Golf 1.4 TSI 122 PS Manuel Highline

Aynen öyle dostum. Veriler yalan söylemez [emoji4] yakıt alınca sıfırlanıyor biliyorsun [emoji4]Sent from my iPhone using Tapatalk
Ah su oranlar İstanbul icinde olabilse. Hiç düşünmem direk benzin. Ama o lanet İstanbul trafiği mahvediyor herşeyi.

Oranlar çok iyi hocam. Bu oranlar bu kullanımla dizel niyetine olmuş resmen. Hele 814 km muazzam.

Orhan Hoca dedi:
Bagaj full dolu. ikisi çocuk 4 kişi. Michelin Crossclimate 4 mevsim lastikler üzerinde. hava sıcaklığı ortalama 10 derece. klima auto modda.

karma kullanımda rekor yaptım resmen. Radarlar sağolsun. 5.2 ortalama ile 310 km yi bitirdim. 17 km si deniz seviyesinden yukarı tırmanış. 

Ekli dosyayı görüntüle 1657
Harika vallahi. Tsi motora laf eden bunu görmeli.

Bence iyi değerler Hocam, rodaj bitince biraz daha düşecektir 
Sehir ici 7 litreye fitim ben hocam.

Ama sanırım dahada dusecek gibi duruyor.

Sehir ici genelde sakin kullanirim.uzun yolda istikrarli surat yaparim.

Yani karma degerlerim birbirine cok yakin olur.

Sehir ici 7 litreye fitim ben hocam.

Ama sanırım dahada dusecek gibi duruyor.

Sehir ici genelde sakin kullanirim.uzun yolda istikrarli surat yaparim.

Yani karma degerlerim birbirine cok yakin olur.
Hocam uzun yolda 160 geçmedikçe 6 litre civarında kalacaktır. Şehir içi güzergaha göre güzel değerler olabilir. Ben mutluyum TSİ ile ;)

Hocam uzun yolda 160 geçmedikçe 6 litre civarında kalacaktır. Şehir içi güzergaha göre güzel değerler olabilir. Ben mutluyum TSİ ile ;)
Benzinin litre fiyati bu ortalamalarda oldugu surece mutluda kaliriz hocam :)

TSI ilk izlenimim gayet olumlu.

@maniaxHocam maşallahınız var vallaha artık sizden ders almak istiyorum nasıl az yaktırılır diye :)  Ben konya yolunca 4.8 i güç bela zor görebildim

@maniaxHocam maşallahınız var vallaha artık sizden ders almak istiyorum nasıl az yaktırılır diye :)  Ben konya yolunca 4.8 i güç bela zor görebildim
hocam valla evden çıktım. eskişehir yolu - sakıp sabancı blv - anadolu bulvarı sabırla sağdan sağdan %70-80 80 km/h, bi kaç yerde de arkamdan gelen kamyon selektör yapınca 90 km/h hızla işe vardım. hiç ışığa yakalanmadım. ışıklarda 40'a kadar düştüm

bi de artık şunu uyguluyorum, yokuştan önce cruise 90 yapıp 80 le tırmanıp, yokuşun pik noktasında cruise cancel yaparak aşağı doğru 6.viteste süzülülyorum. yokuş aşağı cruise aktif inmek daha fazla yaktırıyor. azıcık da olsa gaz veriyor sanırım

şimdi bu sabrın ödülü olarak akşam dönüşte tsi'ın kırmızısının hakkını verebilirim :)

hocam valla evden çıktım. eskişehir yolu - sakıp sabancı blv - anadolu bulvarı sabırla sağdan sağdan %70-80 80 km/h, bi kaç yerde de arkamdan gelen kamyon selektör yapınca 90 km/h hızla işe vardım. hiç ışığa yakalanmadım. ışıklarda 40'a kadar düştüm

bi de artık şunu uyguluyorum, yokuştan önce cruise 90 yapıp 80 le tırmanıp, yokuşun pik noktasında cruise cancel yaparak aşağı doğru 6.viteste süzülülyorum. yokuş aşağı cruise aktif inmek daha fazla yaktırıyor. azıcık da olsa gaz veriyor sanırım

şimdi bu sabrın ödülü olarak akşam dönüşte tsi'ın kırmızısının hakkını verebilirim :)
Murat hocam süpersiniz ama sizin kullandığınız güzergah az yokuşlu ve  düz istikamet ama ne yalan söyleyim tsi yı çözmüşsünüz Akşama eve gitmeye hazırlanırken tsı 125 beygirine haber vermeyi unutmayın garibanlar ekonomi yapmaktan paslanmışlardır:)

Murat hocam süpersiniz ama sizin kullandığınız güzergah az yokuşlu ve  düz istikamet ama ne yalan söyleyim tsi yı çözmüşsünüz Akşama eve gitmeye hazırlanırken tsı 125 beygirine haber vermeyi unutmayın garibanlar ekonomi yapmaktan paslanmışlardır:)
sabah 50-60 tanesini kullandım valla zaten. :)

evet haklısınız cok hafif iniş çıkışlar var. ama olsun, benzinliyle bunları hayal edemezdim asla

sabah 50-60 tanesini kullandım valla zaten. :)

evet haklısınız cok hafif iniş çıkışlar var. ama olsun, benzinliyle bunları hayal edemezdim asla
Murat hocam bu yakıt değerleriyle dizele hiç gerek yok halk tabiriyle "dizelin şakırtısını çekmektense biraz daha fazla yaksın benzinliye binerim" tezi doğrulanmış oldu. Maşallah çok güzel değerler.

Geri
Üst Alt