Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Bu zamı eşel mobil sistemini sıfırlamak için yaptılar asıl zam önümüzdeki hafta veya pazar gecesi. Ameriga bizi kıskanıyahhh.

Gerçeklere bu kadar uzak kalmaları, kaçınılmaz sonlarını hızlandırıyor sadece. Yeni bir hikaye yaratmıyorlar ve sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar. Bu sebeple değişim kaçınılmaz. Yeni bir hikaye yaratan olayı götürür. 2002 de yeni hikaye yarattığı için böyle iktidara gelmişti ancak şimdi aynı sebepten kaybedecekler.

Dün akşam yola çıktım herzamanki aldığım shell istasyonuna girdim oda ne istasyon hıncahınç doluydu dedim kıtlık var herhalde bu nedir, sonradan anladım ki akaryakıta zam gelmiş soyu orta asyaya dayanan bir zamanlar korkudan önüne set örülen milletim zamdan korkup depo dolduruyormuş. Nerden nereye.

Gerçeklere bu kadar uzak kalmaları, kaçınılmaz sonlarını hızlandırıyor sadece. Yeni bir hikaye yaratmıyorlar ve sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar. Bu sebeple değişim kaçınılmaz. Yeni bir hikaye yaratan olayı götürür. 2002 de yeni hikaye yarattığı için böyle iktidara gelmişti ancak şimdi aynı sebepten kaybedecekler.
Aynen öyle ama bana göre esasen 2002 yılında hiç bir devlet organı yetkisi olmamasına rağmen üst düzey randevularla ağırlanıp siyasal islâm projesi kapsamında yaratılmış ABD hikayesi..

Son düzenleme:
Pazartesi mazota tekrar zam geliyormus..

Salı günü sadece motorine 23 kuruş daha zam geliyor.
Benzine zam yok.

Tdi passatçılara selam olsun.
+40.000 +45.000 dizel farkı verdiler.

Tsi karma tüketimde 8
Tdi karma tüketimde 6 gösteriyor. (Net durum bu)

100 km de 2 litre fark
1000 km de 20 litre fark
10.000 km de 200 litre fark
100.000 km de 2000 litre az yakar yani.

Litresi 8 den 100.000 km de 16.000 kar ettiler.
Kaldı 24.000 tl
Ha gayret.

Ekli dosyalar

• IMG_20211016_151050.jpg
    IMG_20211016_151050.jpg
    79.1 KB · Görüntüleme: 28
@Culture33
1995 te falandı yanlış hatrlamıyorsam!

Özal demişti ki biz benzini ucuza satıyoruz 1L Benzin = 1$ olmalı demişti.
Bu durumda biz avrupadan sayıldığımızdan 1L Benzin = 1€ olur herhalde.
Bu da demektir ki benzinin Litresi 10,76₺ olur gibi.

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz ilgisiz olacak ama bir konuda fikirlernize ihtiyaç duyuyorum o yüzden buradan sormak istiyorum anlayışınız için teşekkür ederim.
Yeni bir iş için isim arayışındayım,Faaliyet konusu dijital reklam ve sosyal medya.İsim önerilerinizi bekliyorum.Hepinize saygılar..

@Culture33

Yuvarlak 10 olarak sindirmek lazım zaten.
Hani dip depo pompaya yanaştığımızda 470 e depoyu doldurdum demek ???

B5/B6 kasa passat ta 70 litre depo var.

Hadi litre fiyatı 12-13 oldugunda
Adam 1000 liraya fulleyecek.
Teehhhh.......

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz ilgisiz olacak ama bir konuda fikirlernize ihtiyaç duyuyorum o yüzden buradan sormak istiyorum anlayışınız için teşekkür ederim.
Yeni bir iş için isim arayışındayım,Faaliyet konusu dijital reklam ve sosyal medya.İsim önerilerinizi bekliyorum.Hepinize saygılar..
Evet abi çok alakasız olmuş burası akaryakit ağlama duvarı daha ben yazmaya baslamadim fiyatlar uçuyur ülke uçuyor biz evden dışarı çıkamıyoruz :)))

Fakat size yardımcı olmak isteriz o yuzden yeni konu açmanızi öneririm daha faydalı olacağımız kesin

Yuvarlak 10 olarak sindirmek lazım zaten.
Hani dip depo pompaya yanaştığımızda 470 e depoyu doldurdum demek ???

B5/B6 kasa passat ta 70 litre depo var.

Hadi litre fiyatı 12-13 oldugunda
Adam 1000 liraya fulleyecek.
Teehhhh.......
Abim artık tdi mi kaldı üretimi bile durdu tsi candır vaz geçin artık tdi dan...

Gelin tsi candır gaza 2 yumurta koyun inanın dizel den litre bazında az yakıyor test ettim :))) varacaganiz yere 2 saat geç gidiyorsunüz ama olsun :)))

sonuçta bu ülkede igneden ipliğe olduğu gibi arabaya binmek de artık lüks...

yolculuklar a cikabilen sansli azınlık zengin arkadaşlara sesleniyorum tadını çıkarın....

yavaş gidin hem çok araba kullanmış olursunuz hemde az yakar :))))

Ayrıca benzine de zam varmış o pazartesi belli olacakmış supriz yapacaklarmış 23 kuruş motorine geliyor sa 69 kuruş benzine gelir...

Tepki çekmemek için bugün aciklamamislar oldu bittiye getirecekler pazartesi günü benzinde senlik var...

Çok güzel algı manipülasyon u yapıyorlar 2 ye biliyorlar dizel kullanıcılarına 41 verirken benzin 14 şimdi dizel dediler 23 benzin 69 oldu mu herkez rahatlar dizelciler ayaklanmaz benzin kullanıcıları zaten benzin kafa yapıyor ne olduğunu anlamazlar :)))

Yine kasa kazanır :)))

@Culture33

Tamam maaşları Euro olarak versinler kabul kendi şahsıma.

Geri
Üst Alt