Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Honda plazanın birine ugradım az önce. 9 st masasından sadece 2 sinde hatun eleman vardı (480 bin den executive+ vermedikleri sürece bu 2 hatunuda bosuna mesaiye getirirler.)
Anlık masa bası fiyat 650 bin

İceride çesit cesit hepsinden civic dolu. Ama insan yoktu
Ne istersek var değilmi dedim ?
Evet her donanım civicten var dedi.

Sonuç: ???

Çip krizi bitmiş !!! yersennnnnn
honda ucuz bile veriyor, anlık kur bazlı bakarsak 1.5 e tsi golf r-line 625.000 TL / 51.861 euro ediyor, euronun zirve fiyatına bakarsak eğer 20 TL kabul edelim 1.037.000 TL euro bazında, listelerde böyle bir fiyat gören oldu mu?
yada golfe 52 bin euro verecek saf kaldı mı memlekette.
ederi 32-33 bin euro olan arabayı bu fiyattan alacak insanların noterden önce hastaneden akıl sağlığı yerindedir raporu alması lazım diğer türlü trafiğe çıkmasına müsaade edilmemeli.
20 aralık cuma gününe kadar 500-550 bin aralığından 2017-2018 golfünü satanlar bu hafta içi 1.5 e tsi eline alabilir, hayatının ticaretini yapmış olur.

honda ucuz bile veriyor, anlık kur bazlı bakarsak 1.5 e tsi golf r-line 625.000 TL / 51.861 euro ediyor, euronun zirve fiyatına bakarsak eğer 20 TL kabul edelim 1.037.000 TL euro bazında, listelerde böyle bir fiyat gören oldu mu?
ederi 32-33 bin euro olan arabayı bu fiyattan alacak insanların noterden önce hastaneden akıl sağlığı yerindedir raporu alması lazım diğer türlü trafiğe çıkmasına müsaade edilmemeli.
20 aralık cuma gününe kadar 500-550 bin aralığından 2017-2018 golfünü satanlar bu hafta içi 1.5 e tsi eline alabilir, hayatının ticaretini yapmış olur.
30 bin euroya gecen sene 2019 model 1.0 comfortline arabami sattim, cam tavanli mk8 1.5 r-line lansman haric donanimina göre 45-50 bin euro civarina satildi, fiyatlar yüksek, düsmesi lazim ama o kadar da degil, euro olarak düsmesi icin ötv'nin düsmesi lazim, vw'nin en büyük hatasi %20 zammi geciktirmek oldu, o zammi yapsaydi simdi %30 indirim yapardi, herkes mutlu olurdu, gecen ay 30 bin euroya pololar kapis kapis gidiyordu, golf mk8 1.5 rline 32-33 bin euro sadece hayallerimizde olur, ama euro olarak fiyatlar hala cok yüksek, kimsede bu fiyatlardan almiyor.

Son düzenleme:
Şuan golf 8 1.5 rline 23bin euro zaten. Ham fiyat 300bin tl. Ülkemizdeki araç fiyatlarının yüksek olması ötv+ kdvsinden kaynaklı. Cliolar 350-400 tl arasında maalesef.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Uzay Oto
Golf 1.0 640
Golf 1.5 R 780
Polo Comfortline DSG 460
Variant 2.0 TDI 1460

Dövizi basini kaldirdi, araba fiyatlari da bazi modeller haric düsmedi, ihtiyaci olana Corolla tavsiye ederim, VAG grubu suanda en pahalisi, almak icin uzak durun

@calik 640 binlik golf style mi?

Konuya ekmek bandırmaya geldim :)

Bülent Ağabey, bu konuya dikkat etmek lâzım @HONEY listede gözümüzden kaçmasın.

Erz otomotive yolum düştü geçen, liste fiyati denilen birsey yok, mart nisanda 1.5 style ve r-line gelecek dendi, fiyat sordum sarı sitedeki fiyatların 10-15 bin altı olur muhtemelen diyor, e 1 milyona da golf var deyince gülüyor yapacak bisey yok diyorlar

Dövizi basini kaldirdi, araba fiyatlari da bazi modeller haric düsmedi, ihtiyaci olana Corolla tavsiye ederim, VAG grubu suanda en pahalisi, almak icin uzak durun

@calik 640 binlik golf style mi?
Emin değilim, tanıtım etiketlerini henüz koymamışlardı.

DH'de Egea'lara epey talep olduğu paylaşılıyor, 270 bin liraya Egea Cross'lar varmış.

@krym hocamın dediği gibi Corollo'da fena olmayabilir. Civic fiyatları nasıl bilmiyorum ama sarı siteden gördüğümüz üzere galerici ve al satçılar yine topluyorlar sıfır araçları.

Dolar 12,6 TL / Euro 14,3 TL

Güncel alıntı fiyatlar.

Siyah Passat Business: 660.487
Kırmızı Troc Highline: 633.783
Her iki araçta da cam tavan yok.
31.12 ye kadar faturalandırılması şartıyla geçerli fiyatlar. Doğuş oto Bursa

Dolar 12,6 TL / Euro 14,3 TL

Güncel alıntı fiyatlar.

Siyah Passat Business: 660.487
Kırmızı Troc Highline: 633.783
Her iki araçta da cam tavan yok.
31.12 ye kadar faturalandırılması şartıyla geçerli fiyatlar. Doğuş oto Bursa
Hocam bu arada birşey eklemek istiyorum. Hani milletin 3 aydan beridir bekleyipte alamadığı polo varya yok çekilen ne zaman geleceği belli olmayan sahibinden de şuanda 538 adet life ilani var ... Yani yersen.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-29-23-59-42-067_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2021-12-29-23-59-42-067_com.sahibinden.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 18
Hocam bu arada birşey eklemek istiyorum. Hani milletin 3 aydan beridir bekleyipte alamadığı polo varya yok çekilen ne zaman geleceği belli olmayan sahibinden de şuanda 538 adet life ilani var ... Yani yersen.
Yıllık %31 faizle taşıt kredisi çekipte 400 e polo alacak fedailer aranıyor.

Bu arada bayilerde polo life var zaten renk renk çeşit çeşit.

Yıllık %31 faizle taşıt kredisi çekipte 400 e polo alacak fedailer aranıyor.
YAPI KREDİ faiz oranı taşıt için 2.30 oran. İŞ BANKASI ise 2.15 oran ile veriyor. Belki bayiler kendileri iyi oran verir (400 BİNE POLO :) ---) yoksa milletin bu oranlar la alması akıl işi değil.

Geri
Üst Alt