Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Doğuş otomotiv kur korumalı fiyat sistemine geçti sanırım, kur düşünce fiyat sabit ama kur yükselirse fiyat yukseliyor.

Hundai bayon sıfır otomatik 1.4 100 hp nasıldır acaba almayı düşünürüm bugun fiyat aldım 390 na kadar bırakıyorlar

1.0 life dsg golf 8'ler 490-500 bandından satılıyor.bayiye gitmedim ama ST yazmış whatsapp durumuna.

Hundai bayon sıfır otomatik 1.4 100 hp nasıldır acaba almayı düşünürüm bugun fiyat aldım 390 na kadar bırakıyorlar
Bayon son yillarda gördügüm en cirkin araba, 1.4 mpi atmosferik cöp motor, bu yoklukta tuttu ama piyasa normale döndügünde yaklasik 400 bine cok pisman eder

Bu piysada alinacak arabalar Clio-Corolla-Passat Business, birde bulunursa Egea Cross urban ve megane 1,3 tce edc joy.

Insanlar matematik bilmiyor, 420 bine 1,0 90 bg Polo Life dsg aliyor ama 600 bine Pasaat Business 1.5 150bg ACT dsg metalik icin 600 bin cok para diyor, sahibindende passatlar suan bedava, insanlar uyanirsa fiyatlar ucar, troc konusuna girmiyorum bile, rezalet

Clio Xtronic bayiden ucuza bulunabilinir, 250-260 bine

Corolla al-satcida uyguna var

Bayon son yillarda gördügüm en cirkin araba, 1.4 mpi atmosferik cöp motor, bu yoklukta tuttu ama piyasa normale döndügünde yaklasik 400 bine cok pisman eder

Bu piysada alinacak arabalar Clio-Corolla-Passat Business, birde bulunursa Egea Cross urban ve megane 1,3 tce edc joy.

Insanlar matematik bilmiyor, 420 bine 1,0 90 bg Polo Life dsg aliyor ama 600 bine Pasaat Business 1.5 150bg ACT dsg metalik icin 600 bin cok para diyor, sahibindende passatlar suan bedava, insanlar uyanirsa fiyatlar ucar, troc konusuna girmiyorum bile, rezalet

corollayi ben de dusunuyorum, ozellikle hibrit olanlar bayi fiyatina gore ikincielcilerde uygun gozukuyor.

Performans beklemeyin, yalıtımda orta düzey.
Sorunsuzluk bakımından vw den fersah fersah iyidir.
Bende artık rahatlık mis kaliteymis bastı mi gitsin mis geçtim hocam...

Sorunsuz istiyorum mümkünse kara düzen turbosuz istiyorum doydum artık rahatlığa....

sensör değişmesinden turbo yağlanmasindan v.s...zaten binemiyoruz bıktırdı fazla naz aşık usandırdi...

Değerli hocam haklısınız fakat arabaya göre değil artık herkez en son max hangi tutarı çıkarıyorsa kredi ipotek dahil o araca biniyor 420 ye polo alanın cebinde inanın benzini full yecek parası kalmamış dır ki 600 luk arabaya bakamaz isterse matematik öğretmeni olsun ne olur sa olsun yok ki :)

Şu anda araba alınmaz diye diye bayonu yaptık 400 bin evet wv le karşılaştırılmaz fakat audi bmw mercedes arasında en iyisi wv bakim maliyeti ve parça ücretleri açısından fakat yine de sorunlu nazlı araçlar ben şöyle eşeğe biner gibi kullanmak istiyorum artık o yüzden bayon nasıl dedim ama oda tam essek mis hakket :)

Bakalım kia stonic bakıyorum sorunsuz olsunda....

gittiğim günde 7 km zaten kesinlikle turbolu istemiyorum artık ya atmosferik motor ya elektirikli dizel mis turbo benzinli mis marka model fark etmeksizin istemiyorum artık ne varsa eskilerde var...

en yenisi bence ya atmosferik yada tesla yani :)

Elektirik çok zamlandı yoksa almaya alırım da tesla yi (öğretmen maaşıyla) gerek yok:)))

corollayi ben de dusunuyorum, ozellikle hibrit olanlar bayi fiyatina gore ikincielcilerde uygun gozukuyor.
Aman uzak dur hocam...

Çekişi berbat kalite vasat hele o mtv yok mu komedi...

Bizim golfler ı dikkatli kullan ondan az yakıyor test ettim... ayrica mtv si düşük :)

1.8 kara düzen elde kalmış teknolojiyı hibrit yap sun piyasaya güzel mantık fakat performanslı kullanmaya kalk ki zaten gitmiyor araba 10-12 litreler de geziyor şaka gibi

Ha dersen ki tüp bağlanırım.....:)))

@Mmt0634 bayon cliodan falan çok çok daha rahat ve kaliteli bir araç. bagaj hacmi ve iç hacmi bence çok çok iyi.
sonuçta b sınıfı SUV. yerli üretim olması nedeniyle bazı şikayetleri satıştan sonra çözüyorlar. yani küçük arızalar olabiliyor. trim falan gibi. ama motoru ve şanzımanı arıza ihtimali yok.

yakıtı da az değildir. 10 litre bile olabilir.

bayon'u resimlerden görünce beğenmemiştim ama canlı görünce ben beğendim. beğenme işi subjektik tabi.

Biraz önce önünden geçerken sıfır bayi deposu gibi dizilmiş araçları görünce dikkatimi çeken bir galerici. Normal şartlarda bunun patates soğan stoklamaktan ne farkı var? Şikayet etsen en ufak yaptırımı bile olmayacak. Yazık ne hale geldik. Fotoğraflardaki araçların daha arka sıraları var.
Ekli dosyayı görüntüle 51752
0261fa17-ac5e-4fd5-bf41-fda5de5d6103-jpeg.51755
Stokçuluk yapan galericinin araçları halen duruyor anlaşılan. Ne de olsa keyfi satıcı, zam ekleyerek bekletiyor araçları.

1641635120624.png

Geri
Üst Alt