Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

Cem abi ye  desteklerinden dolayı teşekkür ederiz benim kablomu da  güncelledi sağolsun

Bende alabilir miyim 17.4 sanıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@CemK hocam aliekpresreb yeni kablo aldım yüklerim 20.4 fakat araca kabloyu Test ettiğim de bu hatayı verdi yardımcı olur musunuz 

56275901-B3CF-441F-849E-00661B12FDE7.jpeg

@Anll27 kablodaki versiyon uyumsuz olabilir, alirken hangi versiyon olarak aldiniz?

@CemK 20.4 olarak aldım mesajı nerden atıyorsunuz mail var mı ? 

merhabalar 18.9 2 tane kablom var bunları 20 yapmakta yardımcı olabilirmisiniz? 

@CemK hocam merhabalar. Ben de pm den mesaj attım ama müsait zamanınızda yardımcı olabilir misiniz?

@Fnisher Avrupa Klon kablolarla ilgili tecrubem yok, sarı etiketli olan kablolardan bahsediyorsunuz sanirim, baya pahaliya satmislardi onlari ama artik onlarda baglanmiyor diye duydum. Kablonun bi resmini atabilirmisiniz?

• Beğen
Tepkiler: Ysn
@CemK  kablonun üzerindeki etiketi söktüm ama dediğiniz gibi sarı etiket vardı. VAG DS yazıyordu üzerinde

89FB29B3-CC88-4ACC-8817-55F8A791BA0F.jpeg

@tosbega olur tabii kablon uygunsa
Selamlar üstadım. ben kırklareli ndeyim elimde 18.9. kablo var bir defa kullandım kenarda duruyor. şimdi de bir tane skoda fabia aldım 2020 model araç. buna bazı kodlamalar yapmak istiyorum, bu kablonun güncellemesi hakkında yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim. saygılar.

Geri
Üst Alt