Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Bunların dışında değişimler arasında kaput amortisörünün olmaması, gözlük cebinin olmaması, orta konsoldaki bardaklık kapağının olmaması, yine orta konsoldaki basmalı kapağın olmaması, araç iç aydınlatma ve sunroof tuşlarının dokunmatiğe dönmesi de gösterilebilir.
We Upgrade özelliği sayesinde de ilk satın almadan sonraki zamanlarda araçlara adaptif hız sabitleyici, Light Assist adlı far kontrolleri, navigasyon, akıllı telefon bağlantısı ve Wi-Fi hotspot ekletilebilecek.

Faydalı toplu bir konu olmuş teşekkürler. 

Fakat benim bu mobil anahtar konusunda direkt güvenlik problemleri geldi Aklıma. Heleki Android cihazlarda bu olay daha da riskli. Yani misal cep telefonu çalındığında  eğer çalan kişi arabanızın nerde olduğunu biliyorsa 1 taşla 2 kuş vurma özelliğine sahip oluyor. Yoksa ben mi abartıyorum🤔

Moderatör tarafında düzenlendi:
Faydalı toplu bir konu olmuş teşekkürler. 

Fakat benim bu mobil anahtar konusunda direkt güvenlik problemleri geldi Aklıma. Heleki Android cihazlarda bu olay daha da riskli. Yani misal cep telefonu varlığında eğer çalan kişi arabanızın nerde olduğunu biliyorsa 1 taşla 2 kuş vurma özelliğine sahip oluyor. Yoksa ben mi abartıyorum🤔
Hocam ilgili uygulamada çeşitli güvenlik tedbirleri mutlaka vardır. Yoksa kolay kolay böyle bir şeye girişilmezdi diye düşünüyorum. Nfc teknolojisi olarak adı geçiyor bu özellik. Özellikler zamanla daha da detaylaşacaktır. 

Hocam ilgili uygulamada çeşitli güvenlik tedbirleri mutlaka vardır. Yoksa kolay kolay böyle bir şeye girişilmezdi diye düşünüyorum. Nfc teknolojisi olarak adı geçiyor bu özellik. Özellikler zamanla daha da detaylaşacaktır. 
Hocam tabiiki Mutlaka güvenlik önlemleri alınmıştır. Fakat şu zamanda bile Keyless olan araçlar "Güvenliksiz" olarak anıldıktan sonra, mobil sistemde bu risk dahada artacaktır görüşündeyim heleki bu cihaz açık kaynaklı kod sistemi  kullanan Androidse. Kötülemek için söylemiyorum yanlış anlamayın, Keylessli sistemde bile tedirgin oluyordum.

Bir önceki yorumumda da belirttiğim gibi,  en basit örneği; telefonu çalan birisi aracınızın nerde olduğunuda biliyorsa bir taşla iki kuş vurmuş olacaktır. 

Şuan Corollada da dizel yok ama gayet güzel satıyor. Dizel devri hemen olmasada yavaştan bitiyor. 
Toyota kullanıcılarının çoğu “genellikle” benzinli araç tercih edenler oluyor., 

Toyota, Honda gibi japon markalarının ana satış hedefi çok uzun yıllardır;  kuzey amerika ana karası olduğu için., ve dizel motor amerika’da çok tercih edilen bir motor tipi olmadığı için Japonlar için dizel araç üretimi hep 2.ci plan olmuştur.. 

Avrupalı üreticiler otomobilin icatından beri dizel motor üretir ve satışını yapar., Avrupalı üreticilerin arabalarına ilgi duyan müşteri kitlesi ile Japon araçlarına ilgi duyan müşterilerin profili çok farklıdır., 

Bu sebeble yeni veya eski son 30 yılda ülkemizde satılan Toyota Corolla araçların kaçı dizel motor..? 

Özetle yeni toyota coralla nın sadece benzinli satışı olması asla bir kriter olamaz.!

türkiye ye gelecek modellerde  üste

yazılan  ozellıklerın  çoğu gelmez
Neden gelmesin hocam., insanların bilmediği veya gözden kaşırdığı bişey var; Avrupa’da satılan Highline donanımlarında Climatronic denilen çift bölgeli otomatik/digital klima standart değildi., araç highline donanım bile olsa Active info display (hayalet gösterge) standart değildir., Amerika’da Golf R alıyorsunuz Bi-xenon far standart değil., örnekleri çoğaltılabilir., 

Özetle TR’ye gelen araçlar her zaman daha dolu olmakta..

Bunu izledikce ben 8 e alistim bile.. Bence guzel oldu yaa :D

TR ye gelse de bi yakindan gorsek, icine otursak :)

beyler golf8 de far yıkama yok değil mi 

beyler golf8 de far yıkama yok değil mi 
Opsiyon olarak kış paketi alınması gerek. Bu paketle birlikte; far yıkama, ısıtmalı silecek suyu fiskiyesi, koltuk ısıtma, silecek suyu azalma uyarı ikazı ve daha büyük 5 Litre silecek suyu bidonuna sahip olunur..

Türkçe video ile değiştirilmiştir.

Geri
Üst Alt