Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Bu da çıktı şaşırmıyorum artık millet iyice insanlıktan çıkmış.

Tam da bunu paylaşacaktım hocam. İlk defa bu durumu paylaşan bir mvekili görüyorum, tabi ne kadar ciddiye alınırsa.

Ayrıca piyasadaki üçkağıtçıları az çok biliyoruz ama gelen yorumlardan da biraz paylaşmak istiyorum. İnsanların duygularını sömürerek evleneceğim, yok hanımın bileziğini bozdum vs gibi yalanlarla araç satın alıp ertesi gün fahiş fiyat farkla ilana koyan galerici ve al satçıların sayısı bir hayli fazla.

1637604750776.png

VW bayilerinde showroomlarda ikinci el araçlar sergilenmekte. 2021 10 bin km polo comfortline için 350 bin yazmışlardı.

O değilde zengin oldum galiba 400 bin tl kasko degeri olan arabam var artık

Sıfıra ne gerek var...

Eeyy Avrupa artık sen düşün zenginim ben :)

O değilde zengin oldum galiba 400 bin tl kasko degeri olan arabam var artık

Sıfıra ne gerek var...

Eeyy Avrupa artık sen düşün zenginim ben :)
Hocam artık 400 bin lira bundan 1 sene önceki 200 bin gibi bişey. 400 bine satsan yerine aynısını ayni paradan koyamazsin malesef. Çok üzücü bir durum ne dolardan ne altından para kazandim diyemiyorum para sadece enflasyon oranında değerini koruyor okadar çok üzücü...

Hocam artık 400 bin lira bundan 1 sene önceki 200 bin gibi bişey. 400 bine satsan yerine aynısını ayni paradan koyamazsin malesef. Çok üzücü bir durum ne dolardan ne altından para kazandim diyemiyorum para sadece enflasyon oranında değerini koruyor okadar çok üzücü...
Olsun ben zenginim :)
Şimdi nie mantıklı mantıklı konuşuyorsun ki değerli hocam Avrupaya ayar veriyordum :) :) :)

euro 15 tl yi görünce beyin göçü olması normal taktir edersen :)

Kurdan etkilenmeyen adam..
çözümü bulmuş adam.
Kurdan etkilenmemek için harcamış..

Maşallah Polo'nun manuel en boşu bile üst dilime geçmiş.

ocak şubat gibi bi matrah ayarlaması bekliyorum.

golf.pngpolo.png

@ahmet306
Mart basinda Passat 1.5 tsi R-line yaris mavisi+camtavan bugünkü listedeki Polo 1.0 style extrasiz fiyatina satilmisti, saka gibi, sadece 8 ay var arada.

Geri
Üst Alt