Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

@reko değişecek kapı ve camurluğun yarım kısmı dedi kaporta ustası . 

Upvote 0
Yapılan işlemlerin listesi bedel yazmıyor. Araç teslim tarihi belli değil kaskoda onay bekleniyor.

Upvote 0
Aracımı teslim almak için kaskodan onay geldi ödeme yapıldı ve bana aracınizi gelin alın dendi. Araç başına gitmeden hasar sorumlusuna aracımın aküsüne baktinizmi zayıf uyarısı veriyor dedim birkaç kere de söylemiştim ve sonuç akü basmadı haydi bakalım kontrol edeceğiz 2 gün daha serviste kalacak 4-5 saat ölçüm yapılacak dendi. 

Güler misin ağlar mısın?

Upvote 0
Bir Türk atasözü der ki bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı kovalarmış :)

Upvote 0
Aracımı teslim almak için kaskodan onay geldi ödeme yapıldı ve bana aracınizi gelin alın dendi. Araç başına gitmeden hasar sorumlusuna aracımın aküsüne baktinizmi zayıf uyarısı veriyor dedim birkaç kere de söylemiştim ve sonuç akü basmadı haydi bakalım kontrol edeceğiz 2 gün daha serviste kalacak 4-5 saat ölçüm yapılacak dendi. 

Güler misin ağlar mısın?
Merhaba aracınız perte ayrılmamış sanırım hasar ne kadar tuttu acaba?

Upvote 0
Akıl var mantık var. O araç kaç gündür orada. Bunun aküsünü de bi zahmet şarja bağlayıversinler. Bir iş yaptırırken başka bişeye zarar vermeseler ne güzel olur.

Upvote 0
Hocam sizin kazaya benzer bir kaza kuzenimin başına geldi 1 hafta önce. 

Karşı yoldan üzerine araç uçtu kaldırımdan sağ kırmasıyla birlikte araç yanına uçmuş. 

Allah herkesi kazadan beladan korusun. 

Alt kısmı hariç 40 küsür bin hasar çıktı şuanlık. Bizim araç olduğu yoldan kaldırımdan diğer yola uçtu çarpmanın etkisiyle. Ondan dolayı altta rot kollarında vs de hasar olabilir. 

İnşallah pert olur ne diyelim. 

IMG-20200617-WA0010.jpg

Upvote 0
Hocam sizin kazaya benzer bir kaza kuzenimin başına geldi 1 hafta önce. 
Karşı yoldan üzerine araç uçtu kaldırımdan sağ kırmasıyla birlikte araç yanına uçmuş. 
Allah herkesi kazadan beladan korusun. 
Alt kısmı hariç 40 küsür bin hasar çıktı şuanlık. Bizim araç olduğu yoldan kaldırımdan diğer yola uçtu çarpmanın etkisiyle. Ondan dolayı altta rot kollarında vs de hasar olabilir. 
İnşallah pert olur ne diyelim. 
/monthly_2020_06/IMG-20200617-WA0010.thumb.jpg.4b6c4e5d9ca1e52b2698d06553898794.jpg
Geçmiş olsun allah beterinden korusun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@ogzogz 28 mayıstan beri serviste akünün sorunlu olduğunu garantiden değişmesini söylemiştim. Sonu akü bitik ve koca serviste bilen yok.

@bf417

Upvote 0
@Raban7 hocam çok geçmiş olsun araç değerini bilmiyorum ama 40 binlik hasar için perte çıkarmıyorlar.

Araç 150 bin değeri civarında ise 100 bine yaklaşık bir fiyat perte sebebiyet oluyormuş.

Birde tam göremedim direksiyon yada öndeki airbagler açık mı?

Upvote 0
@Raban7 hocam birde sizin tarafta kusur karşı tarafta ise o tarafın sigortasından yapılıyor tamir. Sigorta ise genellikle muadil parça ya da çıkma kullanıyor haberiniz olsun perte çıkma olayı çok düşük bir ihtimal gibi.

Upvote 0

@Raban7 hocam birde sizin tarafta kusur karşı tarafta ise o tarafın sigortasından yapılıyor tamir. Sigorta ise genellikle muadil parça ya da çıkma kullanıyor haberiniz olsun perte çıkma olayı çok düşük bir ihtimal gibi.
Siz aracı servise bırakmadınız mı? Servis muadil parça kullanmaz, hatalı karşı taraf ve kaskosu yoksa 37 bine kadar sigortası öder kalanını cepten öder.

Upvote 0

Geri
Üst Alt