Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Gogol daki saçma sapan haberlerden bir demet.
"Akaryakıt istasyonlarında çift hane hazırlığı"
Nasıl da algı yapıp milleti hazırlayıp kıvama getiriyorlar.
Ondan sonra O Biçim...

Yaşıyoruz bu hayatı :)))

(Yersen)

Televizyonlarda dönecek haber başlıkları belli, İbb gene toplu taşımalara zam yaptı... Hadi bu 18 kuruş koymaz da tüm ÖTV yi tek seferde yansıtırsa vatandaşa, taksi fiyatına bineceğimiz otobüslerdeki yolculuklar nasıl olur acaba :) ( Ötv ile ilgili yeni yetki ile gelecek zamları da 4 gözle bekliyorum :) )
ŞOK ŞOK ŞOK Türkler trafik problemini Çözdü. :)

Bunu yazarken çok üzülüyorum fakat bu sene sonuna kadar ve seneye herşey çok daha zor olucak.Mazot değil akla gelebilecek herşey zam yapıldı durum çok vahim ülke şartları kötü fakat pandemi dolayısı ile genel anlamda dünyada da arz talep sorunları var buna rağmen üstüne üstün ekonomik sorunlar da bunu git gide daha zor bir duruma sokuyor allah sonumuzu hayretsin.
Bir aile kirada oturuyorsa ve eve 1 maaş giriyorsa birde çocuklu bir aile ise geçinmeleri imkansizla eşdeğer bunu bilmek bile gerçekten insanı kahreder tek dileğim herşeyin yoluna girmesi yönünde..

hafta başı söyledim normalde eşel olmasa 2-2,5 tl zam gelecekti ama eşeli sıfırladılar...bu zammı öyle yada böyle gelecektir

Millet benzin alma derdine girmiş sanki o depo da bitmeyecekmiş gibi.

Bugün önünden geçtiğim neredeyse tüm akaryakıt istasyonlarında caddeye kadar kuyruk vardı. Boş depo fullendiğinde 20-25 lira bile fark etmiyor ama insanlar “daha az kazıklanma” psikolojisiyle ne kurtarsak kârdır diyorlar herhalde. Aslında mühim olan, nakliyesi olan her türlü ticaret ve hizmet ürününe gelecek olan zam. Allah hepimize en azından bu seneyi akıl sağlığıyla çıkarabilmeyi nasip etsin amin…

saat 4 civarı doldurdum bende, her zamanki kadar kalabalıktı istasyon.
diğer arabada boştu ama 20-25tl için değmez diye çıkarmadım.

haftaya da zam bekliyorum dediğim gibi çok az zam yapıldı

Yine mi zamcik :)

Ekli dosyalar

• C726B8E8-78F8-4E09-9FBF-EF89EE0BD0B9.png
    C726B8E8-78F8-4E09-9FBF-EF89EE0BD0B9.png
    411.1 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Üst Alt