Mirrorlink ve Apple carplay vagcom ile açılımı?

eldeki usb module ufak bir işlemle app connect uyumlu hale getiriyorlardı sanki yanlışsam düzeltsin beni bilgi arkadaşlar
Hayır,o YouTube'de izlediğiniz eski modüle uyumlu soketi yeni module uydurmak,falçatayla dişin birini sıyırıyorlar,yani mevcutta USB'si olan yeni usb için hat çekmek zorunda kalmıyor.Carplay uyumlu Usb şart👍

Hayır,o YouTube'de izlediğiniz eski modüle uyumlu soketi yeni module uydurmak,falçatayla dişin birini sıyırıyorlar,yani mevcutta USB'si olan yeni usb için hat çekmek zorunda kalmıyor.Carplay uyumlu Usb şart👍
Düzeltme için teşekkürler hocam. Umarım bendeki uyumludur

Menü tuşuna 30 saniye basılı tutun karşınıza çıkan ekrandan yazılım/güncelleme kısmına girin ve o kısmın görüntüsünü paylaşın 819 ile başlıyorsa parça kodunuz torpido içindeki üniteyi değiştirmeniz gerekiyor efendim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220217_204646.jpg
    IMG_20220217_204646.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 44
Ekstra konu açmadan konu ile alakalı olduğu için bende yazayım;

Aracı inspeksiyon bakımına götürdüğümde işlemleri yaptıktan sonra "navigasyonu güncelleme biraz uzun sürdü o yüzden sizi geç aradık" demişlerdi. Bende ne navigasyonu benim araçta navigasyon yok diye kendi kendime söylenmiştim. Fakat merak edip baktığımda resimdeki gibi aynı sürüm isminde birde parantez içinde (1) olan bi dosya var. Daha önce böyle birşey yoktu. Acaba gerçekten güncelleme mi yapmışlar yoksa aynı dosyayı mı yüklemişler anlayamadım bilgisi olan var mı ?
Parantez içinde olan dosyayı açtığımda ilk resimdeki 01.01.2013 yazılı dosyalar çıkıyor.

Ekli dosyalar

• 615e7001-6cdb-4021-9cf9-d9539b94a09a.jpg
    615e7001-6cdb-4021-9cf9-d9539b94a09a.jpg
    136.8 KB · Görüntüleme: 43
  • b2de042f-2e96-41c5-824d-3914fc2ba15c.jpg
    b2de042f-2e96-41c5-824d-3914fc2ba15c.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 43
@Recep Gül güncelleme yok hocam, en ustteki güncel sürümün ne oldugunu gösterir, altta da 1 kez güncelleme yapılmış görünüyor. Harita guncellemesi zaten yok, bu cihazda nav olsa bile SD'den çalışır harita.

@Recep Gül güncelleme yok hocam, en ustteki güncel sürümün ne oldugunu gösterir, altta da 1 kez güncelleme yapılmış görünüyor. Harita guncellemesi zaten yok, bu cihazda nav olsa bile SD'den çalışır harita.
Valla bende güncelleme uzun sürdü dediler diye bi şaşırdım.
Hocam peki ben bu cihazda SD kart alıp navigasyon kodlamasını yapsam çalışır mı?

@Recep Gül Cihazin model numarasini atarsan bakayim hocam, onde cift sd kart yuvasi yoksa Nav yoktur diyebilirim genel olarak :)

Merhaba kocaelindeyim ve Leon 2016 sahibiyim carplay açtırmak için önereceğiniz biri var mı Cem hocam

Navigasyonlu sisteminiz varsa kendiniz crackleyebilirsiniz.

mib2std-toolbox diye yazarsanız başlamınıza yardımcı olacaktır ancak yapmadan önce uyumlu cihazın olduğunu 40 kere kontrol edin, bir o kadar da adımların doğru olup olmadığına bakın.
Utku bey kendimiz nasıl aciyoruz peki..benim mib2 de nav tuşu yok ama .vagcom mum var

Geri
Üst Alt