2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Çeşitli yollarda ve hava koşullarında test..

Yavv  bu aracı törenle marsa gönderseler , mars yüzeyindeki çamuru drift  atarak dünyaya sıçratsa ? (Mk8 World Live show)

Yine bana boş ? Yine açıp bakmam (Bende sorun olabilir)

@ogzogz

Yukardaki Videoyu da seyretmeye bile insan yeltenmiyor? (Seyretmedim)

Yavv  bu aracı törenle marsa gönderseler , mars yüzeyindeki çamuru drift  atarak dünyaya sıçratsa ? (Mk8 World Live show)

Yine bana boş ? Yine açıp bakmam (Bende sorun olabilir)

@ogzogz

Yukardaki Videoyu da seyretmeye bile insan yeltenmiyor? (Seyretmedim)
@Savatage eyvallah. istesek de istemesek de çıkacak, hazır olun :)

Yine de belki bi test sürüşüne gideriz ;)

@chemdemir eğer alırsa da kesinlikle ekspertiz ustası ile gitmesini öneriyorum bayiye, tabi bu önerim herkes için geçerli.

Bugün "Der Spiegel" de VW'nin yeni modellerdeki yazalim sorunlarini ele alan makalesini okudum (daha öncede bu konuda haber vardi) Golf 8'in  yazilim sorunlari nedeniyle bayilere dagitimi tamamen durdurulmus, ama ayni sorun bu sefer yeni  Audi A3 ve yeni Seat Leon'da da varmis

Kaynak: https://www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/volkswagen-offenbar-auch-audi-und-seat-von-notruf-problem-betroffen-a-dedd5192-b932-44d2-bad9-64281943df55

hem corona hemde yazilim sorunlari, bu sene golf 8 zor gelir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şuanlık acil Frenleme sistemi, veya acil durum asistanı tamamen güvenli olmadığı için siparişleri durdurmuş... Asıl soru bu sorunlar varken nasıl bu aracı piyasaya sürdüğü.... 

Yani bu demek oluyorki 

Şu an icin ?

Vadi yamacında otlayan koyunlar misali , sürünün lideri ucurumdan atlayıp karşı yamaca geçerse bizde atlıycaz.

Baktık 200 metre aşağıda telef olmuş hareketsiz yatıyor , atlamıycaz 

Bir aracın yeni kasasında ilk sürümler icin  laboratuvar denekleri kullanmak 90 lar da vardı (1 yıl alan bi alsın hele bi kullansın sorunları görelim muhabbeti?)

2020 de bu muhabbetleri yaşamak garip

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt