Ikinci el tavsiye ve öneri

@harun06 ben 2016 1.4 150 hp act motor higline ekstra keyles go u led cam tavan durban gece mavisi özel bir renk koltuk ısıtma . Kazasız tramersız sağ arka kapı altından lokal boya 34 bin kmde 136 bin liraya sattım. Bence internetteki fiyatlar abartılı . Ben aracı 1 hafta içinde sattım üstelik anlaştıgım kişi hariç 5 kişi durmadan arıyordu . İlk anlaştıgım abi biraz tuhaftı tavanda boya var diyor 😁 . O yüzden 2 kere expere soktum (oto rapor ve dolapdere exper) ikisindede experdekiler tavanda kaputta vs boya var dediler dediğimde güldüler. 

@firatkavcu 2018 1.0tsi comfort dsg 147 bine satildi.  Fiyatlar abarti degil, yazik olmus araca. En az 150 bini vardi bu piysada

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym neden  4 lastiğim bitikti. Üstelik ben onun yerine çok güzel bir golf buldum aldım. Ve bence internette ucuk fiyatlar yazanlar , sıfır araç bulunmamasından kaynaklı yazıyor . 2019 1.5 150 hp act keyles camtavanlı golfü doğuş 173.780 tl ye bırakıyordu 1 ay önce

@firatkavcu 166 bindi beyazı alturda. Piyasa böyle sürmez yeni golf gelince golf 7ler bi tık düşer diye düşünüyorum. Belki golf 6 gibi yapar belli mi olur 

@harun06 bu arada harun bey aracımda 18 scirocco golf r talledega orjinal jantlar mevcut satmadan önce takas düşünürseniz . Jantlarınıza talibim :)  jantlar mat siyaha boyanmıs yeniden boya isteyebilir. 

2017 model tavansız 38bin km'de gümüş gri highline 157.500'e satılıyordu. Buradan kendi aracınıza pay biçebilirsiniz. DOD dün 2018 40bin km'deki tavansız highline'ı 166.500'e sattı.

ikinci ellerde ama genel olarak Golf'te son 2 ayda çok ciddi artış oldu. ertelenen talep vardı uzun süredir. sıfır araç kalmayınca sonuçta böyle oldu.

Bu tamamen kumara döndü devlet ötv ctv hurda vs.. Suyunu çıkardı bir kaç ay sonra karlıda çıkabilirsiniz karsızda. Bende sizin gibi sığmayınca sattım. Uzun zamandır suv istiyordum kavuştum. Size tavsiyem ikinci el alacaksanız fark etmiyor pahalı satarsınız pahalı alırsınız. Sıfır alacaksanız şimdiden araştırın kampanyaları. 

2017 model 1.4 tsi dsg Highline olan cam tavan çift j far koltuk ısıtma ve acc opsiyonlu iki araç satıldı takip ettiklerim arasından, her ikisi de hatasız boyasız.

20.000 km de olan 160 a 30.000 km de olan 159 a gitti.

şuan bu opsiyonları olan bu temizlik ve km de olan araçlara 170 istiyorlar ama satılıyormu diye sorarsanız satılmıyor.

Arkadaşlar merhaba 2014 model 2015 çıkışlı 36 binde highline dizel otamatik ekstra cam tavan fabrika çıkışlı  durban jant ve U led far var.Sol arka çamurluk da küçük bir lokal boya var harici hatasız.Komple servis bakımlı bakımı yeni yapıldı akü falan değişti yani hiç-bir sıkıntısı yok

Şimdi artık aile büyüdü daha büyük bir araç bakıyorum ama arabamı sizce kaça vermeliyim çünkü şuan ikinci el arabalar da bir anormallik var.
10 gün kadar önce 2014 model beyaz, Comfortline, TSI, DSG 80.000 km'de triger seti dahil ağır bakımlarının tamamı yapılmış, çizik dahi olmayan araca dod 108.000 TL'ye alırım dedi. araç sahibi bile şaşırdı :)  

@harun06 ben 2016 1.4 150 hp act motor higline ekstra keyles go u led cam tavan durban gece mavisi özel bir renk koltuk ısıtma . Kazasız tramersız sağ arka kapı altından lokal boya 34 bin kmde 136 bin liraya sattım. Bence internetteki fiyatlar abartılı . Ben aracı 1 hafta içinde sattım üstelik anlaştıgım kişi hariç 5 kişi durmadan arıyordu . İlk anlaştıgım abi biraz tuhaftı tavanda boya var diyor 😁 . O yüzden 2 kere expere soktum (oto rapor ve dolapdere exper) ikisindede experdekiler tavanda kaputta vs boya var dediler dediğimde güldüler. 
Hocam siz aracı ucuza vermiş olmayın, fiyatlar baya bi değişti.

2017 model 1.4 tsi dsg Highline olan cam tavan çift j far koltuk ısıtma ve acc opsiyonlu iki araç satıldı takip ettiklerim arasından, her ikisi de hatasız boyasız.

20.000 km de olan 160 a 30.000 km de olan 159 a gitti.

şuan bu opsiyonları olan bu temizlik ve km de olan araçlara 170 istiyorlar ama satılıyormu diye sorarsanız satılmıyor.
son 2 haftada fiyatlar anlamsız bir şekilde arttı, az evvel bir arkadaşın aracına dod'un verdiği fiyatı yazmıştım 108.000 tl diye. bir hafta önce dod aynı araca 95.000 fiyat biçmişti. dod o aracı 108.000'e alıp 120.000 den aşağı vermez.

Yani aslında sadece golf piyasası değil tüm araçların piyasası arttı önemli olan sattıktan sonra sattığın paraya ne alabildiğin 

Geri
Üst Alt