DOD Fiyatlari

Umarım piyasa şiştiği gibi sönmez

@mbonat arz talep meselesi, geçen bir ilan vardı 2017 Highline 195 yazmış, öylesine mesaj yazdım sıfırından pahalı olmasının bir sebebi varmı diye; adam benimki ucuz 210 isteyen var istersen al istemezsen dükkanın önünü kapatma dedi, ilanı favorilere ekledim dün akşam bakıyorum favorilere ilan 175 e çekilmiş ve satılmış, yani bir gazla 250-300 yazanlara bakmayın 2017-2018 tsi nin ederi 160-170 arasında gerisi hikaye, ben bile heves ettim acaba 190 yazsam mı diye, rodaji yapılmamış sıfır bayi araçları ile karıştırmayın notu düşerek ilan vereyim🤣

Allah affetsin. Milletin alıp da bineceği arabaya da göz dikiyorlar artık.

Bu durum ticaret ahlakına da yasaya da aykırı olması lazım, bi araştırma yapıp en üst perdeden dile getireceğim. Ticaret de haksız kazanç olmaz. Bayiler de bi çeki düzen versinler artık, vatandaşa araç yok simsara 3 kuruş avanta alıyorlar diye var.

@krym 20 ocak teslim olarak yazmış lakin bildiğim kadarıyla araçların satış tarihindeki vergi ve fiyat geçerli oluyor, doğuşun 20 ocakta bu aracı satacağı rakam henüz belirlenmemişken fiyat yazmak hata olmuş doğuş vergileri hesaplayıp hurda indirimini de iptal edince araç bu rakamdan daha yüksek olabilir.

@Serkanasn Gecen kasimda GLA almak icin mercedes bayisindeydim (vazgectim), yeni kasa benzinli otomatik mercedes A serisi style paket 227 bin liraydi, bu fiyatlara Golf alanlara Allah akil fikir versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym Bu sene A serisi 300 bandında o yüzden Golf 7.5 190 etmesi normal. Sarı siteye git bak Polo 160 bin TL'ye çıkmış. Golf8 250 bandında olacaktır.

@Mustafaun bence yeni golfte yeni passat gibi 550-600 bin bandında olmalı, halk arabası nihayetinde😊

Esasında yeni kasa 250 bandından başlayacak ise şuan 2018 ve özellikle 2019 modeller ikinci elleri de otomatikman yükselecek piyasa bence bunu bildiği için yükseliyor. Yani 2020 yeni kasa boş ( mk7 ye göre dolu) golf 8 250 olacak ise 2019 veya 2018 sonu çıkışlı dolu mk7 de otomatikman artar 

@Alpyaman golf 8 çok beğenilirse 7 nin işi çok zor ama değerinin düşeceğini de sanmam lakin golf 7 ilk çıktığında golf 6 çakılmıştı inşallah öyle olmaz.

@Serkanasn Yüksek kur maliyetinden dolayı Golf 7 -7.5 düşmez bence. İyice artacak diyebilirim. Hurda indirimi de bitti. Sıfır fiyatlar 15 bin tl daha artacak. Vw fiyat güncelliyor sitede. Kur iki yılda çok arttığından 7 sahipleri üzülmesin bence.

Geri
Üst Alt