2020 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ücretleri

Benim arabayla 1üst dilimdeki yeni modelin arasında yıllık 1000 tl fark var.

1 agm yada efb++parası yada 1bakım parası yada benim 6 aylı benzin param vsvs.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
@metinkar Evet doğru hocam. Ben Ocağın son haftasına randevu aldım. 280 TL Ödemesi çıktı.

MTV için ise araba günden güne yaşlanıyor, MTV azalacak diye düşünüyor insan, MTV günden güne artıyor. 

Geçmiş olsun.

Benim muayenem 2021'de. O zamana kadar 400 lira olur herhalde. 

Arabanın sunduğu konfor ve performans yıllarca aynı kalmasına rağmen, masrafının sürekli artmasından dolayı araba sahibi olmak mantıklı olmaktan çıkıyor. 

Dünyanın tersine gitmeye devam. 

[mention=2662]metinkar[/mention] Evet doğru hocam. Ben Ocağın son haftasına randevu aldım. 280 TL Ödemesi çıktı.
MTV için ise araba günden güne yaşlanıyor, MTV azalacak diye düşünüyor insan, MTV günden güne artıyor. 
Ali hocam,

Ocak son haftasina aldiginiz randevu fiyati guncel rakkam degil sanirim

Muayne tarihindeki tuvturk sistemi size guncel fiyati yansitacaktir diye dusunuyorum

Ali hocam,

Ocak son haftasina aldiginiz randevu fiyati guncel rakkam degil sanirim

Muayne tarihindeki tuvturk sistemi size guncel fiyati yansitacaktir diye dusunuyorum
Bülent hocam, 

Metin bey'in paylaştığı bilgiye göre yılbaşından itibaren % 22.58'lik bir artık gelecek diyor. Ben 2018'de 226,56 TL'ye yaptırmıştım. 2019'da zam gelmedi diye biliyorum ve bu ücret üzerine %22,58 koyunca direk bana verdiği rakam çıkıyor yani 279.66 TL. Yani hesap doğru gibi. 

Zaten kötü bir süpriz, umarım oraya gidince daha kötüsü ile karşılaşmam :)

Yorum sizden.
de3b6c52cfcc50d2471ed98de646573f.jpg

2018 otomobil muayne ucreti 226 tl

2019 279 tl

2020 342 tl

Ali hocam Turkiyede zamsiz yeni yil olmaz

• Beğen
@HONEY Bu beni çok üzdü hocam. Ekstra olarak birde Egzoz ölçümü de olacak. 450 lira vereceğiz en az. Hoşgeldin 2020 :(

• Beğen

İlk defa bir kampanyadan faydalandım.2016 1.2 arabamın ilk 6 aylık 336 tl olan MTV'sini %10 indirimle 306 tl olarak axess' ten ödedim.

Geri
Üst Alt