Jump to content

Recommended Posts

Hoş olmuş benim hep yaptırayım diyip vazgeçtiğim kaplama 😂 body kit eksikliği göze batıyor bence hayırlı olsun güle güle kullanın çevrenizde görenlerin tepkilerini merak ediyorum örnek olarak fotoğraflara bakabilirsiniz bu arabanın sahibi türk orijinal gti bence çok hoş durmuş

0610AC68-5B0C-4AC6-8B27-52D5B1A951E0.png

0FE921E2-A3FC-4997-BB7C-D6E28EB3DC6C.png

Furkan724 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadar çok örneği var ki.Böyle bir işe girişmişken keşke farklı bir şey deneseydiniz.

tarihinde Semsam tarafından düzenlendi
Furkan724 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Furkan724
      115 lik 1.0 Tsi araca yazılım attırmak istiyorum attıran yada  görüşlerinizi söylersiniz sevinirm yazılımın ciddi bir zararı yada masrafını yaşayan oldu mu 
    • Yazan: Alpertunga61
      https://youtu.be/2zz5bU5Lk7k
      https://youtu.be/ZDdsK8YPm_4

Arkadaşlar merhabalar. 
      2017 Golf tdi comfort sahibiyim. Aracı yeni aldım ve araç hakkında pek bir bilgiye sahip değilim. Aracı geçen çalıştırınca kulağıma rahatsız edici yukarıda linklerini yaklaştığım ses geldiğini duydum. Bu sesin sebebi nedir ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim. Araç 77000 binde servise gidecek şuan 71500 de. 
    • Yazan: Shnavci33
      Golfe uygun jant lastik fataoğraflı araçlarınızıda paylaşabilirmiainz

• Yazan: Okan Şen
      Ürün Adı:  DİJON JANT 
      Detaylar:  LASTİKLER PETLASTIR SIFIR FİYATI 1416 TL DİR 5/6 BİN YAPILMAMIŞTIR . JANTLAR 2016 MODEL ARACIMIN ÜZERİNDEDİR TEMİZDİRLER İSTEGE GÖRE SÖKÜLÜCEKTİR.
      CİDDİ ALICIYI FİYATTA ÜZMEM.
      Konum İletişim :  İSTANBUL / ATAŞEHİR 
      Fiyat:  3500
      TEL:  (0530 882 01 49)

• Yazan: xfree37
      2017 model Golf 7.5 tdi dsg comfortline aracımın multimedyasının yerine highline olanı takabilirmiyim? Konu hakkında bilgi ve fikri olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • Yeni Oluştur...