Araç Soğutma Sıvısı Değişiminde Sorun

Hocam Geçmiş olsun.
G13 te G12evo da pembe
G12 Kırmızı Turuncu birşey
Anladım. Koyu pembe bir görüntüsü vardı, G13 diye düşünüyorum ama Pazartesi servisi arayıp sorucam o zaman 🤷‍♂️

Son düzenleme:
Sağolun. Aracı arkadaşım teslim aldı. Öncesinde Telefonla görüştüğümde sormuştum ve golf ler için g13 eklediklerini , ellerinde bulunduğunu söylemişlerdi. Siz yazınca fark ettim kodun g13 olmadığını. Şimdi gittim araca baktım, hazne içindeki sıvı Pembe renkli. G12 ler mavi idi sanırım. Gitmişken de fitillerin resimlerini çektim.
G12 Evo değişimi ile 2 senedir kullanıyorum, herhangi bir eksi artı durum gözlemlemedim. Ancak bu tabiiki başka bir araçta da böyle olacak ya da olmayacak diye bir durum olacağı anlamına gelmez.
2 sene de garanti kapsamında olası olumsuz durumlar için.

Fitillerin resimleri için teşekkürler. Erime kısmını görmek istemiştim. Sadece kelebek camında mı yoksa yanlış anlamadıysam (iş emrinde göremediğim için)kapıların da mı fitilleri değişti?

Bir de o kelebek camına herkes cam filmi uygulayamıyor. Ekstra aparat ile yapanlar var. Değişme olacağını önceden yazsaydınız (belki önemli birşey değil ama) cam filmi yaptırıp takmayı önerebilirdim.

G12 Evo değişimi ile 2 senedir kullanıyorum, herhangi bir eksi artı durum gözlemlemedim. Ancak bu tabiiki başka bir araçta da böyle olacak ya da olmayacak diye bir durum olacağı anlamına gelmez.
2 sene de garanti kapsamında olası olumsuz durumlar için.

Fitillerin resimleri için teşekkürler. Erime kısmını görmek istemiştim. Sadece kelebek camında mı yoksa yanlış anlamadıysam (iş emrinde göremediğim için)kapıların da mı fitilleri değişti?

Bir de o kelebek camına herkes cam filmi uygulayamıyor. Ekstra aparat ile yapanlar var. Değişme olacağını önceden yazsaydınız (belki önemli birşey değil ama) cam filmi yaptırıp takmayı önerebilirdim.
Diğer cam fitillerimi geçmiş aylarda değiştirtmiştim. Ön kelebek camını maliyeti sebebiyle ertelemiştim. Rüzgar sesi rahatsız etmeye başlamıştı ( kelebek camı kaynaklı olmayıp psikolojik de olabilir ). Hazır araba yatacak iken aradan çıksın.

Hocam Geçmiş olsun.
G13 te G12evo da pembe
G12 Kırmızı Turuncu birşey
Servisi arayıp sordum. Araca konulan su G13 müş. G12 hiç gelmiyormuş. Madem öyle neden G12 yazdınız diye hesap sormadım, teşekkür ettim kapattım :)

G13 VW servislerinde kullanılmıyor artık diye söylemişti Uzay Oto. Hatta talimatı da gösterdiler bana. G12evo dur o bence.

Servisi arayıp sordum. Araca konulan su G13 müş. G12 hiç gelmiyormuş. Madem öyle neden G12 yazdınız diye hesap sormadım, teşekkür ettim kapattım :)
Kesinikle G12evo o. Fiyatından ve fıçıdan olduğundan belli. G13 ler sadece1L ve 3L bidonlarda.

G13 VW servislerinde kullanılmıyor artık diye söylemişti Uzay Oto. Hatta talimatı da gösterdiler bana. G12evo dur o bence.
Aynen katılıyorum. Aykan servis 2 tane adanada biri sadece VW lere diğeri Audilerede bakıyor G13 Audi sevisinde var ve 3L bidonlar şeklinde. 300 küsür fiyatı var.

Geri
Üst Alt