötü duruma düşebilir…
araç falan boşverilim bence…
azeriler grup kurup gelin gelin bizim para onların parasının 8 katı diye bağırıyor neymiş efendim ucuza kullanıyormuşuz hadi be derler adama…

Hergün sabah daha fakir olmaya devam ediyoruz…

Ekli dosyalar

• 83B853CA-B685-43FD-A705-7DB463586BBB.jpeg
    83B853CA-B685-43FD-A705-7DB463586BBB.jpeg
    80.7 KB · Görüntüleme: 63
  • 307900D4-B49A-466D-8789-8AAE78337B9F.jpeg
    307900D4-B49A-466D-8789-8AAE78337B9F.jpeg
    88.7 KB · Görüntüleme: 63
Suanda 2.elde 2020-21 model 10 bin km altindaki Passat 1.5 tsi business ve elegance'lar degerinin 200 bin lira altinda, polo lifelar 450 bin liraya satiliyor ama passatlar hala 650 bin civarinda, elinde parasi olan bu firsati degerlendirsin, degerini buldugu gibi elimdeki passati saticam ama "malum sahis" sagolsun, hizina yetisemiyor passat

Bunu instagram da bende paylaştım çok üzücü maalesef ama gerçeklerle artık yüzleşeceğiz. Bu parayı mıllet nasıl kazanıp nasıl verecek çok merak ediyorum.
Benim görüşüm abi, elinde arabası olan araba alıp değiştirebilicek sıfırdan bi araba almak artık imkansız gibi gözüküyor.

Benim görüşüm abi, elinde arabası olan araba alıp değiştirebilicek sıfırdan bi araba almak artık imkansız gibi gözüküyor.
hocam elinde aracı olanda yenisini almak için değişim yapar diye düşünüyorum. Satıp yenisini yerine koyması artık zor tuhaf bir dönemden geçiyoruz. Hakkımızda hayırlısı artık ne olur bilinmezlik içindeyiz. Mal alan paranın değerini koruyor tl de kalanın canı çıksın...

Sistem hep kasaya çalışıyor. Kumarhane gibi TL de tutsan - Dolar alsan kısacası ne yaparsan yap kaçış yok bunu hazinedeki para ile dengelemek yerine biran önce Üretim - Hukuk - Güven ortamı olmalı bakmayın zaman kazanmaya çalışıyorlar. Kimin parasını kime ödeyeceksin mevduat garantisi dolara endeksli olacak bu nasıl iştir 22 TL den swap yaptıklarına göre işler çığırından çıktı. $ düştü kuyruklar arttı iyice alıyor millet :) sabah alıp akşam satsa 1.5/2/3 Lira fark

Honda plazanın birine ugradım az önce. 9 st masasından sadece 2 sinde hatun eleman vardı (480 bin den executive+ vermedikleri sürece bu 2 hatunuda bosuna mesaiye getirirler.)
Anlık masa bası fiyat 650 bin

İceride çesit cesit hepsinden civic dolu. Ama insan yoktu
Ne istersek var değilmi dedim ?
Evet her donanım civicten var dedi.

Sonuç: ???

Çip krizi bitmiş !!! yersennnnnn

Geri
Üst Alt