Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

[mention=5374]Fnisher[/mention] Avrupa Klon kablolarla ilgili tecrubem yok, sarı etiketli olan kablolardan bahsediyorsunuz sanirim, baya pahaliya satmislardi onlari ama artik onlarda baglanmiyor diye duydum. Kablonun bi resmini atabilirmisiniz?
Pm den yazdım dönüş yapabilirseniz sevirim hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Murat4268 maalesef hocam, forumda daha kendini tanitmadan sadece işini çözdürmek için uye olup PM atanlardan sıkıldığım için dönüş yapamam. Ücretsiz çözüm merkezi gibi oluyor böyle ama burasi forum yani paylaşım yeri... Gerekli bilgilere biraz arastirirsaniz ulasirsiniz zaten...

[mention=22545]Murat4268[/mention] maalesef hocam, forumda daha kendini tanitmadan sadece işini çözdürmek için uye olup PM atanlardan sıkıldığım için dönüş yapamam. Ücretsiz çözüm merkezi gibi oluyor böyle ama burasi forum yani paylaşım yeri... Gerekli bilgilere biraz arastirirsaniz ulasirsiniz zaten...
Hocam kusura bakmayın yanlış anladınız daha yeni üye oldum nasıl oluyor nedir tanışma falan bilmediğim için yazdım kusura bakmayın ücretlide olsa ücretini veririm sorun değil sadece yardım istedim

@Murat4268 estagfurullah bilmemek değil tabiiki önemli olan. Kendinizi de tanitmissiniz hemen :)

Musait bi zaman olunca yardimci olmaya çalışırım, ücret felan sözkonusu değil, yardimlasma maksat diğer arkadaslara nasil yaptıysak aynı sekilde yani... Yeterki niyet iyi olsun  :)

[mention=22545]Murat4268[/mention] estagfurullah bilmemek değil tabiiki önemli olan. Kendinizi de tanitmissiniz hemen [emoji4]
Musait bi zaman olunca yardimci olmaya çalışırım, ücret felan sözkonusu değil, yardimlasma maksat diğer arkadaslara nasil yaptıysak aynı sekilde yani... Yeterki niyet iyi olsun [emoji4]
Teşekkür ederim hocam haber bekliyorum sizden anlayışınız için teşekkür ederim

@CemK selamun aleyküm hocam elimdeki 12.12 kablom araca bağlanmıyor kapandığını düşünüyorum forumu araştırıken paylaşımınızı gördüm yardım edebilirseniz sevinirim...

@alp merhabalar hocam bende atmel chipli kablo mevcut şimdi kurulum yapacağım vcds elimde register_licence reguest_lisans dosyası lisans dosyalarını nereye atacağımı bilmediğim için lisanslayamıyorum yardımcı olursan sevinirim

Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum.

Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadığı için mecburen bana gelerek güncellendi ve şu anda 20.4 versiyonunu kullanıyorlar :)

Diğer bir tanesi neden olmadı derseniz, uzaktan güncellenecek durumda olmadığı gibi içinde progralama pin'leri de olmadığı için arkadaşın elinde de daha eski olmasına rağmen uzaktan güncelleyebildiğimiz bir kablosu olduğu için uğraşmadık onunla, belki gelse onu da yapabilirdik.

Dolayısı ile kablosunu güncellemek isteyen arkadaşlara evde sıkılmak yerine destek olabilirim :)
Selam başkan , bende vag kablosunun versiyonunu yükseltmek istiyorum.. Destek atarmısın.. Teşekkürler..

Merhaba kolay gelsin öncelikle yazılım yükseltmekten ziyada ben kablomun hangi yazılımda olduğunuda bulamıyorum cd'yi kaybettiğim için banada destek olur musunuz

@Murat4268 estagfurullah bilmemek değil tabiiki önemli olan. Kendinizi de tanitmissiniz hemen :)

Musait bi zaman olunca yardimci olmaya çalışırım, ücret felan sözkonusu değil, yardimlasma maksat diğer arkadaslara nasil yaptıysak aynı sekilde yani... Yeterki niyet iyi olsun :)
Merhaba Cem bey, Forumda kablo ile ilgili çoğu yazınızı okudum ancak yinede yardımlarınıza ihtiyacım var. 2020 Model Meksika üretim jettam var kodlama yapmak için kablo almak istiyorum sizce aşağıdaki linkteki kablo işimi görürmü veya çalıştırmadığı modüller olur mu?

https://www.hepsiburada.com/vagcom-...cihazi-vcds-hex-v2-son-surum-pm-HBC00004EL6TI

merhaba kardeşim benim vag kablom 22.10 araca bağlanıyor ama uzun kodlama bölümünde bağlandığı beyin numarasını gösteriyor ama o beynin alt detaylarını vermiyor bu konuyla alakalı nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Ekli dosyalar

• ae_1688207947831.jpg
    ae_1688207947831.jpg
    109.2 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Üst Alt