O km araçta donanım eksikliği mi?

arabayı vermişler yakında buna şükür diyeceğiz heralde

@ZITIPAŞA Hocam bu durumun vw ile degil ulkemizdeki vergi sebebiyle ilgili olsugunu dusunuyorum dogus oto daha ucuza mal etmek icin oyle siparis gecmis olabilir yakinda hindistana sattiklari hava yastiksiz araclardab isteyecek galibaa dogus 😄

Bu vw sio sunun neden saçmaladığını şimdi daha iyi anlıyoruz.... Manisayı bedavaya getirmeye çalışıyorlar.....adamlar borç batağında tefecilerin eline bile düşmüş olabilirler....

Yani fabrikayı biz yapalım (ahbab mütehahit firmalar ile) ...yıllık 500.000 araç satış garantisi verelim ? 500.000 satılmayınca Tr  hükümeti cebinden vw e ödesin! (Bakınız tarihte yaşanmış hikayeler ansiklopedisi osmangazi bridge story cilt 5 sayfa 1299)

Deisss efendi anan güzelmi ? 

@Umut Özdemir onunla ilgisi oldugunu sanmiyorum hocam bunun izahi yok bence, eger oyle dusunseydi dogus oto highline araclarda hayalet ekrani falan standart yapmazdi, bu vwnin mantiginda bir degisme oldugunun gostergesi bence

@Umut Özdemir Hocam vergiden ziyade uyanıklık bu gözle görünmeyen şeylerden kısıyorlar 

Umarım ilerleyen zamanlarda Golf'lerde de böyle saçmalıklar olmaz...

Dün @Colcay hocamın 2016 comfortline aracına kodlama yapmak üzere buluştuk. Bende de 2017 makyajlı highline araç var. Olcay hocamın kapıları bildiğiniz daha ağır ve sesi daha tok.

Bazı Golflerin ön çamurluklarına A direği yakınlarından bastırınca hafif oynama yapar. Bende oynama varken diğer araçta yoktu.

Değinmek istediğim nokta şu: demek ki sadece gözümüzün gördüğü yerden kırpmıyorlar. Donanım eksikliği sineye çekilebilir bir nebze ama kalite konusu düşündürüyor..

Sıfır km araç almamak lazım arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün @Colcay hocamın 2016 comfortline aracına kodlama yapmak üzere buluştuk. Bende de 2017 makyajlı highline araç var. Olcay hocamın kapıları bildiğiniz daha ağır ve sesi daha tok.

Bazı Golflerin ön çamurluklarına A direği yakınlarından bastırınca hafif oynama yapar. Bende oynama varken diğer araçta yoktu.

Değinmek istediğim nokta şu: demek ki sadece gözümüzün gördüğü yerden kırpmıyorlar. Donanım eksikliği sineye çekilebilir bir nebze ama kalite konusu düşündürüyor..

Sıfır km araç almamak lazım arkadaşlar.
evet işte, 2 yıldır diyorum bunu. siz bir de 2013-2014 modelle 2016 modeli kıyaslayın 2013-2014 ile 2017-2018 arasındaki farkın uçurum olduğunu göreceksiniz.

@Culture33 Bunlar Golf 8'de yok mu?
aynen arkadaşım, golf 8'de yok. bilinen bunlar. bilinmeyen daha neler vardır Allah bilir. bu durum sadece VW'de değil, bir çok otomobilde durum böyle. ya üretimlerde Türkiye bandı, Avrupa bandı ayrı ya da herkese aynı diyeceğim ama, ben Almanya'da da gördüm buraya gelen gurbetçilerde de gördüm onlarda ayrı bir malzeme kalitesi var.

Geri
Üst Alt