Mirrorlink ve Apple carplay vagcom ile açılımı?

@forjust1day elimde hex v2 kablo var vcds ile swap kod nasıl eklenip carplay aktif edilir bu konuda yardımcı olabilir misin?

@mehmetmert hocam alttaki linkte anlatıyor nasıl yapıldığı. Videosuda var. Bende cihaz yok kesin bilgi mi bilemiyorum ama gerçekten yapılıyor ise hemen alabilirim bu cihazdan.

OBDELEVEN ile App-Connect (CarPlay, AndroidAuto, MirrorLink) aktivasyonu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir saat önce, bawyera yazdı:

@mehmetmert hocam alttaki linkte anlatıyor nasıl yapıldığı. Videosuda var. Bende cihaz yok kesin bilgi mi bilemiyorum ama gerçekten yapılıyor ise hemen alabilirim bu cihazdan.

OBDELEVEN ile App-Connect (CarPlay, AndroidAuto, MirrorLink) aktivasyonu

Hocam bu videoda OBD eleven ile carplayi açmıyor OBDEleven ile carplay aktivasyon kodunu giriyor. Yani servisten aktivasyon kodunu satın almış ve OBDELEVEN ile aktifleştirmiş

@bawyera aynen @Recep Gülhocamin dedigi gibi, zaten bahsettiği aktivasyon kodu elinizde varsa gerisi kolay gireriz beraber cihaz var  :)  en son servis fonksiyon başına aktivasyon kodu ücreti olarak 2000tl dan fazla istiyordu, son durum nedir bilmiyorum.

Hocam bu videoda OBD eleven ile carplayi açmıyor OBDEleven ile carplay aktivasyon kodunu giriyor. Yani servisten aktivasyon kodunu satın almış ve OBDELEVEN ile aktifleştirmiş
Anladım hocam peki bunu crack - swap yöntemi ile nasıl yaparım var mı bilgi alabileceğim bir sayfa vs.

@bawyera forumda yaptıranlar vardı hocam isim olarak hatırlamıyorum ama umarım görürlerse yardımcı olurlar

Bundan yaklaşık bir hafta önce servis 3000 TL fiyat verdi.Acaba Bursa da bu işlemi yapan bi yer var mı bildiğiniz? Teybin sökülüp uzağa gönderilip günlerce beklemek istemiyorum.

Arkadaşlar merhaba 2018 Seat leon model araçta mirrorlink ve carplay aktif etmek istiyorum elimde obdeleven cihazı var acaba obdevelen ile aktif ettiğimde çalışırmı yoksa tekrar aktivasyon kodumu ister? Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba başkan

Mirrorlink ve carplay aktif edebildiniz mi

Navigasyonlu sisteminiz varsa kendiniz crackleyebilirsiniz.

mib2std-toolbox diye yazarsanız başlamınıza yardımcı olacaktır ancak yapmadan önce uyumlu cihazın olduğunu 40 kere kontrol edin, bir o kadar da adımların doğru olup olmadığına bakın.

Aracımdaki multimedyanın mib2 delphi yada her ne ise modelinin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim acaba?

Aracımdaki multimedyanın mib2 delphi yada her ne ise modelinin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim acaba?
Menü tuşunu basılı tutup “Yazılım güncelleme/sürümler” bölümüne girince üstte “Yüklü Train yazilim sürümü” yazıyor. Koddan ögrenebiliyorsunuz.

Delphi: 
MST2 ... D 
MHS2 ... D

Technisat / Preh: 
MST2 ... PQ ... T 
MST2 ... ZR ... T 

Harman: 
MHI2 ...

@Utku Lekesizbey’in belirttigi gibi navigasyonlu sistemlerde kolay görünüyor.

İsi çözebilirsem cc’nin mib2 technisat sistemine uygulayacağım. Yazılımı buldum ama bilgisayardan müdahale etmek gerekiyor. O kısımda calismam lazim👌

Burada askıda kalan bilgi,  bu cihazlarda park halinde veya giderken video oynatıyor mu, oynatıyorsa hangi formatta ve cihazlarda oynatıyor. örneğin 840C'de video oynatımı sağlanabiliyor mu. diğer aracımız 2020 passat busines ta oynuyormu diye kontrol ettiğimizde bir sonuç alamadık, ileriki günlerde rasgele bir usb taktık şarkılar çalarken bir anda kendi telefonumuz ile çektiğimiz videoyu göstermeye başladı. önce sadece görüntü geldi ses yoktu, ses codecleri farklı diye düşünüp kapattık, sonrasında araca tekrar bindiğimizde bir daha denedik bu defa sıkıntısızca göstermeye başladı. şu işleri tam anlamıyla anlayamadık gitti

@Culture33 Bende 840C var apconnec bağlı iken telefondaki her videoyu oynatıyor hatta iptv bile izleyebiliyorum.
Hareket halinde bile ama hareket halinde izlemek çok tehlikeli . maç(bjk-dortmund) izlerken acaip bir kaza atlattım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Terms hareket halinde izlemeye bende karşıyım ama yolcu için açık olması da iyi olur düşüncesindeyim.  sizin app orijinalde mi vardı ekstra mı aldınız? video için sadeece telefona yüklü olanları mı izliyorsunuz yoksa internetten açılan videoları da youtube vs. gibi oynatabiliyor mu.  telefonun işletim sistemi de önelimi bu kapsamda. 

Geri
Üst Alt