2018 model araçta akü değişimi

Mesela şu araç opsiyonlanmış. 160 bin liraya  1.6 tdi sunroof'lu geri görüş highline 2017 39bin km hatasız boyasız. ilan no: 746687886

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mapiper

Orjinal fabrikasyon 

Cruise kontrollu (vw fiyat listesinde 1000 liradır ederi)

Yağmur sensörü/far sensörü/kararmalı ayna (3 ü içın adı ışık paketidir ve yine helalinden 1000 liraya karşılık gelir

2. El comfort larda bu yukardakilerin hepsini içeren golfe gönül rahatlığıyla +2500 fazladan ödeyebilirsiniz. .(500 de manevi degeri vardır bu nedenle +2500 e kadar çıkabilirsiniz) 

Ama 2500 den  fazla vermemeniz tavsiyedir!

Yukardaki (ilandaki)  araç için bu opsiyonların olmamasını hesab edin

Bana göre bu aracın ederi 140 son olurdu 

İşleyen piyasaya göre tabi 140000

İşlemeyene göre 152 ye kadar yolu var

• Beğen
Tepkiler: SCC
Piyasa golf kaynamıyor arkadaşlar malesef 145-150 lere kadar çıkıyorum ancak istediğim standartlarda bir araç bulamıyorum. O kadar sıkı takip ediyor ki al-sat yapanlar temiz arabayı bize koklatmıyorlar bile. Bir de ben comfortline olanların sürüş konfor paketi ve ışık paketi olabinlarına takmış vaziyetteyim onlar da bi çoğunda olmuyor malesef olanlarda da muhakkak bir sorun buluyorum. Aslında extrasız çok temiz 2018 servis bakımlı bi tane buldum sanırım şu takıntımı yenip onu alacağım. 
@mapiper hocam taktığınız şeyler sonradan yerine koyulabilen şeyler ve sürekli kullanılmayazn özellikler. esas mesele sunrooflu olsun. diğerlerini serviste takıyor dışardan başka arkadaşlarda takıyor. incik boncuk şeyler yani.

@mapiper 

Şu an da bulduğum en temiz ve güvenilir araç bu gibi görünüyor. Fikirlerinizi alabilirim. 

SAHİBİNDEN BOYASIZ HATASIZ 31.000KM GARANTİLİİlan No: 752572038
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-boyasiz-hatasiz-31.000km-garantili-752572038/detay
@mapiper hocam bu fiyata 1.0tsi highline alabilirsiniz. bu aracın km si de çok 1 yılda 30 bin nedir yani anlamıyorum şirket aracımı. 2013 model golfumu geçen ay sattım 56 bin km de. 

ben olsam dediğim gibi bir araç alırım. hem dizellerle aynı yakıyor en fazl 1 litre hadi diyelim gazladın max.2 litre oynar. uzun yolda daha az yakar.

@AhmetCakmak yetkili servis bu konuda bana yardımcı olabilir mi sonuçta aracın sahibi ben değilim. 
benim bildiğim servis ruhsat sahibi dışında kimseye bilgi vermiyor. ruhsat sahibi eşliğinde gitmeniz gerekir. bunun için de ek bir ücret ödemezsiniz.

Arkadaşlar cevaplarınız için ilgi ve alakanız için teşekkür ederim açıkçası bu kadar cevapların canı tahmin etmiyordum bir an önce arabayı alıp bu forumun gediklisi olayım bari :)  Highline Tabii ki düşünüyorum hatta bir tane ilk sahibinden buldum hafta sonu eğer abi müsait olursa gidip bu arabayı halledeceğim inşallah

Sahibinden Golf 7 Hatasızİlan No: 748622533
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-golf-7-hatasiz-748622533/detay
Bu araç "beyan ettikleri doğru ise" kurcalanmamış ve iyi diyebiliriz evet. km si yüksek. Ancak hem forumda (Avek diye hatırlıyorum) hem de benim başka bir tanıdığım (Uzay Oto) 2019 5000 km den düşük 1.5 TSI EVO Comfortline DSG araçları 148  - 150 civarı aldılar. Kriter olması açısından söylemek istedim.

İlandaki araç ise ederinden birkaç bin fazla da olsa değer.

Geri
Üst Alt