Galerici nasıl araba satmamalı?

@tiesay kesınlıkle alkışlanacak bir yazı tsk ederım.... 

İnsanlarımızın maalesef Kı cebınde gerçek olmayan paralarla alısveriş tutkusu

Hepimiz, galericileri kendimizce şikayet edip duruyoruz ya ama maalesef koskoca Türkiye'de resmî bir şikâyet olmamış şu ana kadar bu konuda...

Opsiyoncu serdar/serkan bey son zamanlarda epey arttı [emoji4]

/monthly_2020_07/F7A4D1D8-4596-4E5B-A297-33E4BE31EF13.jpeg.b56ecbeadd535b8124604d9af0a2a974.jpeg
/monthly_2020_07/7FDC5D9E-6AF3-4EAC-9369-8D40A4EBFEAE.thumb.jpeg.2b2c0bb9acf041321c267ed41373f097.jpeg
Serdar bey hariç herkese satılıktır haha

Bana da atıp duruyorlar, şu meşhur Serdar bey senmisin abi diye [emoji6]
Serdar abi bir imza alabilir miyim

devlet büyüklerimiz bu işe el atmadıktan sonra hakikaten büyük bir çukurun içine dorğu ilerliyor araştırmayı adet edinmeyen insanlarımız.Geçen kendi açtığım konu üzerinden bir resim atmıştım.Bir galeri sahibi,sahibindenmiş gibi 2adet a4 satışa çıkarıyor başta farkına varmamıştım ama adamlardan şasi motor isteyip bakacaktım.
Neyse kontrole başladım bir baktım plaka sarı sitedeki başka bir araca ait,bir baktım ilan açıklama vs herşey aynı.sonrasında diğerinden de istedim aynı şekilde.Dolandırıcıysanız hiç mi bakmazsınız hangi arabanın tuhsatı bu diye, o da bana öbür aracın bilgilerini attı

Tabi sonrasında hemen sahibindeni bilgilendirdim ama hala ilanlar fiyatlar artmış şekilde sitede devam ediyor.

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rline araca R yazanı çok görüyoruz ama gerçek R olan araca Rline yazanı da ilk defa görüyorum. 😂😂 Galerici nasıl olunmaz adlı çalışma. Aracın adı şanı nedir, 4motion nasıl yazılır bunlara bile bakmaya tenezzül etmeden kendi yaptıkları işe bile saygıları yok.

Ekli dosyayı görüntüle 35181
4 MATIC +-×÷ 4 MOTION = 4 MATİON 😁

Soran olursa bayiler galerilere araç satmıyor :)  Herifler 14 tane rengarenk sıfır Tucson alıp ilana koymuş. 

2A57E07B-2ACF-42FA-9570-CC7FCB0DFAED.png

Yüzyılın efsanesi Ferrari F355

Biri restore edilmiş ve dikişlerin simetrisi göz kanatan cinsten, diğerinin alt döşemeleri rezil durumda.

AdsızFer1.jpg

AdsızFer2.jpg

Son zamanlarda epey bu tarz başlıklı ilanlara denk gelmeye başladım. Araç satamadıkları için artık böyle algı yapmaya çalışıyorlarsa demek ki :)

Malum başlıklar;

Son fırsat

Haftasonuna kadar bu fiyat

Kaçıran üzülür

Numaramı kaydet çünkü ilan bitince çok arayacaksın 

100 favoriye özel fiyat

image.png

Perpanin ordaki kia otoparkı gorunmeyen yerler var sag tarafa doğru araba yok yersen... 

IMG_20201221_094343.jpg

Perpanin ordaki kia otoparkı gorunmeyen yerler var sag tarafa doğru araba yok yersen... 

Ekli dosyayı görüntüle 41144
Çıkıp bir tane marka bile elimizde araç var demiyor dediğiniz gibi hocam. Özellikle araçlar yokken bile internette bir sürü reklamlar yayınlayıp sonrasında aradığınızda araç yok diyorlardı. Amaçları arz/talep oluşturup fiyatları yükseltmekti ve öyle de oldu. Kriz dönemi olmasına rağmen iyi karlar elde ettiler. Organize işler, organize kötülük.

Geri
Üst Alt