Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun Allah kazadan beladan korusun ... aynı şey başıma gelse direk satardım kısacası soğurdum otomobilden eskisi gibi olmuyor çünkü heyecanı gidiyor 

Upvote 0
@typhoons Geçmiş olsun, pırıl pırıl olmuş. Güle güle kullan inşallah. Sana da sağlam bir tecrübe oldu. :)

Upvote 0
@Haktan teşekkür ederim iyi dileklerini için. Satma fikri aklımda var bakacağız artık.

Upvote 0
@typhoons celete bağlayıp hasarlı bölgeden çektirerek şasi eski yerine getiriliyor. Bana kalırsa şasisi işlem gerektiren aracın tekrar trafiğe çıkmaması lazım ama işte her şey  ekonomide bitiyor. Siz doğru olanı yaptınız serviste tüm güvenlik ekipmanlarını orijinaliyle değiştirdiniz çoğu durumda bunlarda çıkma veya dirençle onla bunla geçiştiriliyor. Piyasada böyle binlerce araç geziyor. Satmanız durumunda 20 30 piyasanın aşağısına gider hasar çok büyük değil ama araçtan soğuma durumu da var.

Upvote 0
@bf417 satmakta kararsızım hocam. Elimizdeki aracı sarsak 1 ay geçmeden aynı arabaya 10 bin fark verip alabiliyoruz. Arabamızın kıymetini bilelim. 

Dışardan bir gözle bakacak olursanız bu hasar ve donanımlarla 30 bin civarı kayıt

2018 midlineplus 21500 km

Işık görüş

sürüş konfor

ön arka park sensörü

sis farı

17" dijon jant lastik 

15" Lyon jant lastik kışlık

çerçevesiz kararan dikiz aynası 

Sizce fiyat ne eder.

Upvote 0
@bf417 satmakta kararsızım hocam. Elimizdeki aracı sarsak 1 ay geçmeden aynı arabaya 10 bin fark verip alabiliyoruz. Arabamızın kıymetini bilelim. 

Dışardan bir gözle bakacak olursanız bu hasar ve donanımlarla 30 bin civarı kayıt

2018 midlineplus 21500 km

Işık görüş

sürüş konfor

ön arka park sensörü

sis farı

17" dijon jant lastik 

15" Lyon jant lastik kışlık

çerçevesiz kararan dikiz aynası 

Sizce fiyat ne eder.
Motor ne onu belirtmemişsiniz

Upvote 0

Geri