Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

telefon numaranızıda paylaşırsanız  irtibata geçebilirim 

@Canplt girmediği kanallara buyuk ihtimal yine giremeyecek, bazi yeni nesil modullere.klon kablolar baglanamiyor. Orjinal RossTech V2 interface giriyor onlara ancak. Yinr de numarami yaziyorum tabii size, guncelleyelim.

Cem bey merhaba,öncelikle forumda yaptığız yardımlarınız ve başarınız için sizi çoook tebrik ediyorum.Maşallah...hayırlı bayramlar diliyorum.

Kısacası benim sorunum kullanmakta olduğum 18.9 kablom sebebini halen çözemediğim bir şekilde devre  dışı kaldı galiba internet açıkken güncelleme yaptı ve bloke olduğunu düşünüyorum. Müsait olduğunuz zaman banada yardımcı olurmusunuz acaba? Ben her zaman hazırm .Şimdiden teşekür ediyor,iyi akşamlar dilerim.

Selamlar, iyi bayramlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cem bey merhaba,öncelikle forumda yaptığız yardımlarınız ve başarınız için sizi çoook tebrik ediyorum.Maşallah...hayırlı bayramlar diliyorum.

Kısacası benim sorunum kullanmakta olduğum 18.9 kablom sebebini halen çözemediğim bir şekilde devre  dışı kaldı galiba internet açıkken güncelleme yaptı ve bloke olduğunu düşünüyorum. Müsait olduğunuz zaman banada yardımcı olurmusunuz acaba? Ben her zaman hazırm .Şimdiden teşekür ediyor,iyi akşamlar dilerim.
Hocam, kabloyu Flashlamayı denediniz mi?  Dosyayı indirin, nasıl yapılır videosu içinde mevcut. Deneyin en azından. Benimde 18.9 kablom çalışmıyordu, bu programı satıcı göndermişti yaptım ve hâlâ çalışıyor. Ve cenk hocamın sayesinde de 20.4 sürümüne yükselttik. 

https://s4.dosya.tc/server6/b00t2l/VCDSLoader_v7.0Full--18.9.rar.html

@CemK @Recep Gül Öncelikle Cem hocam'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim tekrar Allah razı olsun. Hiç tereddüt etmeden yardımcı oldu ve hasarlı olan iki kablomuda güncelledi ve kullanılabilir oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Recep bey sizde sağolun. Allah'a emanet olun hayırlı akşamlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK Cem Hocama Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. saat geç oldu demeden tereddütsüz bağlanıp kablomun versiyonunu yükseltti. şuanda sorunsuz kablomu kullanabiliyorum. Allah razı olsun :)  

@CemK ustadim

Bugun çok yorduk seni[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] ile beraber

Kablo guncellemesi ve Muhammedin aractaki hataları gidermek için epey emek harcadin

Tüm hatalar kapatildi sorun yok

Ellerinize sağlık

tamamdır abi zaten zaman sıkıntım yok kablonun içini açtım resmini çektim

@CemK Allah razı olsun abim sen olmasan biz naparız çoook kişi yardımın dokunuyor😊 Çok sevdiğim bi abimsin Allah işini güçünü rast getirsin dualarındasın🙂

Geri
Üst Alt