Jump to content

AhmetCakmak

2019 yıl sonu araç kampanyaları ve bayilerden alınan fiyatlar

Recommended Posts

Selamlar.

Aslında bayilerden alınan fiyatlar için konumuz var ama takip etmesi bazen zorlaştığı için yıl sonuna özel yeni konu açmak iyi olacaktır diye düşündüm. 

Bu konu başlığı altında araç marka ve modeli farketmeksizin araç kampanyalarını ve bayilerden aldığımız fiyatları paylaşabiliriz.

Dipnot: VW'de ve diğer markalarda gördüğümüz kadarıyla çoğu marka stokları bitirdiği için sıfır araç sayısı az ve kampanyaları da sonlandırdılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam,kampanyayı geçin Doğuş Oto grubunda doğru dürüst satılacak araç yok diyorlar.

Golf yok

Tiguan yok

Passat yok

A3 sportback yok

Q3 hiç gelmedi

Geçen sene araç satmak için neler yapıyorlardı,bu gün satacak araç yok.

Planlama hatası mı,başka bir sebebi mi var,bilemedim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, aydancan yazdı:

Selam,kampanyayı geçin Doğuş Oto grubunda doğru dürüst satılacak araç yok diyorlar.

Golf yok

Tiguan yok

Passat yok

A3 sportback yok

Q3 hiç gelmedi

Geçen sene araç satmak için neler yapıyorlardı,bu gün satacak araç yok.

Planlama hatası mı,başka bir sebebi mi var,bilemedim?

geçen sene döviz krizinde ağızları çok pis yandı, elde siparişler depolarda araçlar kaldı aylarca. bu sene yoğurdu fazla üflediler, ötv indirimi bitmesi sonrası bile talebin bu kadar olabileceğini tahmin edemediler.

Doğuş şimdiye kadar tok satıcı profilini bir kere bozdu 2018 ağustos - 2019 ortasına kadar. bir daha da bu duruma düşmek istemiyor gibi geliyor bana.

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dediğinize hak veriyorum ama siparişlerin kapalı olmasına ne dersiniz?

2015 yılında Haziran başında golf yazıldım,Ağustos başında teslim aldım.

Şu an sipariş tahtaları kapalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kasıtlı piyasaya araç sürmüyorlar. Talep çok, arz ise az olunca fiyatlar yükseliyor. 70li yıllarda bilerek yapılan tüp kuyrukları gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bırakın almayı içine bakmaya test sürüşü yapmaya araç yok diyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün honda bayiyi aradım Civic 1,5 sedan  bayide yok , Hrv var ellerinde o da 200bin lira , 

Seat ta 1.5 -dsg leon var , onlarda 162-164bin gibi exell. donanım

T-roc bazı bayilerde var sanırım 185bin e veriyorlarmış  .

Qashqai de 1,3 otomatik 205bin fiyat aldım 

Opel astra benzin otomatik en son 155 lerde satmışlar fakat şu an araç yok . 

Son bir haftada edindiğim bilgiler .. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Gökhan epey araştırmışsınız yıl sonu araba arayanlar için faydalı olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarı ile bayilerde sıfır araç olmaması ikinci elleride etkilemiş durumda, 1 ay önce aldığım fiyattan kendi aracımı araştırdığımda 1 aylık bir süre için 6-7 bin civarı fiyat farkı var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar, 4-5 bayiyi aramama rağmen 1.6 tdi golfe bir türlü ulaşamadığım bir durumdur. 

Ya gerçekten araç getirmiyolar ve satmıyorlar,

ya da kriz sadece beni vurmuş gibi gözüküyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tdı leona kayabilir diye düşünúyorum.

