Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

dizel ve mazot için 10tl ve üzerine hazır mıyız gençler? başkanlık sisteminde neyiniz varsa 2-3e katlanacaktı işte görüyorsunuz verdiler yetkiyi görüyoruz ebemizi.

Her an zamcık ve zam haberi gelebilir.
şey, 9,60
öteki şey 11,20
sarı şey. 552

civarı oldu, Memleket Kara para aklama ve teröre destek veren ülkeler arasına alındı. Aklıma Irak, Suriye, Afganistan geldi. o son olarak ta binlerce 20-26 yaş arası Afgan boşuna gelmedi. 2022 berbat bir yıl olacak.

Her an zamcık ve zam haberi gelebilir.
şey, 9,60
öteki şey 11,20
sarı şey. 552

civarı oldu, Memleket Kara para aklama ve teröre destek veren ülkeler arasına alındı. Aklıma Irak, Suriye, Afganistan geldi. o son olarak ta binlerce 20-26 yaş arası Afgan boşuna gelmedi. 2022 berbat bir yıl olacak.
Durmak yok, daha 10 tane büyükelciyi kovacak büyük reisimiz, o zaman görürüz mor seyleri :)

Almanyada haber oldu bu konu, savas zamanlari dahil 10 tane büyükelci birden kovulmamis tarihte, erdogan bir ilk pesindeymis

Daha diyorlar dolara bakmayın euroyu bakmayın öyle bakılmaz die...

Dışa bağımlıysan bakmak zorundasın anlatamadık bakmayın bakalım dövize...

Bugün 65 bg clio 2021 manuel bosline araç varmış bayide aradılar 188 bin tl ye bırakırmis bana beni çok sevmiş... beyaz afyon bayide araç... ben vazgeçtim...

65 bg nedir hadi olabilir de 188 bin nedir o olamaz işte :))

Aileden torpilli eski hazine ve maliye bakanımız vardı adı Berat olan. Dolar yükseldikçe onun videosu geliyor aklımaçok değil 2019 yılında (dolar 10 lira olacak ya çok beklersiniz diyor. Beklersiniz dediğinde sanırım dolar 5,60 civarı) videoyu ekledim.
Yani 2019 martta 100bin TL dolara çevirsem bugün 172 bin TL olacaktı. Bunu milyon ile oynayan adamların yaptığını düşününce parası olan zengin oluyor anasını satayım diyorum.

Ülke son 10 yıldır(iyimser süredir) bu ve bunun gibi akıllar tarafından yönetiliyor.

Ama hala %30 oy potansiyeli taşıyor. Büyük başarı gerçekten milliyetçilikle, dinle iyi kandırıyorlar.

Hakkımızda hayırlısı…

Durmak yok, daha 10 tane büyükelciyi kovacak büyük reisimiz, o zaman görürüz mor seyleri :)

Almanyada haber oldu bu konu, savas zamanlari dahil 10 tane büyükelci birden kovulmamis tarihte, erdogan bir ilk pesindeymis
Dünya lideri ama, komediyenler dalında.

Ve yüce reisimiz bu 10 büyükelciyi persona non grata ilan etmek icin emri verir, 2023'e kadar daha basimiza ne gelecek insan merak ediyor

evet bir zam daha? ses cikarmak yerine ne yapiyoruz? petrol istasyonlarina gidip depomuzu fulluyoruz.

Benzine 44 kuruş zam gelince soluğu burada aldım bende artık🤦🏻‍♂️ Herkese selamlar🖐️

Adamların oyun en iyi ps5 oyunundan daha iyi.

Millete depo fulletmenin mükemmel yömtemi.

Zam haberi ver millet depo fullesin.

Bir hafta önceden öleceksiniz deseler, bu seferde millet mezartaşına / kefene/ mezarlığa para gömer.

Pazartesi dolar +40 kurus daha yer gibi.
+10 u devirir

Topu elçilere attı . Benden günah gitti demeye geldi olay.

Geri
Üst Alt