2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

1.0t motorlar artik 90 beygir gücünde olacakmis

Edit: 1.4tsi geri geldi, hybridlemisler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende hiç heyecan yaratmadı. Harman Kardon, Head up display’li 1.5 TSI 250-300 Bin arası olur sanırım, asla o parayı vermezdim.

Arka dijital klima ve ambiyans aydınlatmada güzel detay olmuş.

20191024_205907.jpg

Diger konuy yazmistim, buraya kopyaliyorum;

gozume carpanlar diger ureticiler gibi janjana onem verip detaylardan calmislar.

-kaputta amortisor gercekten yok

-gozluk kabi yok

-anahtar delikleri gizli degil

-aracin dingil mesafesi ayni kalmis en cok buna sasirdim, polo bu kadar buyumusken rakip c sinifi araclar ciddi buyumusken Golfun kucuk kalmasi ilginc olmus.

Guzel ama ooo vaovvv olmadım

Arka taraf tamam ön taraf golf neslinden çok japoncu geldı bana yenı corolla hb kasa gıbı 🙂

İç tasarım normal beyaz renk cok yakısmıs

Arabanın ölçüleri ne oldu. Gol7 göre büyüdümü ayni mi kaldı?

Yorumlari okudukça şaşırdım.Kaput amortisörlü kalkmis, gözlük kabi kalkmis...Kos koca Vw bunları kaldirarak kâr mi edecek...Uzuldum bak şimdi...

Kaput amortisöründe  manuel e geçmeleri ayıp valla. 

Vites etrafı da bir darlaşmış gibi. Manuel vitesli olanı itici geldi.

@AhmetCakmak @yusuf @Negatiwe @Savatage @mehmetmert @HONEY@mbonat @MSE @Golftdi @Kırcalı@gokberks @ognemir @erkanwrc@KaiZeN @Gökhan Bilgin @calik @Serkanasn @driver_can @Ömer Kahraman @forjust1day 

Anladığım kadarıyla (almancam berbattır); dizel motor seçeneği “sadece” 2.0 TDI olarak olacakmış., yani benim anladığım 1.6 TDI motor üretimden kalkmış diyee anladım.,

Şayet böyle bir durum söz konusu ise Türkiye için araç şimdiden ölü doğdu diyebiliriz.. Umarım ben yanılıyorumdur., 

TDI motor seçenekleri; 

2.0 lt. TDI 115ps 

2.0 lt. TDI 150ps 

Detaylar; 

2F09CB61-324D-40A4-A505-27BCBC560972.png 

Tüm motor yelpazesini gösteren tabloda 1.6 lt. TDI motor seçeneği bulunmamakta; 

F963291C-B96E-441B-B191-FF4A12BD9499.png 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaput amartisörlerinden bile tasarruf etmisler, bardakligin üstündeki sürgü, vitesin önündeki saklama-telefon yerinin kapagi gitmis, dijital kisim bana Toyota C-HR gibi geldi. Ön tarafi begenmedim, gözlük cekmecesi gitmis, geriye ne kalmis.

Geri
Üst Alt