Yenilenmiş led far,kaput amortisörlü,sürgülü bardaklıklı dizel otom. Leon karşısında golf ne yapabilir.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman bayi bana tam 1 ay mnce 1.6 tdi higline cam tavanlı 194 bin liraya verdi . 1.5 gigline cam tavan keyles go vs . 187.500 dedi . Ben yinede 2. El aldım. Çünkü r line paket bulamadım sıfr. Bu arada leonunda dizeli gelmeyecek artık. Leonda 1.6 dizel üretilmeyecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tdi yoksa hibrit olmalı o da yoksa nal toplar e tsi falan filanla bu iş yürümez 1.0 bir nebze ama 200bin verip 1.5 benzinliyle şehir içi 75 kuruş yakacak adamın vay haline.. benim için golf işi 1.6tdi ile uzun bir süre  bitti. O fiyata gider 508 alırım dizayn desen dizayn premium desen premium. Das auto oldu fıs auto...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@bf417 hocam 1.0 ile 1.5 arasında yakıtta çok fark yok ikisi de şehir trafiğinde aşırı yoğunlukta dur kalkta 7 lt den fazla yakmaz buda en fazla olabilecek yakıt durumu yani benzinlinin o kadar korkulacak yanı yok dizelin devrinin yavaş yavaş bittiğini kabullenmek daha doğru olacaktır özellikle almanlar dizel motora yatırım yapmıyor artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, brt06 yazdı:

@bf417 hocam 1.0 ile 1.5 arasında yakıtta çok fark yok ikisi de şehir trafiğinde aşırı yoğunlukta dur kalkta 7 lt den fazla yakmaz buda en fazla olabilecek yakıt durumu yani benzinlinin o kadar korkulacak yanı yok dizelin devrinin yavaş yavaş bittiğini kabullenmek daha doğru olacaktır özellikle almanlar dizel motora yatırım yapmıyor artık

Bencede yakıt olarak bençol memnunum. Nazar değmesin. Bu sabah Halkalı taksim trafiği verisi (1.4 Manuel 125bg hava 8 derece ve 17”kış lastik) 6.3 lt 

EB5C0BA3-0827-46B6-9CB4-247EECBBE94C.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

opel grandland x 1.2 otomatik bayide 185.000 TL idi 1-2 hafta önce. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Alpyaman yazdı:

Bencede yakıt olarak bençol memnunum. Nazar değmesin. Bu sabah Halkalı taksim trafiği verisi (1.4 Manuel 125bg hava 8 derece ve 17”kış lastik) 6.3 lt 

EB5C0BA3-0827-46B6-9CB4-247EECBBE94C.jpeg

Bulunduğum güzergahta tdi ile 6.5 7 lt ort görüyorum benzinli 1.2 poloyu 9lt ort ile bırakıp benzine tövbe ettim, seri kullanımda o rakamlar benzinli ile benim için imkansız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, bf417 yazdı:

Bulunduğum güzergahta tdi ile 6.5 7 lt ort görüyorum benzinli 1.2 poloyu 9lt ort ile bırakıp benzine tövbe ettim, seri kullanımda o rakamlar benzinli ile benim için imkansız.

Bulunduğunuz güzergah nasıl bilmiyorum ama benim bu paylaştığım verinin güzergahı; TEM Mahmutbey-otogar b.paşa-e5 edirnekapı bağlantı-haliç okmeydanı taksim ayrımına kadar full sabah trafiği. Yani bundan daha olumsuz bir trafiğe girmedim. Bu yolda ne kadar seri kullanabilirsiniz ki TSİ dan fazla yakasınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.5 bilmemde 1.0 motor ankarada 6.0-6.5 arası geziyorum ve 6.5 üstüne şimdiye kadar 1 ya da 2 kere gördüm haricinde maks değerim 6.5

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, bf417 yazdı:

Tdi yoksa hibrit olmalı o da yoksa nal toplar e tsi falan filanla bu iş yürümez 1.0 bir nebze ama 200bin verip 1.5 benzinliyle şehir içi 75 kuruş yakacak adamın vay haline.. benim için golf işi 1.6tdi ile uzun bir süre  bitti. O fiyata gider 508 alırım dizayn desen dizayn premium desen premium. Das auto oldu fıs auto...

11 Litre ortalamayla 1.4 / 1.5 tsi kullanan varmı ?  O ortalama ancak pistte görülür. Benim uzun dönem ortalamam 6 litre.  Tsi için 7/7.5 maksimum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çorum ahlatçı bayii bir iki hafta önce 1.0 tsi atlantik mavi highline cam tavan dsg araca 179bin tl dediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...